Wszystko o Burnout Paradise!

dienekes' shade

New member
Heh, miałem okazję grać z takimi "fachowcami"...nie raz :rolleyes: Ciężko było, bo najczęściej byłem hostem, a pozostali gracze tracili cierpliwość i naciskali, co bym gości wywalał z gry. Trudna decyzja...
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurczaki z Super Jumpami już sprawa nie jest taka prosta bo ich, że tak powiem "nie widać" :)
Na razie ciachnąłem kolejne dwa i zostały jeszcze cztery.

Co do karboniaków to Carbonem GT można normalnie jeździć (tym za płotki) ale już Carbonem Hawker'em (za bilbordy) jest ciężkawo bo uślizg ma dosyć potężny :rolleyes:
Zobaczymy co to za cudo będzie za te super skoki.

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Hawker jest dobrym "allrounder' em". Lubiłem nim jeździć (wszystkimi 3 wersjami), ale to zbyt popularne auto (w sieci), więc do multi wybieram inne bryki :cool:

A skoro już piszesz o uślizgu, poczekaj na kilka aut, które będziesz zdobywał w grze. Samo zło :p
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Burnout Paradise Boost Specials

hotrod1qn9.jpg


hotrod2am2.jpg


Linka dał już wyżej mataman.

OK, już wiem, o które słupki chodzi - już mi zostały tylko dwa jumpy :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Okejos mam wszystko :eek:k:
Właśnie wykonałem 50 super jumpa, dziad był schowany międy świecącymi również podobnie jak pachołki płotkami.
Dostałem 3 karbonowe cudo :krol:

Dzięki mataman za naprowadzenie na super jumpy :eek:k:

Dodam, że wszystko oczywiście na full legalu :p

Pozdrawiam,
 

Banzai

New member
No i w końcu kupiłem :D
Jestem mega zadowolony, choć gram od jakichś 40 minut to uważam BP, za cudeńko. Właśnie o taką jazdę mi chodziło. Fajnie czuć dynamikę na drodze i zasadę, przetrwaj albo giń :p
 

dienekes' shade

New member
Super :krol: Nie mogę się doczekać, kiedy odbiorę z naprawy sprawną konsolę i wspólnie ruszymy w miasto :D Dla mnie to jeden z najlepszych tytułów wszechczasów. Cieszę się, że i Tobie przypadł do gustu. Uwierz, im więcej będziesz grałm tym zachwyt będzie większy :)

Heh, pamiętam, jak w kilka tygodni po pierwszym odpaleniu auta w BP, jechałem ulicami Paradise City i mówiłem do siebie: "O kurcze, nigdy wcześniej tu nie byłem. Co za gra" :)

Mega miód :eek:k:
 

Banzai

New member
Już teraz wiem skąd zachwyt tą grą przez innych użytkowników :)
W Burnout właściwie nie trzeba "grać", można sobie robić powolny objazd miasta :D i podziwiać krajobrazy albo wcisnąć gaz do dechy i pruć przed siebie. No właśnie ale przecież esencją BP są zadania, wyścigi i innego typu eventy, co stwarza grę jeszcze bardziej miodną. No cudeńko, jestem zadowolony z zakupu.
A motory mi strasznie podeszły. Jak dla mnie super się prowadzą i z biegu pobiłem kilka rekordów na ulicach :D
I jeszcze dodatkowy plus, suport burnouta jest mocny, jak żadnej innej gry.
 
Do góry