xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

pantomima

Banned
A ja dzisiaj jadę odebrać właśnie Wieśka 3 i Rise of Tomb Rider.
Wczoraj kupiłem Quantum Break, zapowiadają się długie wieczory z konsolą.

Do tej pory u rodziców miałem możliwość pograć trochę w Forze 7 4k i nowego Assassyna.

Forza wygląda niesamowicie i nawet nie chce mi się rozpisywać na ten temat, to trzeba zobaczyć, a Assassyn jest taki nijaki, są gry, które pod względem grafiki go zjadają, np. seria Far Cry, którą uwielbiam.


Normalnie szalenstwo ;)
Cale szczescie , ze nie.mieszkasz juz z rodzicami, bo by Cie z domu ostro pogonili...
Ostatnimi czasy to TY chyba tylko grasz, nic innego nie robisz ;)

To za sprawa tego nowego tv 4k ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Forza wygląda niesamowicie i nawet nie chce mi się rozpisywać na ten temat, to trzeba zobaczyć, a Assassyn jest taki nijaki, są gry, które pod względem grafiki go zjadają, np. seria Far Cry, którą uwielbiam.

Nowy Assassin ma pewne problemy z teksturami widocznymi z bliższej odległości (często są niewyraźne) jednak ogólnie,prezentuje się całkiem przyzwoicie (niektóre gry mają odwrotnie).
Dodatkowo,architektura jest wykonana na wysokim poziomie (zalety serii) co cieszy oko ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Normalnie szalenstwo ;)
Cale szczescie , ze nie.mieszkasz juz z rodzicami, bo by Cie z domu ostro pogonili...
Ostatnimi czasy to TY chyba tylko grasz, nic innego nie robisz ;)

To za sprawa tego nowego tv 4k ?

Panto
Pisałem Ci w innym temacie, że kolekcjonuję gry na później.
Quantum Break ograłem jakiś czas temu jak kupiłem tv 4K.
Forza to gierka z doskoku, raz na jakiś czas kilka okrążeń.

Jutro wraca mój Xbox z serwisu(2 tyg. czekania) i pogram coś w fifę.
Przeważnie gram 2h dziennie, od 22 do północy, w weekendy zimowe zdarzało się dłużej pograć.
Człowiek wychodzi z pracy o 16 i musi trochę czasu spędzić z żoną, jakieś muzeum, kino, żarcie na mieście, póki nie ma dzieciaka:)

Aktualnie mam problem z czasem bo poza pracą/siłownią dochodzi jeszcze budowa i xbox będzie się kurzył:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panto,odpaliłeś ostatnio coś nowszego poza BB/DS ? :D

Według mnie,jak ktoś jest na bieżąco,będzie miał do ogrania jakieś 10 lepszych tytułów na rok ;)
 

pantomima

Banned
Panto
Pisałem Ci w innym temacie, że kolekcjonuję gry na później.
Quantum Break ograłem jakiś czas temu jak kupiłem tv 4K.
Forza to gierka z doskoku, raz na jakiś czas kilka okrążeń.

Jutro wraca mój Xbox z serwisu(2 tyg. czekania) i pogram coś w fifę.
Przeważnie gram 2h dziennie, od 22 do północy, w weekendy zimowe zdarzało się dłużej pograć.
Człowiek wychodzi z pracy o 16 i musi trochę czasu spędzić z żoną, jakieś muzeum, kino, żarcie na mieście, póki nie ma dzieciaka:)

Aktualnie mam problem z czasem bo poza pracą/siłownią dochodzi jeszcze budowa i xbox będzie się kurzył:)

No tak , pisales ;)
Jezeli chodzi o dzienny przebieg , to mam podobny schemat, wiec doskonale Cie rozumie ;)

A co padlo , jezeli chodzi o Xboxa? (nie sledze watku , a jestem ciekawy)
 

pantomima

Banned
Panto,odpaliłeś ostatnio coś nowszego poza BB/DS ? :D

Według mnie,jak ktoś jest na bieżąco,będzie miał do ogrania jakieś 10 lepszych tytułów na rok ;)

Zakonczylem granie na Horizon ,Nier Automata.
Mam jeszcze Crasha do przejscia , lezy juz od blisko roku .
Czailem sie na NIOH,a , ale mi sie odechcialo .
Zwyczajnie nie chce mi sie grac .
Taki okres ;)

Co do Bloodborne - dobry jestem w te klocki , praktycznie z zadnym Bossem nie mam wiekszych problemow ,takze fajnie jest pograc na lajcie , bez spiny , dlatego czasami odpalam , zeby sie chwile pobawic ;)
 

pantomima

Banned
No raczej starocie .

Chlopie , nie chce mi sie w domu siedziec przed tv .
Wysiedzialem sie dobrych kilka miechow - styka !
No wez graj czy tam ogladaj filmy (nawet przy zaslonietych roletach) , jak na dworzu takie klimaty, zycie kwitnie .
Z wieczora jakis film z ramowki i nic wiecej ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jutro będę wiedział dokładnie co padło bo w microsofcie chyba problemy z komunikacją. Raz mówią, że grafika innym razem dysk...
 

pantomima

Banned
Sugerujesz ze bawie sie w starocie (i masz racje ) wiec odpowiadam Ci , ze nie zabieram sie za nowe gry(chcoc mam kilka pozycji na oku), poniewaz okres na granie uwazam za zamkniety i wyjasnilem dlaczego .
Na jesieni pogadamy ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oooo,widzę jakieś nowe marki Triple-A :D

[youtube]dGl00hItvbw[/youtube]
[youtube]7bp-UbOlqFA[/youtube]
[youtube]Fmdb-KmlzD8[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Forza szybko się nudzi, ale wizualnie jest obłędna:)

Ja powoli kończę Far Cry 5 i dla mnie gierka rewelka, ale jestem fanem całej serii i lubię gry z otwartym światem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry