Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

piciuuu

New member
Dindol napisał:
Jesli mozna to poprosze zapka na HD bits lub bit HDTV. w zamian moge zaoferowac zapka na heaventracker. Jakby co guruslaveIId@gmail.com:)

zaproszenie na bit-hdtv wyslane

yashu napisał:
Jesli mozna to poprosze zaproszonko na HD bits lub bit HDTV.
jackklos@wp.eu

zaloz maila na gmail.com i przyslij to wysle zaproszenie na bit-hdtv

jesli masz polskie IP nie pisz o zaproszenie na hdbits
 

inkanaju

New member
napisowa wrzuta

zatem super temat podtrzymuje ja ma ze 300 napisow hd a ze 150 nadal szukam zatem tylko pozostaej kwestia stworzenia konkretnego miejsca nanapisy

zatem rodacy pomożecie ??

potrzebne miejscegdzie mozna wrzucic i wyciagnac napisy wersji hd

nie zadne tam dvix i inne kiepsie synchro !!!!!!

pozdrawiam zaintereesowanych :)
 

Fanek

New member
Bez reklam
inkanaju napisał:
zatem super temat podtrzymuje ja ma ze 300 napisow hd a ze 150 nadal szukam zatem tylko pozostaej kwestia stworzenia konkretnego miejsca nanapisy
zatem rodacy pomożecie ??
potrzebne miejscegdzie mozna wrzucic i wyciagnac napisy wersji hd
nie zadne tam dvix i inne kiepsie synchro !!!!!!
pozdrawiam zaintereesowanych :)
nie zaśmiecaj i tak już zaśmieanego tematu, tu jest odpowiendi topic
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12675

przeglądnij te strony które podałem, jedna jest bardzo odpowiednia, skontaktuj sie z właścicielem strony i może coś z tego wyjdzie, mi to akurat nie jest potrzebne bo mam napisy z hdbits, ale służe radą, Pozdrawiam.
 

Siedle

New member
Witam po dluzszej nieobecnosci w Sieci. Czy ma ktos moze zaproszenie na jakiegos dobrego trackera z materialami hd/dts - najchetniej stare dobre hdbits.org :). Moj adres mailowy: siedlee(at)gmail.com
Z gory dzieki
Pozdrawiam.
 

Rauko-WoW

New member
Siema.

Jeżeli można to poproszę o zapro na bit HDTV.
Łącze 6/6Mb i serwer 24/h - nikomu nie żałuję :)

fullhd.maniac{at}gmail.com
 
Ostatnia edycja:

Pszemol

New member
Fanek w 90% osoby udzielające się w tym temacie nie potrafią czytać ze zrozumieniem więc to chyba nie ma sensu. Ew. można poprosić moda o kasowanie takich postów a jeszcze lepiej o nagradzanie ich czasowymi ba(na)mi.
 

Fanek

New member
Bez reklam
Pszemol napisał:
Fanek w 90% osoby udzielające się w tym temacie nie potrafią czytać ze zrozumieniem więc to chyba nie ma sensu. Ew. można poprosić moda o kasowanie takich postów a jeszcze lepiej o nagradzanie ich czasowymi ba(na)mi.
to jest topic zapomniany przez moda :)

masz racje nie ma sensu.
 

Pszemol

New member
Słuchajcie może mi coś poradzicie. Mam moliwość skołowania sobie acc na hdbits. Konto ma ponad rok stażu i ok 1TB bufforu. I teraz do was pytanie. Czy takie konto może zostać zbanowane jeśli je przejmę z PL IP. Gdzieś czytałem że acc z długim stażem są bezpieczne.
 

Fanek

New member
Bez reklam
Pszemol napisał:
Słuchajcie może mi coś poradzicie. Mam moliwość skołowania sobie acc na hdbits. Konto ma ponad rok stażu i ok 1TB bufforu. I teraz do was pytanie. Czy takie konto może zostać zbanowane jeśli je przejmę z PL IP. Gdzieś czytałem że acc z długim stażem są bezpieczne.
a teraz korzysta z niego ktoś kto ma zagraniczne IP ? jaką ma flage w profilu ? może robił dotacje [ma żółta gwiazdke] ?
 

Pszemol

New member
Fanek: Zmienne PL IP (neostrada), brak dotacji.

Czytałem na paru stronach że nie ma znaczenia skąd (jeśli oczywiście długi staż)

Koleś mi jeszcze napisał: konto idzie razem z mailem więc nie musisz go zmieniać, 4 zapy na koncie, podaje wszelkie niezbędne wskazówki do których jeśli się zastosujesz nie ma możliwości żeby byly jakiekolwiek problemy.


Brać czy nie :?:
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Pszemol napisał:
Fanek: Zmienne PL IP (neostrada), brak dotacji.

Czytałem na paru stronach że nie ma znaczenia skąd (jeśli oczywiście długi staż)

Koleś mi jeszcze napisał: konto idzie razem z mailem więc nie musisz go zmieniać, 4 zapy na koncie, podaje wszelkie niezbędne wskazówki do których jeśli się zastosujesz nie ma możliwości żeby byly jakiekolwiek problemy.


Brać czy nie :?:
bierz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry