Wszystko o Burnout Paradise!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedź.
Kiedyś już napotkałem tą stronkę ze sprawdzaniem save'ów.
Chodzi mi o to, że brakuje mi jeszcze 3 płotków i nie wiem gdzie są 2 billboardy ;) i informacja, w której części miasta mam szukać bardzo by mi pomogła - nie muszę wiedzieć gdzie dokładnie te elementy się znajdują - tym bardziej przecież, że gra informuje o takich rzeczach - szkoda, że tak krótko i nie można do tego wrócić.

[+]
SPOILER WARNING!

Ten filmik jest niezły ale pokazuje lokacje tylko z dema :)
http://www.youtube.com/watch?v=OQEzARXiHeQ

Jest tego troszkę na YouTube :)

Te zdjątka powinny mi pomóc:
http://picasaweb.google.com/evild70/BurnoutParadiseSmashes#

Mocna stronka:
http://www.senocular.com/burnout/

Oczywiście jeszcze przez dłuższy czas zamierzam się sam pomęczyć, żebyście sobie nie myśleli ;D

Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Słuszne podejście :eek:k:Warto się pomęczyć, bo satysfakcja po przejściu na 100% jest ogromna. Burnouta, z różnych powodów, przechodzę już 3ci raz :cool:

O kurczę! Masta_J, przypomniałem sobie! Jest możliwość legalnego sprawdzenia, odkryć w poszczególnych dzielnicach! Zapomniałem o tym, bo nie grałem w ten tytuł od blisko 2 miesięcy. Po naciśnięciu START w wywołanym menu wybierz Discovery, czy jakoś tak.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
dienekes' shade mistrzu dzięki!! :krol:

Jak tylko wpadnę do domu to sprawdzam, nawet butów nie zdążę zdjąć :mrgreen:

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Choroba połączona z 5cio dniową sesją Dead Space zbetonowała mi mózg i zapomniałem o tym ficzerze :p Opamietanie przyszło w porę, na szczęście. Owocnego wertowania zakładek w menu, no i oczywiście: 120/120; 50/50 i 400/400 :cool:
 

Banzai

New member
Na początku 2009 roku wyjdzie BP The Ultimate Box, to już wiemy, przyniesie m.in. takie poprawki:

W zestawie The Ultimate Box znajdą się także poprawki, usprawniające działanie gry – na przykład możliwość restartu każdego z wyścigów w trakcie jego trwania oraz łatwiejsze sterowanie samochodami dostępnymi na samym początku zabawy. Ponadto, w The Ultimate Box dodatek Network pozwoli także na śledzenie grających przyjaciół oraz otrzymywanie najświeższych wiadomości ze świata Burnout.

I teraz moje pytanie, czy obecnie dostępna wersja gry, będzie miała możliwość pobrania tych poprawek?
 

dienekes' shade

New member
Ziom, już ma :)

Tzn. motocykle i wszystkie poprzednie patch' e, które zostały wypuszczone do gry. Nie myśl, że Criterion :)krol:), który tak dba o graczy, wypuści coś nowego, i oleje ponad milion aktywnych w sieci graczy, którzy już buszują po Paradise City na "starych" wersjach.

Wszystko będzie można pobrać, tak jak do tej pory. Nowa wersja na BD będzie miała poprawki na pokładzie (poza kolejnymi update' ami, które wyjdą po premierze, rzecz jasna).

Kupuj bez wahania :eek:k:Ta gra to arcydzieło.

Ps. Wprowadzenie restartu spapranych wyścigów, którego nie ma do tej pory, to zmiana mechanizmu skierowana do słabych casuali (a tym, jak się przekonałem, nie jesteś :eek:k:). Owszem, brak tej opcji był wielce irytujący, ale uzyskane 100% dawało wielki powód do satysfakcji.:cool:

Wszyscy, którzy zrobili swoje 100% po staremu, poczują się lekko oszukani (tak, jak w przypadku banalnych trofeów...:rolleyes:)
 

Banzai

New member
Kto by mógł odpowiedzieć na moje pytanie, jak nie Dienekes :-D
Dzięki, dzięki, już licytuję kopię dla mnie :eek:k:


Te autka w stylu "cars" które będą dodane, są odpowiednikami samochodów będących już w grze, tak? Więc i McLaren Mercedes F1 jest w BP dostępny?
 

dienekes' shade

New member
Coż, mam się za weterana BP :cool: A tak poważnie, jak wiesz, w grze nie ma licencjonowanych aut (nie trudno stwierdzić dlaczego :p)

