Wybór 65" wśród flagowców

bluray

Banned
TYLKO OLED. Temat do zamknięcia.
Weź na raty jak brak CI kasy.


@Barburian: promocje to są wtedy gdy stoi handel. Np. październik.
Na święta jest szał zakupów więc nikt Ci nie będzie oferował niskich cen.
Najpierw podniesie o 99 zeta a na święta obniży o 99 zeta.

Dobre ceny to są na wiosnę jak trzeba wyczyścić magazyny przed nowymi modelami.


PANASONIC top TV dx9xx jest strasznie przeceniony. WYDYMA za logo. Podobnie jak to niby kupili patenty PDP KURO serii 9-tej. Nic nie kupili i latami dochodzili do parametrów plazm PIONEER, aż leśniczy Marucha rozgonił towarzystwo zamykając deficytową / stratną produkcję plazm. A te plazmy to grały takim naturalnym obrazem, którego to nikt nie chciał kupować.
Pamiętam rewelacyjne samochody POLONEZ tylko, że nikt tego nie kupował.
 
Ostatnia edycja:

Salah Ad-Din

New member
"TYLKO OLED. Temat do zamknięcia.
Weź na raty jak brak CI kasy."
WoW :) czasami kasy brak ale rozsądku mi nie brakuje. Zamknijmy wszystkie tematy LCD bo przeciez można OLEDy kupić na raty, ale my głupi jesteśmy :) Blu nas uświadomił.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Nie wiem, czy śmiać się czy płakać, jak czytam posty forumowicza Bluray. Chyba lepiej się jednak pośmiać :)

Plazma była swego czasu referencją, a w co najmniej dwóch aspektach dalej bije OLED'a, który nie stał się nią jeszcze, wiec poczekajmy. Niech najpierw LG poradzi sobie z ostrością obrazu w ruchu, jednorodnością panelu i jasnością.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To u nas kosztuje dużo taniej i to z kalibracją.
Myślałem, że jak BF to Sony też będzie w extra cenie .
 

Salah Ad-Din

New member
link jest do youtube i chyba można się dzielić rzetelną recką, chyba że tak jak w całym pisiorlandzie cenzura panuje :)

Link jest ściśle powiązany w tematem i może pomóc wielu userom tu na forum podjąć słuszną decyzję
 

WuMike

New member
Bez reklam
Super cena. Coraz bardziej korci, aczkolwiek ten OLED 65 B6 ciagle mi trąbi w głowie rownolegle, ale oczywiście musiałby potężnie potanieć.
 
Do góry