Wybór 65" wśród flagowców

wojan81

New member
Zakładam nowy temat bo wzrosły oczekiwania wraz z budżetem. W tej chwili decyduję się już tylko pomiędzy:

Philips 65PUS8601 (model 2015 bez HDR, ale to wzornictwo...)
Sony KD-65XD9305 (HDR, czerń, ultra cienki)
Samsung UE65KS8000 (jasność, cena)

Zdaję sobie sprawę, że to 3 dobre telewizory, ale... sami wiecie :confused:
 

pepka

Member
Bez reklam
Serce mówi Philips (Ambilight).
Rozum, Samsung (niski input lag, cena, niezły hdr).
A wziąłbym chyba Sony (android bez zwiech jak w Philipsie jednak kusi) :)
 

pantomima

Banned
Jezeli Hdr to raczej Sony . Najmocniej swieci z tych wszystkich - raczej .
Philips kusi tym ambilightem ;)
Samsung - hmm , serrio ? :p

Tak jak wczesniej - poczekaj, niebawem posypia sie za i przeciw dosyc solidnie uargumentowane od osob kompetentnych :)
 

pantomima

Banned
Przeraziles mnie !Zwolnij z tym zakupem !
W zaden sposob nie podalem Ci nawet marginalnych informacji ktory z tych wybrac , ktory jest zdecydowanie najlepszy...
To bylo takie czysto teoretyczne gadanie ;)
 

agricola

New member
8601 po aktualizacjach nie cierpi już na okropne zwiechy, więc tutaj nie można zarzucić temu telewizorowi już takiego zachowania. Moim zdaniem najlepszy z całego zestawienia, szczególnie wyróżnią go fakt ambilighta jak i odłączanych głośników (oczywiście grają zupełnie lepiej niż te zwykłe, umieszczane z tyłu współczesnych telewizorów).
 

wojan81

New member
8601 po aktualizacjach nie cierpi już na okropne zwiechy, więc tutaj nie można zarzucić temu telewizorowi już takiego zachowania. Moim zdaniem najlepszy z całego zestawienia, szczególnie wyróżnią go fakt ambilighta jak i odłączanych głośników (oczywiście grają zupełnie lepiej niż te zwykłe, umieszczane z tyłu współczesnych telewizorów).


Tak jak napisałem 8601 choć stylistycznie być może nawet najładniejszy tv na rynku to jednak model na rok 2015. Nowy ambilight 3 w tegorocznym flagowcu 7601 wygląda wg mnie zdecydowanie lepiej, ale sam model z racji ilości zgłaszanych usterek opisywanych na tym forum jest dla mnie nie do przyjęcia. Do tego brak hdr w 8601... Być może gdyby philips zdecydował się wypuścić model z cyferką 8 na ten rok, skusiłbym się na niego. Co do głośników to mam jakieś tam kino 5.1 bazujące na Onkyo TX-SR805 z KEFami serii C i do tej pory jestem zadowolony z tego brzmienia.

Reasumując Sony wydał mi się pewniejszy, lepiej dopracowany i po prostu niezawodny. A jak będzie, przekonam się pewnie tuż po weekendzie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po symbolu było widać że model z UK.
To inne też pewnie będą w extra cenach.
Tu chodzi bardziej o przyszłość.
Bo na ile lat kupujesz telewizor ?
 
Do góry