Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

kyod12

New member
Witam, bardzo bym prosił o zaproszenie na HDbits.org, wiem doskonale co to ratio od 6 miesięcy utrzymuję się na torrentleech.org (też należy utrzymywać wysokie ratio). Mój email: kyod12@gmail.com Z góry dzieki. Pozdrawiam ;)
 

MasterTomster

New member
A czytać umiecie? IP zagraniczne, wróćcie kilka stron wstecz - Polacy są zbanowani.
Po drugie właśnie zamknięto zapisy , limit userów.
Ja mam już dwóch oczekujących , jak odblokują zapisy dla nowych (po tym jak wywalą darmozjadów) zaraz im prześlę . Spokojnie to nie potrwa długo - około 1 tygodnia.
Proszę nie pisać do nie na PW , nie mam już wolnych zaproszeń. Jak będę miał , ogłoszę się w temacie.
Wesołego Allejuja .

BTW
demoneq dostałeś wraz zaproszniem link do forum hdbits.org z polskim topickiem? Dostałeś bo wszystkim przeze mnie zapraszanym go wręczam. Zapraszam więc do lektury, tam sie wszystkiego dowiesz i twe problemy znikną.
Alleluja!
 
Ostatnia edycja:

Redhead

New member
Witam,
ktos moze obdarowac mnie zaproszeniem na HDBits.org (rsrafal@gmail.com) ??
Co moge zaoferowac w zamian hmmm, moze pare filmow na ftp moze komus wladowac, albo moze zaproszenie na bit-hdtv.com
Pozdr
 
Ostatnia edycja:

MasterTomster

New member
Zbanowano na HDBits.org * trochę ludzi. Jest 50 wolnych miejsc. wysłałem zaległe zaproszenia (tych którym obiecałem na PW) . Mam jeszcze jedno zaproszenie.
Warunki:
-IP zagraniczne
-znajomość ratio

* www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
Czekam na chętnego. :D
 

Fanek

New member
Bez reklam
Redhead napisał:
mam zagraniczne IP i 4/4 swiatlo :)
ratio wypasione na PT, bits-hdtv i hd-bits.ro
Pozdr

rsrafal@gmail.com

zaproszony ;) zostały mi jeszcze 2 zapy, wymagane zagraniczne ip i znajomość ratio.

* www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
Czekam na chętnego. :grin: - by. MasterTomster ;)
 

inkanaju

New member
Prozba O Zaproszenie Na Hd-bits.

Fanek napisał:
zaproszony ;) zostały mi jeszcze 2 zapy, wymagane zagraniczne ip i znajomość ratio.

* www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
Czekam na chętnego. :grin: - by. MasterTomster ;)

UPRZEJMIE PROSZE O ZAPROSZONKO

inkanaju@gmail.com

ps . ratio sie utrzymuje

narazie na hdbits ro

scene hd

bit hdtv:)

ale najlepsze napis sa na hd-bits.:) prawda

pozdrwiam

ip moze byc z angli lub belgii :)
 

MasterTomster

New member
Zwiększono limit użytkowników o tysiąc osób.
Rozesłałem zaległe zaproszenia, tym którym obiecałem przez PW.
Zainteresowanych proszę o szybką rejestracje.
W tym momencie nie posiadam wolnych miejsc. Jak coś będę miał dam znać w tym temacie.
Pozdro.
 

MasterTomster

New member
Ban na Polskę dalej nałożony...
Jak ktoś chce zaproszenie od kolegów którzy jeszcze mają (ja już nie mam), musi mieć zagraniczne IP i wykazać sie znajomością ratio. Historie z proxy i inne wynalazki nie zdają egzaminu.
Do Końca limity userów na HDBits.org* jeszcze 400 miejsc.
* www.HdBits.org - największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
BTW
Kolego mac79, prosiłeś , obiecałem. Wysłałem i co?
Może zrezygnuj. Cofnę zaproszenie , dostanie się komuś innemu. Ehhhh. Czekam jeszcze dwa dni....
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry