Wybór 65" wśród flagowców

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Na Święta jadę wracam do kraju mogę przywieźć kilka sztuk ;))
Mam nadzieje ze zejdą jeszcze z cena


Takich zestawów możesz kilka przywieźć , na czarny piątek lub święta będą pewnie spore obniżki cen.
Pytałem w Panasonic Polska o uznanie gwarancji przy zakupie TV z UK i powiedzieli że nie ma problemu
musi być tylko podbita europejska gwarancja przez sklep i wypełniona.
Jak by co to jestem chętny na taki pakiet i myślę że znajdzie się jeszcze kilku chętnych .
 

Salah Ad-Din

New member
może da się jakoś kurierem przewieźć, a jak nie mam kolegę co jest spedytorem w firmie co jeździ po UK może da się załatwić transport.

Tylko ja musze się zdecydować do poniedziałku [ mam zaklepane] czy biorę 65ks6500 za 7200zl. na 4 lata gwarancji. Lepszej okazji w kaczylandzie nie ma.
Jak by z tym panasoniciem było pewne na 100% to bym w to wchodził
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

może da się jakoś kurierem przewieźć, a jak nie mam kolegę co jest spedytorem w firmie co jeździ po UK może da się załatwić transport.

Tylko ja musze się zdecydować do poniedziałku [ mam zaklepane] czy biorę 65ks6500 za 7200zl. na 4 lata gwarancji. Lepszej okazji w kaczylandzie nie ma.
Jak by z tym panasoniciem było pewne na 100% to bym w to wchodził



SAL przyjacielu promocja w UK jest MEGA dobra odpuść sobie tego Sama...
 

Salah Ad-Din

New member
kurcze źle napisałem miało być ks7000 a nie 65ks6500 [ nie wiem skąd mi się to wzięło ]

Wiem że ten Panasonic jest MEGA,ale trzeba się postarać aby to wyszło :)
 

katoeudezet

New member
Dzwonilem ale maja zamknięte dzisiaj. Wysyłałem maila odnośnie gwarancji czy jest na cała EU czy tylko Uk. To jest normalny dealer Panasonica ale czy wysyalaja do Pl no nie wiem. Ja akurat w Londynie mieszkam a oni sa pod Manchester
Dam znaka co odpiszą
 

WuMike

New member
Bez reklam
65PUS7601 potrafi już kosztować 1500 funtów u UK, podobno. To na nasze 7500 zł, mniej więcej.

Ciekawe, ile zechcą za OLED 65B6, jak pojawi się nowa seria...?
 

Salah Ad-Din

New member
Złoty Słabiutki
tylko w przeciągu 1 miesiąca Funt poszedł do góry o prawie 0,34 gr co przy kwocie 2500 funtów daje 850 zł do góry. Złotówka słabnie też dramatycznie względem $ :/ miesiąc temu 3,9 teraz 4.2 !
Nie robi się ciekawie !
 

pantomima

Banned
Myslicie ze sprzedawca podejmie sie dostarczenia sprzetu na taka odleglosc ?
Szczerze watpie .
Nie chodzi o koszta a o ryzyko uszkodzenia w trakcie podrozy .
Tv bd musial byc ubespieczony itp.
Skomplikowane to wszystko .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z dostawą raczej nie ma problemów, sprzęt jest ubezpieczony więc zero ryzyka. Nie wiadomo jaki koszt ale zakładam około 100-150 Euro.
Gwarancja oczywiści 2 lata . Bo 7 lat tylko w UK.
Jest inne zasilanie i są inne inne aplikacje.
 

katoeudezet

New member
Rozmawialem z nimi i tak;
-Nie wysyalaja do Pl
-pierwsze 5 lat to gwarancja bezpośrednio od Pansonica ( bez różnicy od kraju) a ostatnie 2 lata to dodatkowa gwarancja od sklepu
 
Do góry