Jeśli pytasz o bolid F1, to odpowiedź jest twierdząca. Na pewnym etapie gry (nie powiem kiedy :D) będziesz mógł zdobyć (nie powiem jak :D) takie auto. Brzmi wspaniale - jak F1 przed zmianą, czyli wizg V10. Zwłaszcza kiedy ktoś Cię takim wyprzedzi, sound tego silnika to prawdziwa bajka :eek:k: Schemat kolorów pozwala upodobnić ową rakietę do kilku teamów, imn. BMW i McLarena :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Szkoda dienekes' shade że masz wersje na PS3 bo bym chciał się z tobą zmierzyć w paru wyścigach :) Ciekawe czy lepiej by ci poszło jak w WPHD :)
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
Szkoda dienekes' shade że masz wersje na PS3 bo bym chciał się z tobą zmierzyć w paru wyścigach :) Ciekawe czy lepiej by ci poszło jak w WPHD :)

Hmm, szkoda, że to ty nie masz wersji na ps3 :p

W WHD byłem, jestem i będę słaby, czego od samego początku nie ukrywałem :D
Z Burnout' em sprawy mają się zgoła odmiennie :krol: Jednak to współpraca, potrzebna do osiądnięcia celu, nie rywalizacja, sprawiła, że tyle czasu poświęciłem (i jeszcze poświęcę) temu tytułowi.

Na marginesie, BP nie jest polem do zmagań od startu do mety :p Od tego jest Grand Turismo 5 (Prolog, póki co).

W BP możemy porównywać maxymalne barrel roll' e, stunt run' y, ogólny progress w grze. Możemy...tylko po co? ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dalej to uważam za pierwsze kroki :)

Brakowało mi już tylko 3 płotków - 2 okazały się być w Palm Bay Heights i 1 w Downtown Paradise i Carbonik jest już mój.

Teraz poluje na bilbordy, zostały mi 4 z czego 2 wiem już gdzie są :)

Skoki zostawiam sobie na koniec.

[+]
Dobra bilbordy zaliczone :krol:
Dostałem Carbon Hawker'a, jeszcze szybszy od poprzedniej karbonowej ścigałki :roll:

Jedna dziwna sprawa, mianowicie musiałem rozwalić bilbord, z którym wcześniej już się troszkę męczyłem i na 100% go wtedy rozwaliłem - nie wiem jakim cudem był on niezniszczony i musiałem go rozpykać raz jeszcze :confused:

Muszę dodać po raz kolejny, że to wszystko dzięki radzie mojego BP Guru czyli dienekes' shade :eek:k:

Teraz czas troszkę poskakać ;)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Dobre słowo najlepszą nagrodą za pomoc, czy poradę :)

Czasami gra nie zalicza billboardów. Dzieje się tak, kiedy skasujesz go po wypadku, lub rozwalisz auto tuż po jego "zaliczeniu". Może taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku? Tak, czy owak, już masz wszystkie, gratuluję:eek:k:

Udanego skakania :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Osobiście podszedłem chyba nieco inaczej niż wszyscy do tej gry.
Mianowicie nie brałem jeszcze udziału w żadnym wyścigu :)

Postanowiłem na początku poznać miasto a co się z tym wiąże kasowałem płotki i bilbordy oraz skakałem gdzie się dało :)

Aktualnie mam 400/400, 120/120 i 44/50, eventy też znalazłem wszystkie podobnie jak DriveThrus'y itp.

Przy tej okazji zbierałem wszystkie możliwe trofea niezwiązane z wyścigami - aktualnie trofea pokazują 39% ale coś tam jeszcze mi zostało.

Minus tego może jest taki, że wszystko to robiłem w tym pierwszym samochodzie ale już mam dwie nowe karbonowe zabawki i mam czym ścigać się w wyścigach :)

Całość zabrała mi jak na razie około 20 godzin ale dużo było w tym samej jazdy dla frajdy :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Zatem mamy na tym forum dwóch Graczy, którzy potrafią zrobić 400/400;120/120;50/50 najgorszym autem :krol:

Wiesz, większość uważa, że to niemożliwe... Wtedy zawsze parafrazuję zagraniczną reklamę mleka: "Got skills?" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Za 6 Super Jumpów przytulisz trzecie karbonowe monstrum. IMO, to najlepiej brzmiący skur*iel w grze :twisted: Ni mniej, ni więcej jak Pagani Zonda C12 (w lekkim przebraniu :p). Trudno na początku opanować tego zwierzaka (choć są trudniejsze...). Zwłaszcza na dwóch pierwszych biegach i skręconych kołach :D

Wypracowanie 100% powinno zając Ci dużo więcej :krol: No i do tego 3% online (masa godzin grania, czyt. pięknej zabawy) i motocykle :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
A dla kontrastu, niektórzy challenge ze zrobieniem barela przez kadłub samolotu na lotnisku (mój ulubiony) potrafia robic 40-50 min :)
 
Do góry