Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,to kiedy ta parapetówa ? :grin:
Kaminskakl przyniesie stuffa i będziemy podziwiać kolekcję,a nie tam jakieś bezduszne cyfrówki :wink:
[youtube]cFhtB_p74lE[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Eee, ja bym tam wstawił jakąś rurę, pokój na czerwono i dopiero myślał o imprezie.
Nie mam co robić, tylko pudełka oglądać ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eee, ja bym tam wstawił jakąś rurę, pokój na czerwono i dopiero myślał o imprezie.

Przesadzasz,przecież masz już to w piwnicy :grin:

P.S.
Bierzesz ? ;)
41IGCUwB6qL._AC_.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież mam już takie w piwnicy, nie pamiętasz? ; )

Swoją drogą, był taki kanał "Lemi", tyle, że o wiele lepszy, w sumie dalej jest, ale gość już nie nagrywa specjalnie, teraz jakieś streamy dla znajomych, też pełna kolekcjonerka, zapał do grania, zakupy itp.
Jedyny taki Polski kanał, aż dziw bierze, że się nie przebił.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślałem,że będziesz się delektować ze 4 miechy ;)
Ja chyba też zbliżam się do finału...

Fajnie to wygląda :
[youtube]3Ld-nI6GwT0[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla takiej gry, kupiłbym konsole. Tak powinien wyglądać chociaż nowy COD, to nie, znowu trzeba latać z bagnetami, albo biegać za jakimiś stworkami. Mogliby coś zrobić na wzór "Gorączki' z De Niro, jakieś napady, bez czołgów, rakiet, coś w mieście i osadzone w obecnych realiach.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Skończyłem FC6. Po fabule wpada jakiś tryb z du*y i muszę na nowo przejmować posterunki. Nie lubię czegoś takiego... Zerknę jeszcze ns te dodatkowe misję typu Park Dinozaurów i chyba wezmę CoD.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Skończyłem FC6. Po fabule wpada jakiś tryb z du*y i muszę na nowo przejmować posterunki. Nie lubię czegoś takiego... Zerknę jeszcze ns te dodatkowe misję typu Park Dinozaurów i chyba wezmę CoD.

Ten tryb multi i kampania nawet wygladaja za czyms w tym nowym Callu.
Ale kurna wariuja z tymi cenami 300zl za gierke. A raczej nie ma co liczyc na cos taniej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Używki też szybko nie stanieją, z tego słynie COD od lat.
Nawet dziś, za uzwykę Cold War PS5 wołają po 150zl - 200zl.
Te 200zł dałbym od ręki, ale 3 stówki za grę to już lekka przesada, już czysto społecznie ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Używki też szybko nie stanieją, z tego słynie COD od lat.
Nawet dziś, za uzwykę Cold War PS5 wołają po 150zl - 200zl.
Te 200zł dałbym od ręki, ale 3 stówki za grę to już lekka przesada, już czysto społecznie ; )
Każda gra z dobrym Multi tanieje powoli. Nie chodzi tylko o CoD. Pozatym zależy na jaką grę mam wydać 300 zł. Taką, która da mi kilkadziesiąt godzin gry to rozumiem. CoD daje max 5-7h :D Mogliby sp sprzedawać osobno to wybierałbym taką opcję. Zresztą nawet jak kupię za 300 to po weekendzie sprzedam za 270 zł lekko.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak jest z innymi, być może, trzeba by przeanalizować ceny (które masz na myśli?), ale rozmawiałem z chłopakami z dużego sklepu z uzywkami, a następnie z gościem na giełdzie i mówili dokładnie to samo - COD to jeden z nielicznych ewenementów cenowych, tu jest niemal inwestycja jak w złoto ; )

Wziąłbym tego COD,a, gdyby dzisiaj była premiera, ale że się zbiega z premierą Forzy5, to poczekam na te 30 zlotowe obniżki :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry