Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

jarwisz

New member
Bez reklam
Pszemol napisał:
MasterTomster a czy mozna łączyć się z shella?
można - ale musisz mieć na shelu VNC oraz zainstalowaną przeglądarkę

dider napisał:
Oco chodzi z tym ratio bo mnie na innym foru zblokowano czyto chodzi o to ratio .
to na HDB nie masz nawet czego szukać - jeżeli nie wyrabiasz się na innych stronach
 
Ostatnia edycja:

dider

New member
to na HDB nie masz nawet czego szukać - jeżeli nie wyrabiasz się na innych stronach[/quote]
Nie to że nie mam co szukać po prostu zaczynam przygodę z torentami i to był mój pierwszy raz bo wcześniej korzystałem z P2M a nie wiedziałem że trzeba trzymać dłużej i nie miałem pojęcia o co tam chodzi teraz powoli łapię A po drugie pytanie było konkretne co to jest ratio ale teraz już wiem.
 
Ostatnia edycja:

mac79

New member
Pszemol napisał:
jarwisz czyli coś takiego wystarczy: "Dostęp: www uT,Vnc(firefox,uT),Ftp" ?
jak się admini na HDbits dowiedzą o takich kombinacjach to zblokują shelle i resztke Polaków i bedzie po ptokach,
pewne rzeczy powinno się pisac tylko na PW :evil:
 

piciuuu

New member
mac79 napisał:
jak się admini na HDbits dowiedzą o takich kombinacjach to zblokują shelle i resztke Polaków i bedzie po ptokach,
pewne rzeczy powinno się pisac tylko na PW :evil:

podejrzewam ze admini nie maja nic przeciwko faktowi zeby polacy sie rejestrowali i korzystali ze strony poprzez shella, wtedy maja pewnosc ze dany user nie bedzie cheetowal (bo po co skoro ma dostep z serwera 100/100mbit)problemy sie dopiero zaczynaja jak po jakims czasie taki user wchodzi z neostrady, oni doskonale wiedza ze Polacy tak kombinuja. A na tak idiotyczny pomysl jak zbanowanie shelli wpadl chyba tylko rzeznik z miacho ale nawet i on sie z tego wycofal, na hdbits baaaardzo duzo userow korzysta z shelli i dzieki temu sa dobre transfery, ban na ovh to byloby podcinanie galezi na ktorej sie siedzi. jestem tylko ciekaw co zrobiliby admini gdyby dany user po powiedzmy kilku miesiacach korzystania ze strony poprzez shella, utrzymywal bardzo wysokie ratio i napisal do adminow prosbe o odbanowanie dla niego polskiego IP... na SCT jest taka mozliwosc jesli jest sie dobrym userem to po jakims czasie mozna sie zwrocic z taka prosba
 

Pszemol

New member
W pełni sie z Tobą zgadzam piciuuu. Aktualnie nie zasysam żadnych divxów i innych syfków. Interesuje mnie tylko materiał w HD. Jedyną alternatywą dla mnie w tym momencie jest korzystanie ze scenehd (bardzo mały wybór), hdbits.ro (bardzo fajna stronka) i bit-hdtv (na chwilę obecna mój lider). O HdBits słyszałem w samych superlatywach. Powiedzcie mi czy te stronki które podałem w zupełności mi wystarczą czy starać się o to konto na HdBits i kombinować z Shellem? Czy faktycznie na HDBits tego materiału jest zdecydowanie więcej niż na innych stronach tego typu? Dla przykłądu podam że na Bit-HDTV jest w tym momencie ponad 7,5k pozycji.
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
na bit-hdtv jest 15k ludzi i widze prawie 6.7k pozycji
na hdbits jest 22k ludzi i widze prawie 12k pozycji

hdbits to dom najlepszych grup enkodujących na świecie, CtrlHD, ESIR, DON.

jeśli oglądasz tylko filmy w HD, pomyśl nad shellem z możliwością przeglądania www, na hdbits filmy pojawiają sie nieraz nawet 2tyg przed wydaniem bluray/hddvd do sprzedaży.
jak napisał MrTomster



największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD. ;)
 

MasterTomster

New member
Zapomniałem dodać : oraz filmy dla dorosłych we wspaniałej jakości HD. :p

dider napisał:
Nie to że nie mam co szukać po prostu zaczynam przygodę z torentami i to był mój pierwszy raz bo wcześniej korzystałem z P2M a nie wiedziałem że trzeba trzymać dłużej i nie miałem pojęcia o co tam chodzi teraz powoli łapię A po drugie pytanie było konkretne co to jest ratio ale teraz już wiem.


