Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba mam jakąś PC-tową wersję tego CODa ;)
Przy jednej z opcji grafiki jest info :
"Aby zapewnić poprawne działanie tej opcji, zaleca się wyłączyć wszelkie opcje wyostrzenia obrazu w ustawieniach karty graficznej" :-D

Jest też streamowanie tekstur na życzenie.

A jak to wygląda całościowo ? Hmmm... mam mieszane odczucia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że Tobie kobitka też kupuje gierki :-D

Strasznie nierówna ta grafika,ale i tak prezentuje się lepiej z włączoną opcją FidelityFX.
Momentami jest co podziwiać (właśnie wyszedłem przed blok w misji "Stalingrad") a gdzie indziej wygląda jak wyciągnieta z 10-cio letniej gierki.
I w ogóle są momenty przycinek (może patch to poprawi) :
(32:46)
https://youtu.be/BGjnFW4T6yY

Ty będziesz grał na PS5 ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba widzisz na zdjęciu? ; )
Pudełkowych nie biorę już na XB, tutaj głównie GP.
Po za tym, zawsze liczę, że jak kupię coś na PS5, to któryś znajomy również i będzie w co grać w online, a że dla większości konsola = Plejstejszyn, to idę to drogą już.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chyba widzisz na zdjęciu? ; )
Pudełkowych nie biorę już na XB, tutaj głównie GP.
Po za tym, zawsze liczę, że jak kupię coś na PS5, to któryś znajomy również i będzie w co grać w online, a że dla większości konsola = Plejstejszyn, to idę to drogą już.
Rozumiem, że jest wsparcie dla Pada od PS5? Też muszę wziąć tego CoDa bo wyczyściłem FC6 już. Miałem brać na Xa, ale jak jest wsparcie dla triggerów to biorę na PSa.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
U mnie też w Media nie było. Pojechałem do innego Media i było na półce normalnie. Miałem bony to tylko tam mogłem kupić. Ostatecznie wyszło 169 zł :D
8ab2766d9a87a16785222b0d99e719f3.jpg
 
Do góry