wszystko na temat 42PFL7603D

StaniB

New member
Panowie wczoraj i dzisiaj sledzilem niemiecki forum i z ciekawoscia czytalem co ludzie pisza majac juz w domu model 7603,(ale tylko narazie 42´) i jeszcze nikt nie narzekal na niego.Poprostu Philips 7603 cenowo jest bardzo atrakcyjnym TV,no i obraz w SD jest ladny.Bede nadal sledzic wypowiedzi kolegow z za Odry..... :D .Jak jakis post bedzie u kogos negatywny ,dotyczacy tego modelu dam wam odrazu znac.Pozdrowienia.
P.S.No i zachwyt jest bez konca modelem 9603.To czyli z tego wynika ze Philips pomalu znajduje coraz to wiecej swoich fanow.
 

pixelangel

New member
Nimcy mają ,ale drozej wiec lipa .Tak bym podjechal do berlina robiac te 200 kilometrow w obydwie strony .Slyszalem ze podobno philipsy w niemieckiej dystrybucji nie maja w zestawie kart gwarancyjnych ,niby wystarcza sam rachunek do reklamacji...unas to by nie wypalilo.
 

KIELAQ

New member
Coś za coś . Matryce koncernu LG Philips mają ten mankament . Chociaż jeżeli wygląda to tak jak w starszych modelach to dla mnie żaden problem . Prawie nie było widać . Ale niektórym to przeszkadza . Może mam wzrok mniej wrażliwy na fiolet . Najlepiej jak każdy sam oceni . Za to zaawansowanie techniczne i masa bajerów rekompensują tą drobną niedogodność . Oglądałem dokładnie model 9732 i było widać fiolet tylko pod dużym kątem . Nowych modeli niestety nie miałem możliwości podziwiać . Jeszcze . Jeśli znacie jakiś model TV LCD bez wad to piszcie . Może zmienię zdanie na temat Philipsa .
 

StaniB

New member
Hallo
Dowiedzialem sie ze w nowych Philips 9603 i 9703 sa nowe video -procesorki PNX 5100 z firmy NXP
csm2db6.jpg
 

KIELAQ

New member
Cyfrowa korekcja strumienia danych video . Polepsza obraz , wygładza niedoskonałości . Ciągle wchodzą nowe szybsze procesory w komputerach to i telewizorów nie omija .
 

StaniB

New member
W nowych modelach LCD Philipsa po wlaczeniu TV nalezy natychmiast przycisnac 123654 i wtedy pojawia sie dane TV i w tym tez jaki ma w sobie procesor.Pozdrawiam.
 

tomekk88

New member
witam,

mam pytanie dotyczace tunera dvb-t znajdujacego sie w tym telewizorze [42PFL7603D]. czy jest on zgodny ze standartem, na ktorym bedzie opierac sie naziemna cyfrowa telewizja w polsce?

pozdrawiam
 

KIELAQ

New member
Chyba nie . W Polsce standardem staje się MPEG 4 a te nowe modele mają obsługę tylko MPEG 2 . Mówię o modelach z końcówką /D . Sprawa ma się inaczej w modelach /H ale one nie są na Polskę . Tylko czy jest to tak bardzo istotna sprawa ? I tak przeważnie wszyscy mają kablówkę lub platformę cyfrową . A tych naziemnych kanałów cyfrowych jest baaardzo mało .
 
Do góry