Wszystko o Burnout Paradise!

Banzai

New member
Namówiłem kumpla na Burnouta i wczoraj rozegraliśmy pierwsze challenge. Gra się jeszcze lepiej niż w offline. Początkowe zadania nie są trudne ale z czasem robią się coraz bardziej wymagające. I to dopiero na 2ch, a co się będzie działo na ośmiu graczy :D
Kurcze, świetna jest ta gra.
 

mataman

New member
Bez reklam
Przy zgranej paczce że tak powiem kumatych graczy nie ma żadnego problemu. Gorzej jak sie trafi "rodzynek" do tego z niestabilnym łączem :) Udanych baleronów na lotnisku :)

A tak na marginesie juz nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie ta nowa wyspa, podobno na budowie będzie można ostro poszaleć.
 

Bambolo82

Banned
No ja odbieram swój egzemplarz Burnout Paradise w poniedziałek lub wtorek za 77 zł z allegro. Nie mogę się doczekać tego online. Będę miał sporo do nadrobienia w tym temacie do Was, Panowie ;).
 

dienekes' shade

New member
Fakt, zrobienie 103% wersji "podstawowej" trochę mi zajęło, ale jakże świetnie spędzony był to czas :eek:k:

Takie perły w wydaniu EA to prawdziwe biały kruki. Ba, przed BP i Dead Space, nie wierzyłem w ich istnienie :p
 

Banzai

New member
Wczoraj zdobyłem licencję Burnout, znalazłem brakujące bilbordy i super jumps'y i jestem na bieżąco z wyścigami "burning route" (dostaje podstawowy samochód i od razu jadę nim wspomnianą czasówkę). Teraz kolejna licencja (93 zwycienstwa jeszcze :rolleyes: ) Elite do zrobienia.
Także singiel jest coraz bliżej ukończenia, a wtedy ruszy online pełną parą :D
 

Banzai

New member
Oczywiście, płotki też już zaliczone, tylko wcześniej je skompletowałem. Bilbordów do wczoraj brakowało mi dwóch i jumps'ów pięciu.
Nie no, robię właśnie na bieżąco fury od początku gry. Jak tylko wpada do złomowni to jadę nią burning route i w nagrodę dostaję ulepszoną wersję. Ale brakuje mi jeszcze siedmiu podstawowych.
 

dienekes' shade

New member
Ciekawe które z 60ciu zadań sprawi Ci najwięcej kłopotów. Dla mnie to, chyba, był 20 mnożnik w boostchain. Dojechałem, do 27, zdekoncentrowałem się na chwilę i wylądowałem na prześle mostu, hehe :)

Jaki masz najlepszy barrel roll?
 

Banzai

New member
x 20 ? :shock: to chyba tylko na autostradzie :hmm:

Nie ma się jak na razie czym chwalić, bo mój wynik to 3. Nie specjalnie starałem się do tej pory wykonywać "akrobacje".
 

dienekes' shade

New member
20 :cool: To jedna z tych poczwar, które stoją na drodze do 100%, hehe :D Robiąc 27 okrążyłem całe miasto niemal dwa razy, na pełnym gazie. Nie powiem, ręce się trochę pocą, zwłaszcza przy 19tym :p

Ja zrobiłem BR x5, ale śmigałem z magikami, którzy wyciągnęli maxa, czyli x6.

Myślę, że już w tym tygodniu odbiorę swojego BP od znajomego i zrobimy parę stunts' ów, heh?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja najpierw zaatakowałem Road Rage i chyba został mi jeszcze jeden tylko w samym centrum.
Aktualnie robię Burning Route'y czym się da :)
Stuntsy zostawiam sobie chyba na koniec.

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
eee tam boost chain mozna robic banalnie na stadionie. Driftujesz z wcisniętym boostem i tak mozna bez konca (oczywiście w samochodzie klasy speed)
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
eee tam boost chain mozna robic banalnie na stadionie. Driftujesz z wcisniętym boostem i tak mozna bez konca (oczywiście w samochodzie klasy speed)
Nie obraź się, ale... taką możliwość dostali wyłącznie właściele x boxów 360 :rolleyes:

Pewnie narobiłeś nadziei Kolegom, ale...

Właściciele wersji ps3 muszą wykazać się skill' em i zrobić to uczciwie :cool:

Zrobienie 103% bez czitów to, IMO, powód do dumy :krol:

Na marginesie, podobny trik można było wykonać na rogu stacji benzynowej przy Wharf St. - mocny start w kant barierki umożliwiał zrobienie dowolnej liczby boost chain' a, nie ruszając z miejsca... Coś jak uzyskiwanie zawrotnych (oszukańczych) prędkości na lodzie :mrgreen:

EDIT: Z tego co pamiętam, takie exploit' y były możliwe w pierwszych wersjach oprogramowania. Może teraz nawet w wersji na x' a wyeliminowano te ułatwienia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry