Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

inkanaju

New member
odpowiedz

Pszemol napisał:
Ja nie wiem czy 80% zaglądających ludzi na to 4um to półanalfabeci nie umiejący czytać? Wiele razy poruszany był wątek o banie na Polskę,a mimo to non stop ciągle nowe posty "poproszę o zapa..." bez żadnego info skąd IP,ew screeny z porządnych stronek udowadniające że potrafi sie dbać o ratio itp. Ludzie chyba nie zdajecie sobie sprawy że osoba zapraszająca ponosi konsekwencje zapraszając ludzi z polskim IP. Dżizzz... jakiś mod naprawę powinen się za to wziąć.

świeta racja

wiec ja bede 1 konkretny :

posiadam konta na:

bit-hdtv
hd-bits.ro
scenehd.org

brakuje mi tylko hdbits....
ps czy sa jeszcze jakies inne stronki wymagajace zaproszenia?
jesli tak to prosze podac :) albo poczestowac pozdrawiam
niesteety mam polskie ip
 

mac79

New member
inkanaju napisał:
świeta racja

wiec ja bede 1 konkretny :

posiadam konta na:

bit-hdtv
hd-bits.ro
scenehd.org

brakuje mi tylko hdbits....
ps czy sa jeszcze jakies inne stronki wymagajace zaproszenia?
jesli tak to prosze podac :) albo poczestowac pozdrawiam
niesteety mam polskie ip
na HD-Bits.ro pojawia się obecnie wszystko od jednej z najpopularniejszych grup ESIR, wiec jak dolaczy jeszcze CTRLHD to nie trzeba bedzie sie użerać z adminami na Hd-bit.org
 

tkirmuc

New member
MasterTomster napisał:
Ale najlepiej powiedzieć że nie miałem pojęcia jak tego używać. Jak dobrze że zanim wsiądziesz do samochodu będziesz musiał przejść szkolenie i egzamin!
To taka sama sytuacja (na ulicy i na HDBits): Zero pojęcia ale gaz do dechy.
Wróć tutaj ze screenem z innej strony z dobrym ratio. Teraz zapomnij o jakimkolwiek zapku. To ostatnia rzecz w naszej sytuacji , przyciągnąć nooba.

Jak zwykle można liczyć na pomoc rodaków :). Jeszcze zróbcie sobie koszulki "HDBits = VIP". Bawcie się dobrze.
 

MasterTomster

New member
Z pretensjami kolego to nie do mnie. Mało wiesz. Nie raz tłumaczylismy co i jak (tutaj , przez PW itd), jest nawet w HDBits polski watek na forum... To nie moja wina że wraz z kilkoma kolegami zostaliśmy "vip"-ami. Ja za kogos nie bedę seedował bo nie mam nawet takiej mozliwości. Wzruszyłeś mnie tym tekstem...Ehhh , co za foch...
Choć może i tak bo rozdawaliśmy zaproszenia...
Ale z jednym się zgodzę ja sie bawię dobrze. Kto nie umiał tego docenić (rozdałem około 30 zaproszeń) , niech żałuje , teraz dla niego drzwi zamknięte. Szkoda tylko że przez kilkunastu dupków cierpią inni.
Ban obowiązuje nadal.
Zaproszenia są , dla tych co mają niepolskiego operatora (czyt. zagraniczne IP ) + screen z dobrym ratio z innej strony.
I niech nikt nie mówi ze nie wyciągamy pomocnej dłoni. Takie są zasady, nic na to nie poradzę.
 
Ostatnia edycja:

jaco007

New member
Panowie Polska ma bana na hdbits..
Niestety nikt tego nie zmieni....!

Zresztą patrząc po tym jak zaprosiłem kilku ludzi na inne strony gdzie trzeba mieć radio na wysokim poziomie to ręcę opadają...!

z 10zaproszonych zbanowanych 10....
jeden ściągnął 100gb i oddał 2mb...

Nie dziwie się adminom z hdbits że nie chcą się użerać z Polakami..!
Przes to też patrzą na nielicznych polaków którzy tam zostali jak na zwierzynę łowną...!

Mam 4zaproszenia i osobiście bałbym się kogoś zaprosić na hdbits..!
NAWET GDYBY BYŁA TAKA MOŻLIWOŚĆ!!!
 

inkanaju

New member
Zgroza

Nbo To Wszystko Jasne
Nie Dziwie Sei Adminom

Z Taka Znajomoscia Tematu Branzy Itp Daleko Niezajdziemy

Mankamentam Hdbits Ro Jest Brak Polskich Napisow

Przydalo Bysie Duuuze Polskie Forum Na Ktore Mozna Bylo By Przezucic Wszystkie Napisy Pl Ktore Sa Dostepne

Ciekawe Czy Chalo Bysie Komus To Poskladac Do Kupy

A Moze Istnieje Taka Stronka ?

Wybaczcie Odejscie Od Tematu

Wydaje Misie Ze Napoczatek Laicy Niepowini Sie Brac Zapozadne Stronki Z Hd Tylko Co Bylo By Wyznacznikiem ? Chyba Wlasnie Posiadanie Innego Konta Z Wysokim Ratio Ale Po Pewnym Porgu Wymienieonych Danych Moze 1 Tb :) I Ratio Powyzej 1,5 ?

Chyba To Troceh Zaduze Wymagania Hehe :)

A Wy Co Sadzicie Na Ten Temat ?

Zaostrzenie Regół Dostanie Sie Na Stronki Spowodowalo By Wyeliminowanie Typowych Zasysaczy .....


Pozdrawiam Wszystkich Hd Maniakow....
 

inkanaju

New member
sam bym to przeniósł !!!!

Fanek napisał:
temat odblokowania bana dla Polski był przerabiany z administracją już kilka razy, krótka odp. NIE. fakt na hdbits sa pl napisy do prawie każdego filmu, to świetna sprawa, ale chyba nikomu nie bedzie sie chciało przeżucać 1854 plików bo tyle jest napisów w bazie.
polecam to http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12675&page=43

sam bym przenuiusl ponad 1800 napisow

tylko niema dostepu do wlasnie hd-bits

aszukanie napisow po 40 stronicowym temacie jest uciazliwe:)

lepszy byl;by ftp dla wtajemniczonych na ktory mozna wrzucic dowolna ilosc na[iosopwo hd i pobrac/:)

czysto prosto i alfabetycznie :)
 

Pszemol

New member
Ja bym bardzo chciał posiadać acc na hdbits ale nie wiem czy gra jest warta świeczki. Wywalać z 8 dych w miesiącu na shella? Chyba do szczęścia wyastarczy mi PT,HT,Bit-HDTV i Hdbits.ro jeśli chodzi o materiały w HD. I tak wiekszość relase'ow ESiR'a znajdę na tych stronkach.

Jeśli chodzi o napisy. Napi-projekt znajdzie wam napisy do prawie każdego filmu. Jedynie czasami trzeba zmienić fps'a w playerze z 25000 na 23976 i wszystko ładnie gra.
 
Ostatnia edycja:

Krzyszta

Klub HDTV.com.pl
VIP
tkirmuc napisał:
Jak zwykle można liczyć na pomoc rodaków :). Jeszcze zróbcie sobie koszulki "HDBits = VIP". Bawcie się dobrze.
Co Cie gryzie?Chcesz zapa,nie ma sprawy!Myślisz,że to przyjemnosć posiadać zapki i nie móc z nich skorzystać:x
 

MasterTomster

New member
Pszemol napisał:
Ja bym bardzo chciał posiadać acc na hdbits ale nie wiem czy gra jest warta świeczki. Wywalać z 8 dych w miesiącu na shella? Chyba do szczęścia wyastarczy mi PT,HT,Bit-HDTV i Hdbits.ro jeśli chodzi o materiały w HD. I tak wiekszość relase'ow ESiR'a znajdę na tych stronkach.
Jaki shell? Po co? Jestem na HDBits 2 lata i bez shella daje rade. Jedyny problem (wydatek) to dyski twarde :mrgreen:
Fanek napisał:
fakt na hdbits sa pl napisy do prawie każdego filmu, to świetna sprawa, ale chyba nikomu nie bedzie sie chciało przeżucać 1854 plików bo tyle jest napisów w bazie.
Nie zapominaj o "Polish Audio Pack'ach" , Czyli jest jeszcze polskia audio do wiekszości znakomitych filmów. ^^ A jak nie ma to: forum i zaraz ktoś dorobi. Jak to ktoś napisał:
Jak zwykle można liczyć na pomoc rodaków
I sie nie mylił.
 

jaco007

New member
shell się przydaje.. nigdy nie miałem shela ale w przyszłym miesiącu chcę sobie podbić trochę ratio..
:D
i tak nie nadążam z oglądaniem filmów..:p
jest tego tyle na hdbits że ...:(

Ale wydajesz raz 170pln/miesiąc za dobrego shell-a i jak dobrze w nim podziałasz to zrobisz z 8do10tb miesięcznie...!!

Najlepszym przykładem jest Jarwisz który zrobił ponad 60tb....
 

inkanaju

New member
gdyby napiprojekt byl taki super...

to bym tego tematu nie poruszyl jest wiele filmow do ktoreych ciezko zdobyc napisy poporawne np channels

a co do wydantkow na dysk to prawda ale pocieszajace jest to ze 1 tb to koszt juz od 500 zl

a 60 tb to jest ladna wartosc przepuszcanych danych tam i z powrotem:)

powodzenia .....

najprosceij co do napisow to sie umowic :

'tutaj wrzuccie wszystkie dobre napisy hd ktore macie'

tylko pozosaje kwestia wykopania 1 duuzego dołka (wirtualnego ) na to
 

piciuuu

New member
MasterTomster napisał:
Jaki shell? Po co? Jestem na HDBits 2 lata i bez shella daje rade. Jedyny problem (wydatek) to dyski twarde :mrgreen:
chodzilo mu o cos innego, nie ma tam konta, ma polskie IP wiec musialby miec shella zeby miec dostep do strony

MasterTomster napisał:
Nie zapominaj o "Polish Audio Pack'ach" , Czyli jest jeszcze polskia audio do wiekszości znakomitych filmów. ^^ A jak nie ma to: forum i zaraz ktoś dorobi.

:D
 

horos

New member
inkanaju napisał:
sam bym przenuiusl ponad 1800 napisow
tylko niema dostepu do wlasnie hd-bits
aszukanie napisow po 40 stronicowym temacie jest uciazliwe:)
lepszy byl;by ftp dla wtajemniczonych na ktory mozna wrzucic dowolna ilosc na[iosopwo hd i pobrac/:) czysto prosto i alfabetycznie :)

To fakt. Bardzo brakuje takiej "HD inicjatywy napisowej". Jest na tym forum pierwsza, powazniejsza proba wrzucania w jedno miejsce napisow HD (na Chomika). Ale ciagle brakuje takiego lustrzanego odbicia bazy napisow HDBits.org, do ktorej dostep maja niestety nieliczni. Serwisy z napisami puchna od wszelkich wersji "divxowych", a HD, to ciagle rodzynki. Filmy to juz nie jest problem, bo nawet najlepsze releasy z binarek mozna sciagac bez stresu, czy otwartych torrentow, ale mnostwo czasu traci sie na synchro napisow, do mniej popularnych tytulow, ktore juz ktos zrobil i umiescil, ale w miejscu ZBANOWANYM dla naszej Ojczyzny ;) Sam, sporo synchronizuje w SRT, pod TVIX'a i w jakies JEDNO miejsce chetnie wrzucalbym porcjami, sukcesywnie. Jeszcze kilku chetnych i takich z dostepem do HDBits, a moznaby stworzyc spora, niezalezna od humorow adminisrtatorow "torrentowni" baze tekstow stworzyc... To nawet nie musialoby byc alfabetycznie. Ale mam 20, 30, 50... 100 napisow, Zipuje i wrzucam. Bylby balagan i sporo dubli na poczatku, ale moze ktos, kiedys... zrobilby porzadek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry