Yamaha RX-V673

Sk_uter

New member
Bez reklam
no ja tez tak probowalem, jaki sprzet udalo Ci sie skonfigurowac, ja probowalem samsunga i masakra, wszystkie kody wpisalem i zaden nie dziala.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
czyli przytrzymujesz CODE, przycisk Source sie zaswieci 2 razy i wpisujesz 0005 i klikasz ten przycisk wlaczenia na dole i juz?
 

slaawek77

New member
Pomiędzy wciśnięciem CODE a wpisaniem kodu- wybierz źródło sygnału (np. u mnie HDMI1 na pilocie).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sk_uter

New member
Bez reklam
AV1 tez sie licza? bo wlasnie o tym w instrukcji nic nie pisze, bo ja TV mam optycznym polaczone + HDMI OUT, bo to chyba dalej sygnalu przez HDMI do tv nie wysyla co, przez HDMI CEC? Rozumiem, ze to bezposrednio przez irde sygnal wysyla tak?
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Dzięki, teraz za 3 razem zaskoczyło, jednak ten av trzeba było jeszcze wcisnąć, ps ale tym przyciskiem na dole do wyłącznia tv, nie idzie go włączyć, tylko wyłączyć, u Ciebie też tak jest? Jedynie cyfrą mogę coś włączyć
Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 

grzejaw

New member
adapter wifi

Witka.
Czy ktoś z was ma pojęcie czym zastąpić moduł wifi yamahy co by nie wydawać 400 zł na oryginał? Mam router samsunga bez wyjścia na kabel i trochę mnie to dołuje! Amplituner 673 oczywiscie. Chcialobyby się korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw;)
Z góry dzięki za pomoc.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Kup access point a i podłącz go do amplitunera, koszt ok 50 zl

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 

grzejaw

New member
Dzięki. Mogę prosić o jakiegoś linka? Zielony jestem w te klocki;) (sklep internetowy lub jakiś w Krakowie) dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sk_uter

New member
Bez reklam
Idziesz do byle jakiego komputerowego i mówisz, że chcesz access Point to Ci dadzą, polecam wziąć netgara lub TP link z wps jak masz router z tą funkcją

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten jest sprawdzony w Marantzie, czytalem opinie recenzenta w zestawieniu wlasnie z jednym klockiem Marantza, ale w Twoim tez bedzie pewnie tak samo.
Asus WL-330gE
Jak juz kupisz, to zdaj relacje jak sie sprawuje.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
jednak widze blad w tym skonfigurowaniu pilota, bo dziala tylko gdy mam wlaczone zrodlo AV1, a gdy np mam blu ray to juz nic nie moge robic, nawet TV wylaczyc.
Po drugie, na av1 mam skonfigurowane przycisk TV i tutaj tez pilot znow nie dziala :/
 

slaawek77

New member
Witam.
Po zmianie tv- przy odtwarzaniu muzyki i filmów z USB telewizora SAMSUNG UE46F5500 lub oglądaniu tv naziemnej - brak jest dźwięków w kinie domowym. Przy oglądaniu telewizji z dekodera (N) działa poprawnie. Wszystko podłączone jest jednym kablem HDMI (ARC).
Gdzie szukać przyczyny/ustawień?
Pozdrawiam.
Sławek
 
Do góry