Zapowiedź nowej serii Samsunga 4 5 6 8

z3

New member
Bez reklam
Człowieku, spamujesz linkami do niemieckiego forum, które nic nie wnoszą tak na prawdę, a teraz dajesz komuś link do artykułu w którym, ktoś na podstawie wystawy targowej opisuje telewizor i twierdzisz, że to ma pomóc w jakimś wyborze. Ręce opadają.
 

El Greco

New member
z3 napisał:
Człowieku, spamujesz linkami do niemieckiego forum, które nic nie wnoszą tak na prawdę, a teraz dajesz komuś link do artykułu w którym, ktoś na podstawie wystawy targowej opisuje telewizor i twierdzisz, że to ma pomóc w jakimś wyborze. Ręce opadają.
Kolego, kazda informacja, ktora sie tu pojawia to nic innego jak jakis link lub cytat. na wlasne doswiadczenia dlugo bedziemy jeszcze czekali. Na wspomnianym niemieckim forum, ciesza sie z kazdej fotki, kazdego linku lub wystawy, dla entuzjastow tego nigdy za wiele. wyzej jest tez link do tego forum, przyjrzyj sie jak wyglada objetosciowo i tematycznie. Policz teraz posty w polski i zatsanow skad to sie bierze. zakasaj rekawy, gogluj, a jesli cos wyluskasz nowego wpinaj, napewno nas tym ucieszysz, a ja wepne wtedy twoje info do niemieckiego. Niemieckie forum nie potrzebuje twoich odwiedzin, wiec to nie jest zaden spam, ale jest mile widziany.

pozdro.

Ps. Oczywiscie, moglbym wpiac swoje tlumaczenie i gdybym chorowal na applauz, udawalbym, ze to moje dzielo:roll: Kazdy umie czytac i moze przetlumaczyc za pomoca translatora jesli to jedyne wyjscie.ja na to nie mam czasu, bo istnieje rowniez zycie poza forum.
 
Ostatnia edycja:

raat

New member
Witam.
Dzwoniłem dzisiaj do jednego ze sklepów internetowych z zapytaniem o serie panasonika G10, jako że rozmowa się rozwinęła otrzymałem bardzo ciekawą wiadomość. Sprzedawca powiedział, że w przyszłym tygodniu mają pojawić się FIZYCZNIE telewizorki z nowej serii B:), taką informacje podał przedstawiciel samsunga. Zadzwoniłem więc do samsunga, gdzie powiedziano mi, że nie mogą mi potwierdzić informacji co do pojawienia się nowej serii w przyszłym tygodniu, natomiast na pewno pojawi się ona w marcu:).
 
Ostatnia edycja:

surfer

New member
z3 napisał:
Człowieku, spamujesz linkami do niemieckiego forum, które nic nie wnoszą tak na prawdę, a teraz dajesz komuś link do artykułu w którym, ktoś na podstawie wystawy targowej opisuje telewizor i twierdzisz, że to ma pomóc w jakimś wyborze. Ręce opadają.

Z3, myślę, że niepotrzebnie się napinasz. Uwagi El Greco dotyzace tego TV kierowane były do mnie i nie uważam by podawane linki były przejawem spamu. El Greco już o tym pisał - generalnie jest bardzo mało informacji praktycznych o tym modelu więc wszelkie opisy sa mile widziane. Nie wiem czy posiadasz ten TV, czy jesteś nim zainteresowany, nie zmienia to faktu, że raczej należy docenić zaangażowanie kolegów w przeszukiwanie sieci pod kątem nas interesujących niż określanie ich spamerami. Forum jest po to by wymieniać się uwagami - jeśli masz bezpośrednie uwagi do El Greco, wymieniaj z nim je na PW. A co do podejmowania decyzji na podstawie wiadomości z forum - sądzę, że po to ono istnieje by pomóc ludziom w wyborach i sądzę, że co najmniej 80% czytających podejmuje decyzję na podstawie opinii tu zawartych. Co nie oznacza, że nie analizują ich treści i nie konfrontują z własnymi doświadczeniami. Ja np nie uznałem opisu modeli wystawowych za jednoznacznie wskazujące na oddanie lub zatrzymanie posiadanego egzemplarza 756. Ale przynajmniej coś więcej się dowiedziałem. Tak więc zalecam trochę więcej uśmiechu i dystansu do sytuacji.
pozdrawiam
PS raat - to ciekawe info, bo w Samsungu (rozmawiałem wczoraj) nic nie wiedzieli ;) Ale to już u nich norma, skoro nie wiedzieli że nowe LCD-ki z serii B650 są w sprzedaży w MM
 
Ostatnia edycja:

J_K

Member
New 2009 Models!! Ceny z rynku amerykańskiego

Jako ciekawostka - na electronics-depot.com jest zestawienie cen nowych modeli 2009. Nie mogę oczywiście wkleić linka bo jestem nowicjuszem :D
 
Ostatnia edycja:

El Greco

New member
Dolaczam krotkie ale wiele zapowiadajace video z obrazem na wszystkich nowych seriach samsunga. jak na tak oswietlona hale super czern nawet na serii 4, jedynie niepokoic moglaby zielen(PL-Phosphor Lag) glownie na serii 4, ale z czasem, maleje i kamery zawsze uwydatniaja ten efekt, ktory golym okiem z reguly jest niewidoczny.
http://www.youtube.com/watch?v=qWgl2wasIK8
 

surfer

New member
Na austriackiej stronie Samsunga pojawiły się pierwsze plazmy z nowej serii B (modele 430 i 450). Mam nadzieję, że oznacza to wchodzenie całej serii i to nie tylko do niektórych sklepów na zachodzie (w Polsce na razie niet).
 

mirkor

New member
Owszem niższe serie 4 i 5 zaczynają się pokazywać w sklepach w "lepszym świecie" seria 4 to HDR seria 5 FHD. Ceny jak narazie obiecujące. Ciekawe ile u nas będą kosztowały i czy będą w takich rozmiarach w jakich zapowiada Samsung chodzi mi o 42" w wer. 550 bo taki mnie interesuje.
Jak nie to kupuję 50" a551.
 

timonek

Member
Bez reklam
Troch eto dziwne czekasz na 42 cale a jak nei to kupisz 50 , jak chciales kupic 50 to czego teraz zmniejszasz roznica w weilkosci bedzie lepiej pozostan przy tych 50 calach i jak chchesz kupic z nowej serii to kup taka sama wielksoc, fullhd przy 42 calach razej jest malo przydatne chyab ze bedziesz bardzo blisko ogladal.
 

mirkor

New member
Oczywiście czekam na nową serię tylko nie wiem ile będzie kosztowała w PL. Oczywiście jeśli nowy sam będzie w granicach cenowych a551 to wiadomo, że 50" zawiśnie na mojej ścianie. Myślę jednak,że będzie o wiele droższy.
 

timonek

Member
Bez reklam
Wiesz ale jak chcesz 50 to trzymaj sie tego jezeli nowa 50 ma byc drozsza to nei znaczy ze musisz kuopowac mniejszy kup 50 tylko tansza taka jaka chcesz.
 

neutron1

New member
Nowe Samsungi zaczynają się pojawiać w polskich sklepach,
cena zważywszy że to nowość jest dosyć obiecująca, PS-50B450 - 3600 zł
PS-50B650 - 5600 zł, takie ceny są na maximedia.pl
 

surfer

New member
neutron1 napisał:
Nowe Samsungi zaczynają się pojawiać w polskich sklepach,
cena zważywszy że to nowość jest dosyć obiecująca, PS-50B450 - 3600 zł
PS-50B650 - 5600 zł, takie ceny są na maximedia.pl

Nie tylko tam - są w oficjalnej ofercie 11 sklepów na ceneo - oczywiście pozostaje pytanie czy są wirtualnie, czy rzeczywiście i z jaką gwarancją. W jednym ze sklepów dostępność 3-5 dni w pozostałych 2-21.
Czy ktoś może mi napisać co to jest za tuner w modelu 680 (co prawda w niemczech to 679 ale myślę, że w Polsce będzie to 680) DVB-T/C/52? różni się właśnie tym od 650, dodatkowo ma inny kolor (kolor platinschwarz a 650 jest czarno-czerwony/jak 756) i dwa wejścia antenowe. Reszta taka sama. A ceny faktycznie są ciekawe - bo na poziomie niewiele wyższym niż 756 oferując dużo więcej.
pozdrawiam
PS jestem ciekawy, czy będzie tak samo z tymi TV jak z LCD-ami nowej serii Samsunga. Były już w sprzedaży w MM a na info linii Samsunga nic o tym nie wiedzieli :) porażka
 

barburian

New member
Bez reklam
42b450

Tak dokładnie to ten sam w odpowiedzi na Twoje pytanie.



Pokazały sie 2 modele PS50B450 oraz PS50B451 róznica taka że ten pierwszy ma tunery DVB-T DVB-S a ten drugi DVB-T i DVB-C ceny identyczne w przypadku 50 cali, czyli 3599,00 i są dostępne .
 
Do góry