wszystko na temat 42PFL7603D

KIELAQ

New member
Nie widziałem na żywo tych nowych modeli ale może to ma związek z odbiciami światła w Ambilight ????? Czy inne modele też mają jakieś kolorki z tyłu ?
 

jarek12345

New member
StaniB napisał:
jarek modele 9603 i 9703 maja czarny tyl nawet i 5603 ma czarny tylko Philips urwal sie z tym bialym kolorem w modelu 7603.


ok. pytam bo tylko 5603 widzialem w sklepie (tyl czarny) ale ten model jest bez amblight natomiast zadnej 9 jeszcze w sklepie nie uswiadczylem:) tak wiec dzieki za info.


.
 

KIELAQ

New member
Ja też zmieniłem kolorek . Ale teraz ładnie . Taka przyjemność kosztowała mnie 20.94 za pół roku . Ale jest dostęp do testów i innych fajnych rzeczy :) . No i brak reklam .
 

KIELAQ

New member
Też jestem ciekawy czy 42 i 47 różnią się obrazem . Wszystko zależy od matryc . Ale żeby mieć 47 to dopiero trzeba miec HAWIRĘ :)
 

pixelangel

New member
Moim zdaniem bialy tyl ma za zadanie wzmocnic iluminacje ambilight na scianie. W piątek będę testowal 47pfl7603d. Mam nadzieje ze philips mnie nie zawiedzie jakosciowo ,chociaz wczesniej nic nie kupowalem ze stajni philipsa.
 

StaniB

New member
pixelangel ....to znaczy ze kupujesz ten model,czy bedziesz u kogos testowal?Pozdrawiam.
P.S.Do tej pory widzialem tylko w MM i Saturnach tylko 42 7603 bo nie mieli 47.Czekam na Twoje relacje!
 

jarek12345

New member
pixelangel napisał:
Moim zdaniem bialy tyl ma za zadanie wzmocnic iluminacje ambilight na scianie. W piątek będę testowal 47pfl7603d. Mam nadzieje ze philips mnie nie zawiedzie jakosciowo ,chociaz wczesniej nic nie kupowalem ze stajni philipsa.



wszystko ok. pytanie tylko dlaczego w serii 9 z amblight spetra 2 i 3 nie ma takiego bialego tylu. z jednej strony moze nie byc potrzebny ( amblight spetra to nie to co amblight ) ale warto byloby wiedziec co i jak:) czekamy wiec na pierwsze dane w piatek z twoich testow .pozdr :)


.
 

jarek12345

New member
StaniB napisał:
pixelangel ....to znaczy ze kupujesz ten model,czy bedziesz u kogos testowal?Pozdrawiam.
P.S.Do tej pory widzialem tylko w MM i Saturnach tylko 42 7603 bo nie mieli 47.Czekam na Twoje relacje!



to i tak duzo widziales :) ja bylem w niedziele w media w poznaniu i nie bylo zadnego nowego modelu filipa a w piatek bylem w saturnie i stal tylko 42" 5603 :( pozdr


.
 

StaniB

New member
jarek12345- cierpliwosci i na Ciebie przyjdzie kolej ....kiedy... pewnego dnia( x ) wejdziesz do sklepu a tam juz z daleka beda sie do Ciebie usmiechac wszystkie nowe modele Philipsa :D .
 

pixelangel

New member
StaniB : Kupilem ten model ...ma byc w piatek. Poza ambilight jestem jeszcze ciekaw bajeru typu light guide na dolnym froncie ramki (podobno tez jest niezly swietlny bajer).
 
Ostatnia edycja:

tomekk88

New member
ja takze zamowilem lcdka z serii 7603, ale 42 calowego. powinien byc jutro u mnie, wiec postaram sie co nieco o nim napisac, tylko nie czekajcie na cos specjalnego, bo w tych sprawach jestem laikiem
 

pixelangel

New member
Nareszcie dotarl do mnie tv 47pfl7603d , wlasnie go podpinam. Podesle fotki jak bede mial czas. Obraz wypasiony ,zdziwilem sie naprawde dobrą jak dla mnie jakoscią dvd na tym tv. Letko jedzie fioletem pod duzym kątem (ale jeszcze to przetestuje).W zestawie byly 2 kable zasilajace ,eu i chyba uk(albo us standard).Ambilight jest wypasiony , z poczatku myslalem ze to bajer (w media prawie wogle nie widzialem luminacji na scianie). W domu za dnia ladnie oswietla sciane. Boczne lampy zintegrowane z obudową lcdka (nie wystają jak w niektorych starszych wersjach philipsow)
 
Ostatnia edycja:

StaniB

New member
pixelangel......super.....!!!! ze dostales 7603.Napisz co masz w domu: kablowke czy odbierasz programy TV przez satelite?Pozdrawiam.
 

jarek12345

New member
pixelangel napisał:
Nareszcie dotarl do mnie tv 47pfl7603d , wlasnie go podpinam. Podesle fotki jak bede mial czas. Obraz wypasiony ,zdziwilem sie naprawde dobrą jak dla mnie jakoscią dvd na tym tv. Letko jedzie fioletem pod duzym kątem (ale jeszcze to przetestuje).W zestawie byly 2 kable zasilajace ,eu i chyba uk(albo us standard).Ambilight jest wypasiony , z poczatku myslalem ze to bajer (w media prawie wogle nie widzialem luminacji na scianie). W domu za dnia ladnie oswietla sciane. Boczne lampy zintegrowane z obudową lcdka (nie wystają jak w niektorych starszych wersjach philipsow)



witam panowie :) pixelangel czekamy wiec na twoja relacje oraz na fotki w dobrej rozdzialce jesli mozesz (najlepiej przod ,bok i tyl przy wlaczonym amblight i chodzacym TV) .pozdrawiam



.
 

pixelangel

New member
Oglądam na tym TV jedynie dvd. Mam zamiar kupić do niego laptopa Sony Vaio z Blueray dla materiałów HD lub fullHD via HDMI (to będzie chyba lepsza inwestycja niz wybor PS3).
Narazie nie udało mi sie ustawić tunera DVB-t(dziwne ale nie mogę dorwać tej opcji w menu ,cos sie nie zgadza śledząc instrukcję ).
Nie wiem czemu ,ale TV sie obraca na podstawie o x kąt jedynie w jednym kierunku (może tak ma być? bo w instrukcji nic na ten temat nie znalazłem)

Pilot jest calkiem fajny , maly i zgrabny.Fortepianowy plastik na pilocie może z czasem ulec zarysowaniom itp. Dolne przyciski do Ambilight mają warstwę srebrnej farby (wiec pewnie szybko zejdzie) .
Natural Motion HD przy dynamicznych scenach naprawdę daje czadu (powiedzmy że kamera szybko sie przesuwa itp, eliminuje skoki klatek video).
Pixel Plus HD - nie wiem czemu ale w menu nie pisze Pixel Plus 3 HD) ,w niektórych starych filmach DVD daje poprawę (ostre krawędzie ,cos ala sharpening + wzmocnione kolorki)
Na dzien dzisiejszy nie dostrzeglem wadliwych pixeli , wiec moge sie cieszyc :). Nie widac plam od lamp podwietlajacych lcd (ogromny plus jak dla mnie).


Miło się przegląda fotki z usb (jedyna wada to wolna reakcja przy zoomie ,czy panowaniu (przesuwaniu zoomowanego obrazu, dostrzegalne przy duzych plikach JPG >2-3 mb).
MP3 ładnie gra na głośnikach wOOx, chociaż nie znalazłem jak narazie opcji przewijania/skanowania muzyki (chyba jest tylko play,stop,next,previous).
Ambilight można mieć włączone przy nieaktywnym lcd ,wiec mamy fajną nocną lampkę.
 
