Wybór 65" wśród flagowców

katoeudezet

New member
Wiem jak to funkcjonuje. Oddawalem juz dwie plazmy Panasonica do serwisu ;)

Nadal nie rozumie co miales na mysli mowiac "Tutaj jak cos nie halo to kuriera wysyłają po tv a w Pl to pewnie juz inaczej".

"Tutaj" tzn w Uk ?
Wydaje mi sie ze wszedzie procedura wyglada tak samo , czyli dojazd serwisanta do konsumenta w obrebie 50km od najblizszego autoryzowanego punktu serwisowego, powyzej 50km wysylaja kuriera .
Standard .

Nie kupywalem sprzętu u nas w kraju dlatego nie wiem jak to wyglada.
 

pantomima

Banned
Teraz rozumie , ze nawiazywales do procedur w Uk ;)

Z gwarancja to jest tak jak ustalil to producent i nie bardzo mozna cos wynegocjowac ;)

W razie awarii , jest tak jak to sam opisales plus to co dorzucilem ja w przypadku awarii i ewentualnego dojazdu serwisanta lub wysylki tv do najblizszego punktu serwisowego .
 

pantomima

Banned
LG 65 OLEDB6 w USA już tylko 2800 $. Sia la la... niech żyje Polska.

Totalnie bez sensu jest przywolywanie cen z zachodu .
To inny swiat , wiec nie powinna dziwic ta roznica w cenie .
To tak jak by zalozyc ze gospodarka polska jest na porownywalnym poziomie z ta amerykanska i nagle zdziwka , - jak to , tak to ze tam tak tanio a u nas takie zabojcze ceny ...
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

LG 65 OLEDB6 w USA już tylko 2800 $. Sia la la... niech żyje Polska.


Masakra, idzie się pociąć szarym mydłem ....
Zastanawia mnie jedno, Cena w USA czy UK OLED-a 65E6 jest na poziomie normalnym czyli ok
18 tyś za ten TV . W Polsce też można go kupić za 18 tyś .

Dlaczego więc jest taka różnica w cenie przy modelach C6 i B6 na niekorzyść ceny w Polsce.
 

WuMike

New member
Bez reklam
USA to nie jest inny świat. To kryminalna polityka dystrybutorów i sprzedawców robi różnicę w pewnych przypadkach. Zauważmy, że w przypadku Sony nie ma takich rozbieżności.
 

Salah Ad-Din

New member
nie kryminalna :) bo niby dlaczego, producent i jego dystrybutorzy sami sobie mogą ustalać ceny na świecie, jeśli tego nie akceptujesz nie kupujesz i tyle. Nie potrzeba nikogo wyzywać od kryminałów :)
 

barburian

New member
Bez reklam
Z opinii na necie z tego co pamiętam to w plazmie masz tylko lepsze kąty,
DX900 zjada tą plazmę na śniadanie bez popijania HDR-em na sucho
 

WuMike

New member
Bez reklam
Według mnie najlepsza plazma zjada DX900 na polu sumarycznie 3 aspektów: jakości czerni i braku artefaktów, kątów bocznych oraz ostrości w ruchu. Możecie mówić, ze tak nie jest, a ja i tak wiem i widzę swoje, stad dla mnie wybór tego modelu wcale nie jest jednoznaczny i oczywisty. Wciąż nie istnieje idealny ekran, którym kiedyś zwany był Pionieer Kuro.
 

Salah Ad-Din

New member
mnie bardziej chodzi o to kto się decyduje na zakup grupowy w najbliższych dniach ? jak funt w 20 dni skoczył o 40 gr to masz równy 1000zl. więcej. Zresztą na gwiazdkę to będzie szał ciał i z transportem różnie będzie ! Do czarnego piątku można poczekać,ale dalej już nie.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
mnie bardziej chodzi o to kto się decyduje na zakup grupowy w najbliższych dniach ? jak funt w 20 dni skoczył o 40 gr to masz równy 1000zl. więcej. Zresztą na gwiazdkę to będzie szał ciał i z transportem różnie będzie !

Panowie , podpowiem tylko abyscie sobie juz dzis rezerwowali transport ,bo blizej swiat bd naprawde trudno ;)
 
Do góry