xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na to właśnie liczę chociaż pograłbym już w fifę, a opchnąłem swojego Xone za tysiaka i jestem bez konsoli...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale tu cisza.Nikt nic nowego X-a ? :wink:
W sumie nie ma się czemu dziwić,te same exy od lat - Forza,Gears of War i Halo :D
A tak bardziej poważniej... pomiędzy Xbox One a Xbox One X jest spooora różnica :wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie wytrzymałem do świąt i jutro idę odebrać Project Scorpio. Mam pytanie do posiadaczy czy osób zorientowanych w temacie gier. Czy gry na Xone X to normalne wydania na Xbox One z dopiskiem Enhanced... czy konkretne wydania pod One x?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pantomima zmieniłem Xone na Xone One X ogólnie dla gierek, bo większość wygląda na nowym lepiej.

Piramida
Właśnie byłem w empiku i na niektórych grach jest napisane HDR i Enhanced for Xbox one x, a na fifie nie ma takiego napisu... a podobno jest w 4k 60fps
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Miałem też prosiaka, ale zostałem przy Xboxie głównie dla Forzy. Prosiaka miałem od brata na chwilę by ograć kilka exów psowych.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Na Fife nie pisze że jest enchanted ale jak włożysz płytkę to powinien się pobrać patch pod nowego klocka i będzie obsługa 4k/60 fps.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Właśnie byłem w empiku i na niektórych grach jest napisane HDR i Enhanced for Xbox one x, a na fifie nie ma takiego napisu... a podobno jest w 4k 60fps

Wiem,że na niektórych jest tak napisane ;)
Ta gierka pojawiła się jeszcze przed wsparciem dla XOX,co nie znaczy,że później nie otrzymała stosownych ulepszeń poprzez net... :wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jutro się pochwalę wrażeniami. Co prawda póki co w 4k nie pogram, ale w 1080p lepsze detale. Na weekend za tydzień wezmę konsolę do rodziców to zrobię jakiś test 4k Forzy:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No lipa straszna, ale buduję dom i bez sensu jest teraz zmieniać tv. Za nowym tv będę się rozglądał dopiero za rok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry