Wszystko o Burnout Paradise!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem jeśli gra daje takie możliwości to ich stosowanie to nie są żadne cheat'y.
Też trzeba wpaść na to żeby takie myki robić na stadionie a nie na dachu parkingu :)
Korzystaniem z cheat'ów to bym nazwał np. korzystanie z tych map lokalizacji, które podawałem kiedyś w jednym z wątków albo nawet w tym :) żeby odszukać billborada czy super jumpa.

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
A myślałem, że to ja podawałem :p

Gra nie daje takich możliwości, a w każdym razie, nie miała.
To najzwyklejszy exploit/ glitch, czego dowodem jest usunięcie przez programistów tych ułatwień w kolejnych patch' ach.

Zgoda, konia z rzędem osobnikowi, który znalazł trik z barierką od stacji benzynowej. Kółka na dachu, czy stadionie to notoria powszechna :cool: choć, na szczęście, nie skuteczna :D

Ja tam wybieram sposoby w pełni legalne. Droga na skróty mnie "nie interere" :krol:
 

dienekes' shade

New member
Miałem na myśli największe ułatwienie - lokalizator udostępniony przez Criterion' a, do którego link wrzuciłem w tamtym poście. Łatwiej się nie da, a to "full legal"...dla słabiaków :twisted::twisted::twisted:

Właśnie, błąd, który nie jest oczywisty i znalezienie którego nie jest tak banalne, jak zrobienie kółka na wielkim placu. Tak, czy owak, obie opcje nie działają, więc nie ma powodu, by się o tym dalej rozpisywać.

Boost chain x 20 można teraz zrobić wyłącznie w legalny i trudny sposób.

Ps. Do mega driftu dużo lepszym miejscem jest fontanna - boisko ma nierówną nawierzchnię, co wpływa na rytm rajdy (zaburza go). Chodnik, dla odmiany, jest równiutki, więc śmigać tam można całą dobę, non stop :)
 

Banzai

New member
Trofea do dodatku party

2i0ynfa.png
Every player succeeds in a Party Round
Awarded when every player successfully completes a Party Round.

2i0ynfa.png
Complete your 1st Party Round
Awarded when you complete the 1st Round of your 1st Party.

2i0ynfa.png
Every player take a photo for a Party
Awarded when every player in a Party takes a photo of themselves. Requires a USB camera to be connected.

344t66b.png
Every player succeeds in every Party Game
Awarded upon completing a Party in which every player successfully completes every Game of every Round.

344t66b.png
Complete a Small Party
Awarded when 2-4 players have completed a Party.

344t66b.png
Complete a Big Party
Awarded when 5-7 players have completed a Party.

344t66b.png
Complete a Massive Party
Awarded when 8 players have completed an 8 Round Party.

[edit]
"Boosting Around the World" zaliczny :D Tak troszkę więcej jak razy 2 :p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
W Saturnie od miesiąca, lub dłużej, jest za 89 złych...

To świetna gra, IMO najlepsza w 2008 r. (tak głosowałem w ankiecie :)) ale... już 9 stycznia na sklepowe półki trafi BP: Ultimate Pack - podstawa + wszystkie, nawet najnowsze, dodatki.
 

Banzai

New member
Na Ultimate Box ma być (chyba), tylko "party" z nowych dodatków.

[EDIT] Nawet na pewno

In February 2009 we release Burnout Paradise: The Ultimate Box for PC, PlayStation 3 and Xbox 360. This packaged product is an enhanced version of Burnout Paradise including all the free updates so far, plus the Burnout Paradise Party Pack.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Też tak myślałem (pozostałe dodatki zapowiedziane na wiosnę 2009 r. itd), ale przeczytałem to:

"Criterion Games is giving us a holiday present by presenting us with The Ultimate Box. This Box is coming with Legendary cars, Party pack, Boost special cars, Big surf island and Toy cars. This Ultimate Box is coming out in January 9th 2009"

Sznurek

Tradycyjnie, pożyjemy, zobaczymy :)

EDIT: Eh, dezinformacja w wykonaniu talkplaystation.com zaczyna być standardem :( A już poważnie zacieszałem na myśl o wcześniejszych płatnych dodatkach... :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Jak pisałem wyżej zakupiłem tę grę w mm, za dobre pieniądze i jestem bardzo zadowolony :D własnie tego potrzebowałem gry która pozwoli mi się wyżyć po pracy ,pierwszy raz styczność z ta grą miałem u brata na ps2 nie pamiętam która to była serią ale byłem pod wielkim wrażeniem teraz też jestem ryk silników o ogólna rozpierducha to jest majstersztyk aż ciarki przechodzą po godzinie gry jestem bardzo rozluzniony własnie o taką mi gre chodziło między czasie gram w gta4 choć to bardzo dobra gra to jesli chodzi się o wyżycie to się chowa nawet żonie się podobąją te wypadki itd hardcore niesamowity,jedynie co mnie frustruje to że podczas wyścigów trzeba ciągle patrzeć na mapę gdzie jechać no i wiadomo jak to się czasami konczy,brak możliwości powtórzenia wyscigu jak się przegra trzeba wracać na początek ale po za tym jest baardzo dobrze :-D
 

Banzai

New member
Kolejne trofea dodane do listy.

Brązowe
Win a Stunt Run in the P12 88 Special
Light up the manhattan Spirit during an Online Challenge
Score a Boost Chain of x3 in the GT Nighthawk
Sound the horn on a Silver Lake Super Jump in the Cavalry Bootlegger
Barrel Roll a Toy Car in the Airfield

Srebrne
Survive a Marked Man in the Extreme Hot Rod
Complete a Timed Challenge using all 3 Boost types in the Hawker Mech
Win a Race in a Toy Car
Complete a Bike Timed Challenge using the Toy Bike
 

mataman

New member
Bez reklam
fakin siet co to ma być ? dienekes' shade n00bfest na maksa !!! Po co to ? Na co ? Przeciez ta gra wcale nie była jakaś strasznie trudna, ale teraz to juz masakra. Nic to, czekam na nowa wyspe.
 
Do góry