Ostatnia edycja:

jarek12345

New member
pixelangel napisał:
Oglądam na tym TV jedynie dvd. Mam zamiar kupić do niego laptopa Sony Vaio z Blueray dla materiałów HD lub fullHD via HDMI (to będzie chyba lepsza inwestycja niz wybor PS3).
Narazie nie udało mi sie ustawić tunera DVB-t(dziwne ale nie mogę dorwać tej opcji w menu ,cos sie nie zgadza śledząc instrukcję ).
Nie wiem czemu ,ale TV sie obraca na podstawie o x kąt jedynie w jednym kierunku (może tak ma być? bo w instrukcji nic na ten temat nie znalazłem)

Pilot jest calkiem fajny , maly i zgrabny.Fortepianowy plastik na pilocie może z czasem ulec zarysowaniom itp. Dolne przyciski do Ambilight mają warstwę srebrnej farby (wiec pewnie szybko zejdzie) .
Natural Motion HD przy dynamicznych scenach naprawdę daje czadu (powiedzmy że kamera szybko sie przesuwa itp, eliminuje skoki klatek video).
Pixel Plus HD - nie wiem czemu ale w menu nie pisze Pixel Plus 3 HD) ,w niektórych starych filmach DVD daje poprawę (ostre krawędzie ,cos ala sharpening + wzmocnione kolorki)
Na dzien dzisiejszy nie dostrzeglem wadliwych pixeli , wiec moge sie cieszyc :). Nie widac plam od lamp podwietlajacych lcd (ogromny plus jak dla mnie).


Miło się przegląda fotki z usb (jedyna wada to wolna reakcja przy zoomie ,czy panowaniu (przesuwaniu zoomowanego obrazu, dostrzegalne przy duzych plikach JPG >2-3 mb).
MP3 ładnie gra na głośnikach wOOx, chociaż nie znalazłem jak narazie opcji przewijania/skanowania muzyki (chyba jest tylko play,stop,next,previous).
Ambilight można mieć włączone przy nieaktywnym lcd ,wiec mamy fajną nocną lampkę.



witam. co do zakupu laptopa Sony Vaio z Blueray to sam nie wiem czy na obecna chwile jest to dobre rozwiazanie -biorac pod uwage ze chcesz go kupic tylko dla materiałów HD lub fullHD via HDMI (w porownaniu z PS3) .ja osobiscie kupilbym sony (mozna juz ja namierzyc za 1300zl HDD 40 GB) .Sony Vaio z Blueray jest na obecna chwile za drogi (min trzeba szykowac 5 tys zl w gore) .biorac pod uwage spadek wartosci konsoli w stosunku do lapka to za rok ten lapek (dzis kupiony za powiedzmy 6 tys) bedzie po 3 tys zl (lub taniej) a ps3 jesli nawet spadnie na te 600zl to i tak nie ma tutaj zadnego porownania .pozdr

a propo czy pilot jest z polyskiem fortepianowym tak jak np obudowy LCD samsunga ? pytam bo na fotkach na stronie filipa ten pilot jest raczej z matowego plastiku bez polysku.
 

pixelangel

New member
jarek12345:
Walsnie moj dylemat polega na tym ze ten laptopik sony z blueray moge miec za niecale 3000 zł .Biorąc laptopa mam pelnowartosciowy mobilny komp + mozliwosc odpalania materialow hd na tv ,przegladanie neta itp.
Co do PS3 , nie moge dorwac na necie informacji ,czy jest mozliwosc ogladania filmow (streemowanie video ) poprzez urzadzania usb jak pendrive ,czy external disk drive, LAN.

Co do pilota to gora z klawiszami jest matowa ,od spodu cala reszta jest z polyskliwego plastiku ,fortepianowy.
Strasznie sie ten plastik elektryzuje, ramki telewizora z czarnego fortepianowego plastiku ,po zdjeciu folii ochronnej ,odrazu przyciagają pylki itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry