Wybór głośników

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A jaki masz metraż? Fenixy to taka niska klasa, choć w pewnych kręgach uznawane za niezłe. Jesli chodzi o Tonsila to wolalbym Maestro. Możesz zerknąc coś z JBL, bo dobrze się zgrywają z HK. Klipsch równiez mają sporo wigoru i niezły bas.
 

pwilko

New member
Witam,
Amplituner Yamaha 781 zastanawiam sie nad głosnikami Yamaha NS555 + NS333 + NSC444 PLUS Yamaha Subwoofer NS-SW200 .
Proszę o opinie odnośnie tych kolumn.Pozdrawiam
 

pwilko

New member
Te kolumny już odsłuchiwałeś - rozumiem że podobają się....??
Tak,aczkolwiek w średnich warunkach do tego stworzonych,ponieważ było to "na sklepie" MediaMarkt.Porównywałem z Klipsch R-26F wybór (chyba) padł na Yamahe,brakuje mi tylko pewności czy te kolumny są dobre ponieważ jak wyżej pisałem warunki odsłuchu były ..jakie były...
Yamaha wydawało mi się ze gra czyściej.Dlatego pytam o opinie tych kolumn.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Ja mam taki zestaw- Yamaha Rx-V679 +Klipsch R26F
wczesniej miałem kolumny Yamahy Ns7900 i powiem że różnica na korzysć Klipscha jest znaczna.
Nie ma żadnej "ostrej" góry - w moim odczuciu jest jak najbardziej ok,
w sklepie porównywalem z Zensorami i dla mnie te Klipsche zagrały lepiej, pełniej. W tej półce cenowej są to jedne z najlepszych kolumn.
A sub ... to jest to :)
 

pwilko

New member
Oczywiście masz racje co do odsłuchu.Jednak wole zapytać przed kupnem czy Yamaha 555 + Sub 210 zagra przyzwoicie.Obecnie mam wharfedale crystal 2-30 (5.1) podpięte do Yamahy 781 i moc Amplitunera jest (moim zdaniem) za duża to tego systemu "nie wyrabiają" Wiec czas na zmiane i tu wlasnie mam dylemat....Dodoam tylko ze wole zapytać poniewaz nawet przy zakupie wharfedale w domku okazalo sie ze ta kolumna nie jest 3 drozna tylko 2 :) MImo jak widac na zdjęciu sa 3 glosniki :)Zastosowano Membrame bierną
2e428d2e8059c.jpg.html
 

Robpalmodel

New member
Czy mogę liczyć na sugestię jakie dobrać głośniki do zestawu 7.2 -do onkyo 656 i zestwu Jbl w tym e10?

doprecyzuję jeszcze pytanie ,

obecne mam [FONT=&quot]Onkyo 656 z głośnikami JBL L890+jbl LC2+ jbl E10+[/FONT][FONT=&quot]subwoofer JBL E150, chciałbym powiększyć zestaw o 2 mniejsze w pierwszej kolejności głośniki do 7.1,a docelowo 7.2 +sub.[/FONT]

Na tą chwile poproszę o wsparcie czy uzupełniać zestaw o JBL ES20, Studio 220,230 a może jeszcze coś innego?
 
Do góry