Zmiana frontów..na początek :)

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Może to pomoże ukoić te chwile ;)
O! Trafia w mój gust ;)
...
A tak się nieśmiało spytam. Na 22m2 się nadadzą ósemki? Pokój ma 3,7x6 a miejsce odsłuchowe gdzieś w 2/3 długości.

Absolutnie.

Swoją droga czytałem że mieli zacząć dołączać piankowe zatyczki do otworu BR. Ciekawe czy już zaczęli i się załapię czy wciąż planują. Ostatecznie zwykła gąbka też zrobi robotę - w razie co.

Co mnie cieszy jesienią wprowadzili do oferty Revolution XT mini. Jakby klipsche na surround zbyt wyraźnie "gryzły się" z nimi dźwiękiem jest opcja do powieszenia na ścianę ;)

Co do dostawy to dziś wieczorem dostałem maila że wysłali paczkę więc w poniedziałek.. :D
 

Rudeford

New member
Z opinii na rożnych forach wychodzi, że są łatwe w ustawieniu. Wynika to chyba z dolnego bas wylotu. MA RS6 choć są na moje przebasowione, grały fajnie w tym pomieszczeniu. 2m wolnego za miejscem odsłuchowym robi swoje. Trza je wciągnąć na listę życzeń.
 

Brutus

New member
O! Trafia w mój gust ;)


Absolutnie.

Swoją droga czytałem że mieli zacząć dołączać piankowe zatyczki do otworu BR. Ciekawe czy już zaczęli i się załapię czy wciąż planują. :D

Takie ;) :)
 

Attachments

  • dz0yNzg=_src_22229-max_bw_cm_.jpg
    dz0yNzg=_src_22229-max_bw_cm_.jpg
    77,2 KB · Wyś: 390

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Eee... to przez weekand małe znieczulenie propozycją Henrego a już po niedzieli... euforia! ;-)
Ja się znieczulam tak..patrz załącznik ;)

Z opinii na rożnych forach wychodzi, że są łatwe w ustawieniu. Wynika to chyba z dolnego bas wylotu.

W sklepie testowałem je też 25cm od ściany żeby zobaczyć różnice. Podbicie było ale nie tak wielkie jak z wieloma kolumnami z tylnym BR. Nie doszło do dudnienia także na pewno są dość przyjazne domowej akustyce.
 

Attachments

  • IMAG0761.jpg
    IMAG0761.jpg
    25,5 KB · Wyś: 45

Bipo

Active member
Bez reklam
Kolejne fajne porównanie. Czyli potwierdziło się, że Heco robi dobre kolumny. Dystrybutor jakoś mało prężnie działa i dlatego są mniej popularne.

Ale by była jazda jak by Henry wybrał Heco... ;-) :mrgreen:
Sauron po przemyśleniach i odsluchu kilku par kolumn wybrał Heco..:twisted::grin:
 

sihborx

New member
Bipo -widzę, że jesteś zadowolony z HECO - to super. A tak z ciekawości czy widziałeś a może słyszałeś w akcji Heco The New Statement? Jestem ciekaw różnic. Oczywiście tych poza ceną :)

Heco The New Statement Hifisystem
a tu jest recenzja
Zespoły głośnikowe - testy


PS- nie zauważyłem wcześniej - widzę, że zawitał u Ciebie Denon avr x6200. :-D Czy to na stałe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brutus

New member
Ciekawe jakby wypadały takie odsłuchy kolumn jakby wyłączyć jeden ze zmysłów, czyli wzrok.... Wchodzisz na salę z opaską na oczach i tam odsłuchujesz kilka zestawów, ciekawe jaki by był werdykt, robił może ktoś tak? Myślę, że oko może trochę skrzywić słuch :grin:
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Witam! Zakupilem dzisiaj Tannoy mercury:). Moglem kupic xtf jednak patrzac przez pryzmat kina beda zywsze:) stereo.oczywisicie xtf znacznie lepsze.

Dzieki Henry za podpowiedz!

Zrobie foty jak przyjada:)

Pzdr
 

lobos

New member
Bez reklam
No wiesz co... wywalił Zensory? :-( Takie fajne kolumny... ;-) Posłuchał lepszych i już nawet w sygnaturce mikro czcionka zestawu z sypialni :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Zdałem sobie sprawę że brzmienie Dali mnie męczy.. :roll: i to niezależnie od pułapu cenowego.
Ale żeby być sprawiedliwym Epicon męczy mnie najmniej :D
 

rabit

Active member
Bez reklam
Ciekawe jakby wypadały takie odsłuchy kolumn jakby wyłączyć jeden ze zmysłów, czyli wzrok.... Wchodzisz na salę z opaską na oczach i tam odsłuchujesz kilka zestawów, ciekawe jaki by był werdykt, robił może ktoś tak? Myślę, że oko może trochę skrzywić słuch :grin:

Dla mnie jednak jest to również mebel, więc dlaczego miałby być brzydki? Myślę że może ładnie grać i świetnie wyglądać? I tego oczekuję po następnych kolumnach. :)
 
Do góry