Wszystko o Burnout Paradise!

mataman

New member
Bez reklam
Nie wiem czemu ale sceptycznie podchodze do tego dodatku. Jak będzie to cos podobnego do road rage online to odpuszczę sobie chyba. Dawać wyspę !!!!!!!! :D
 

dienekes' shade

New member
Prawdę powiedziawszy, to akurat mnie dodatek "Pałkarze i Rabusie", ni grzeje ni ziębi, ale każdy pretekst by powrócić do Rajskiego Miasta jest dobry ;)

Naturalnie, Wyspa to mój Nr 1 na liście oczekiwanych DLC :eek:k:
 

mataman

New member
Bez reklam
Musze to napisać. Ostatnio pomagałem takiemu lamerowi że MASAKRA !!!!

Najprostsze challenge robił po 10min, ze o czasowych nie wspomne. Jest taki gdzie spotykamy sie na stadionie i w części drugiej trzeba na wstecznym po danej ulicy pojechać 2tys jardów. Robilismy chyba to z 30min. Dzizes krajst !!!

Masta a Ty mi mówisz że jesteś słaby w stuncie ??? Jesteś debesciak stary :)
 

Arek

Member
Z chęcią bym się podłączył jak będziecie robić kolejne "chelenge" , ja mam dopiero 11 za sobą ...

a jak to jest z wiadomościami które dostaję online, jak je odczytać ? :confused: jakoś nie mogę do tego dojść...
 

mataman

New member
Bez reklam
Troszki w to pograłem i stwierdzam że nie jest to warte tych 36zł. Całe szczeście złożyłem sie na ten dodatek.
 

Arek

Member
Witam, powiedzcie jak to jest z boost chain ?

w wyścigach online czasem udaje mi się wykręcić x7 , x 8 , ale jak pogrywam normalnie i chcę się przymerzyć do nagród za x10 i x20 , to mam problem z jego ciagłością, pomimo że cały czas jadę na maxa... najczęściej na autostradzie. Pytam oczywiście o samochody typu "speed"

czy to może jest tak że trzeba jechać agresywnie... albo często skakać czy driftować etc ? :???:


p.s. ile wykręcisliście na maxa na lotnisku przy jednym podejściu (stunt'cie albo chalenge ) ? :grin:
 

dienekes' shade

New member
Trzeba jechać I 88 pod prąd.

Ja przy 49xboostchain przysnąłem i puściłem gaz... Kurka siwa, a mierzyłem w 50x :mrgreen:

Co do pytania o lotnisko, nie pomnę, a na marginesie - to słabe miejsce do kaskaderki :p
 

Arek

Member
dzięki :eek:k:

a co do lotniska, to chyba jedyna taka lokacja gdzie można tak wiele róźnych akrobacji zrobić w jednym miejscu, a pytałem bo ostatnio wykręciłem ponad 4 mln i mi się spodobało :mrgreen:

lotnisko to jedno z 3 moich ulubionych miejsc obok koplani i wybrzeża, do stunt'u oczywiście ;)
 

dienekes' shade

New member
Od razu śpiochy, z nudów usnąłem :mrgreen:

Proponuję zacząć zabawę w kamieniołomie i ruszyć w stronę Rybnego Rynku i dalej :)

Zdanie na niedzielę: Całe miasto nasze :krol:
 

Banzai

New member
Wczoraj, wraz ze znajomymi pograłem w C&R i uważam ten dodatek za najlepszy do Burnouta :eek:k:
Zabawa była naprawdę przednia. Ucieczki, wyścig po złoto, blokowania, niszczenie aut przeciwników, wszystko to daje wiele emocji.

Jedynie można się przyczepić do ograniczenia w terenie, na którym odbywa się rozgrywka, a co za tym idzie jest kilka ustalonych miejsc, gdzie występuje złoto. Po paru meczach, jedzie się już na pamięć po sztabki, ale mimo to zabawa się nie nudzi.

C&R + zgrana ekipa = big fun.
 

dienekes' shade

New member
Widzę, że zdania są podzielone... ;)

Dodatek już w dniu premiery znalazł się na mojej konsoli, ale czekam aż boxik kupi swoja wersję BP i wtedy zacznie się gonitwa.

Mam nadzieję, że uda się nam zagrać razem :)

Pozdrawiam
 

Banzai

New member
Najlepsza zabawa jest jak gra ośmiu uczestników :eek:k:
Dobry tez motyw występuje przy nieproporcjonalnym podzieleniu graczy, np. 6 gliniarzy i 2 złodziei :D

Wczoraj zagraliśmy 2-ch (R) na 5-ciu (C) i o dziwo, złodzieje wygrali :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Bo pewnie gliny to jakies lamy były, hehe. dienekes' shade na mnie zawsze możesz liczyć.

Banzai i własnie dlatego że sa ciągle te same miejsca to troche sie nudzi. Grałem jak dotychczas tylko z hamburgerami pewnie to tez miało jakiś wpływ na moja ocene. Trzeba sie skrzyknąć i heja :D
 
Do góry