Kolego ratio to podstawa, przez takich kolesi jest ban na nowych Polaków.
To że korzystałeś z innych sieci nic tu nie zmienia. Ja korzystałem wcześniej tylko z emule . To właśnie z powodu HDBits zainstalowałem klienta torrentowego . I co, dałem radę. Pisze wyraźnie w "RULES" lub "FAQ" . o zasadach , o ratio.
Ale najlepiej powiedzieć że nie miałem pojęcia jak tego używać. Jak dobrze że zanim wsiądziesz do samochodu będziesz musiał przejść szkolenie i egzamin!
To taka sama sytuacja (na ulicy i na HDBits): Zero pojęcia ale gaz do dechy.
Wróć tutaj ze screenem z innej strony z dobrym ratio. Teraz zapomnij o jakimkolwiek zapku. To ostatnia rzecz w naszej sytuacji , przyciągnąć nooba.
 

rompecalson

New member
Potrzebuje zaproszenia na HDBits. Na stale mieszkam za granica (Szwajcaria), mam doswiadczenie jesli chodzi o prywatne strony torrentowe, umiem dbac o ratio.

e-mail to: rompecalson (at) gmail com
 

jarwisz

New member
Bez reklam
rompecalson napisał:
Potrzebuje zaproszenia na HDBits. Na stale mieszkam za granica (Szwajcaria), mam doswiadczenie jesli chodzi o prywatne strony torrentowe, umiem dbac o ratio.

e-mail to: rompecalson (at) gmail com

jak umiesz to pokaż /na PW
 

piciuuu

New member
Fanek napisał:
na bit-hdtv jest 15k ludzi i widze prawie 6.7k pozycji
na hdbits jest 22k ludzi i widze prawie 12k pozycji

hdbits to dom najlepszych grup enkodujących na świecie, CtrlHD, ESIR, DON.

nie mozna tych trackerow porownywac ilosciowo pod wzgledem torrentow, wystarczy wpisac na bit-hdtv tytul filmu bardziej znanego i zobaczysz ze znajda sie np 3-4 rozne encody w tym samym formacie, na hdbits jak tylko wychodzi encode esira czy ctrlhd to torenty scenowe sa uznawane za gorsze i usuwane z trackera a na bit-hdtv trzymaja wszystko co userzy seeduja tylko po to zeby ilosc plikow byla jak najwieksza, po wpisaniu w wyszukiwarce np sinners (czylki nazwa grupy scenowej robiaca bardzo szybkie encody lecz gorsze jakosciowo) otrzymujemy na hdbits 74 pozycje a na bit-hdtv 121 (mimo solidnej przewagi ilosciowej torrentow na hdbits)
z plytami blu-ray natomiast sytuacja sie przedstawia nastepujaco hdbits 420 bit-hdtv 109
powiedzmy to otwrcie na bit-hdtv hdbits.ro trafiaja oprocz scenowek tylko te pozycje ktore userzy anonimowo "wykradna" z hdbits, ze scenehd jest inaczej bo oni wypuszczaja w swiat tylko i wylacznie scenowki
podsumowujac hdbits stawia na jakosc, tylko i wylacznie na jakosc i dlatego wyrobili sobie "dobre imie" wsrod userow i dlatego duuuzo trudniej dostac zapki na ich tracker niz pozostale hd
 

Pszemol

New member
Ja nie wiem czy 80% zaglądających ludzi na to 4um to półanalfabeci nie umiejący czytać? Wiele razy poruszany był wątek o banie na Polskę,a mimo to non stop ciągle nowe posty "poproszę o zapa..." bez żadnego info skąd IP,ew screeny z porządnych stronek udowadniające że potrafi sie dbać o ratio itp. Ludzie chyba nie zdajecie sobie sprawy że osoba zapraszająca ponosi konsekwencje zapraszając ludzi z polskim IP. Dżizzz... jakiś mod naprawę powinen się za to wziąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry