Xtreamer (Media Player & Streamer)

sbrzuc

New member
pitates napisał:
Witam dzisiaj dostałem paczke powiem tak pudełko z zawaroscią wygląda super ale reszta to tak na szybko to kicha przynajmniej konfiguracja brak polskiego jezyka i UWAGA !!!!!!!!!!!! przy instalacji nie pyta się czy może sformatować dysk tylko formatuje bez pytania ??????:twisted:
to tak na szybko nie sprawdzałem jeszcze na playerze

Pozdrawiam !!!!:mrgreen:
Czegoś nie rozumiem
1. Przy pierwszym włączeniu pytał się jaki język wybrać (i na liście oczywiście polski był)
2. Dysku nie sformatował sam, wykrył NTFSa z kupą śmieci i sobie spokojnie radził
3. Przed sformatowaniem (wywołanym później z menu X-a) pytał się chyba z 5 razy czy jestem pewien co chcę zrobić...

Faktycznie, papierowej instrukcji po polsku nie było, ale potem cały interfejs już w naszym ojczystym da się obsługiwać.
 

espero

New member
rickrysz napisał:
Witam wszystkich !
Mój X połączony jest z kompem siecią po kablu.Filmy HD 1080 mkv /1920x800/
lecą bez problemu.Natomiast 1920x1080 m2ts cały czas rwie.Gdy ustawię na 720p-nie szarpie,ale widać podczas ruchu spowolnienia.Wnioskuję,że to ma związek z transferem.Pytanie- czy dokupując wewn.HDD,sytuacja ulegnie poprawie .Pytanie drugie, czy z kolei zewn.dysk /praktyczniejszy/ coś by zmienił?.
Mój soft to 2.02
pozdrawiam rickrysz...

U mnie to samo - m2ts 1920 x 1080i rwa sie. Pierwsze kilka sekund jest OK, pozniej tragedia. Nie ma znaczenia czy pliki odczytywane sa przez LAN, przez USB, czy z HDD.

Drugi problem: dzwiek w filmach z kamery - nagrany jest w DD 5.1 i niestety glosniki z lewej strony (lewy front i lewy surround) glosniejsze sa kilkukrotnie niz te z prawej. Odczytujac w/w pliki przez inny odtwarzacz - cos takiego nie wystepuje. Jednym slowem - tragedia.

Jestem zawiedziony :((((((((((
 

siwyyy77

Member
Czy mógłby mi ktoś pomuc jak ustawić komputer aby udostępniał pliki do X'a
X'a jak i komputer mam połączone kablekiem z routerem, sieć X sobie ustawił automatycznie...
Mam na kompie powiedzmy partcje F, gdzie mam zdjęcia, które chciałbym bezpośrednio oglądać na TV za pomocą X'a.
Jak i co ustawić:?: jestem noga jeśli idzie o ustawienia sieciowe:(

System to windows 7
 
Ostatnia edycja:

arco

New member
pomocy!

witam
...mam ogromną prośbę .Przy próbie aktualizacji z 2.09 na 2.1.1 wskazałem nierozpakowany plik xtr.Teraz nie chce mi wskoczyć (po resecie oczywiście twardym-m am na myśli wyjęcie z wtyczki) menu.Zaczymuje się na logo xtreamer i na urządzeniu miga kontrolka i nic.Jestem załamany bo mam go od dwóch dni.Proszę bardzo o pomoc!!!!!!!! Co mogę zrobić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję
Arco
 

for.est

New member
może spróbuj softu awaryjnego ze strony xtremera z działu download

chociaż wersji 2.09 nie widzę - czy to jakaś wersja beta?

BTW - jest nowa wersja softu 2.1.2 - linku nie mogę podać, bo jestem za młody stażem

przy okazji - chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post na forum, którego od kilku miesiący byłem tylko czytelnikiem
 

arco

New member
Już mi się udało ...dziękuję bardzo.Widzę ,że w nowym sofcie 2.1.2 można powiększyć czcionkę w OSD od 10 do 20 %.Może kto ktoś podpowie jak to zrobić? ..o całe 20 % bo źle widzę.Nie widzę w menu takiej możliwości a przez xtr można podmienić tylko czcionkę na windowsowską które też niewiele dają.Jak zrobić aby to zdecydowanie powiększyć bo już mam dość tych małych liter i zaczynam źle widzieć.
Z góry baaaaardzo
 

qqlek

New member
etrayz

kolega pisał wcześniej o etrayz to odpisałem
poza tym miałem odpowiedni nagłówek
nieważne
widocznie coś źle zrozumiałem z tymi softami
 

iNT

New member
2.1.3

Improvements

1. NFS shares mounted via WEB GUI will be displayed in “Media Library->Network Shares”

- It has been moved from “Favorites” to “Network Shares”

- You can add a NSF mounted directory to “Favorites” by pressing “FUNC->Add to Favorites”

2. Photo preview EXIF info font size increased.

Bugs Fixed:

1. Xtreamer crashes or reboots during video playback or when starting a next file. Fixed.

2. Thumbnail display bug. Fixed.

3. “Forbidden” symbol removed during reconnecting to network.

4. “DELETE(3)” button blocked in “Favorites” menu.

No i mamy nowa kolejna wersje tym razem z cyferką 3 na końcu :)
Download Xtreamer_2.1.3
 
Do góry