wszystko na temat 42PFL7603D

urad

New member
hmm sam nie wiem moze sie machnalem, moze tam bylo 5999 ... :-/
za to była 32" 9603 i... ma 100Hz !!!
i jest kolosalna róznica miedzy 9603 a 7603
na 7603 szybko przesuwajace tło poprostu się "rwie" ale to bylo na 32"
na 42" nie zauwazyłem tego, wiec ciezko mi wyjasnić skąd ta wada na 32"
 

jarek12345

New member
urad napisał:
hmm sam nie wiem moze sie machnalem, moze tam bylo 5999 ... :-/
za to była 32" 9603 i... ma 100Hz !!!
i jest kolosalna róznica miedzy 9603 a 7603
na 7603 szybko przesuwajace tło poprostu się "rwie" ale to bylo na 32"
na 42" nie zauwazyłem tego, wiec ciezko mi wyjasnić skąd ta wada na 32"


hmm mieli 32" 9603 ktory ma 100Hz ? kurcze jesli to bylaby prawda to wszystkie rozmiary tego modelu maja 100Hz .teoretycznie mozna to sprawdzic na wlaczonym odbiorniku wchodzac do menu i szukajac 100 Hz clear LCD w parametrach "obrazu" .co do roznicy miedzy 9603 a 7603 to jest to jednak roznica (mozna to sprawdzic porownujac oba modele i ich parametry ze stronki filipa) .dzis moze skocze do saturna (mam go pod domem) i moze tam rowniez wprowadzili jakies nowosci jesli chodzi o nowe modele philipsa .pozdr.



.
 

StaniB

New member
jarek12345
czekam na relacje.Napewno jezeli chodzi o matryce 17 bitowa to ma wieksza game kolorow niz 12 bitowa,ale nie koniecznie jest to widoczne golym okiem....... przypominam ze Sony Bravia ma tyllko 10 bitowa matryce i jakie sliczne kolory!
 

jarek12345

New member
StaniB napisał:
jarek12345
czekam na relacje.Napewno jezeli chodzi o matryce 17 bitowa to ma wieksza game kolorow niz 12 bitowa,ale nie koniecznie jest to widoczne golym okiem....... przypominam ze Sony Bravia ma tyllko 10 bitowa matryce i jakie sliczne kolory!


no i bylem w poznanskim saturnie ale niestety jesli chodzi o nowe filipy to jest lipa .mieli na stanie tylko 42" 5603 za 4100zl (o ile sie nie myle )a oprocz tego zadnych nowosci choc np nowe samsungi 5 i 6 juz staly. no nic pozostaje czekac bo z rozmowy ze sprzedawca w saturnie to ogolnie porazka (nic nie wiedza -lacznie z tym kiedy beda nowosci) .pozdr


.
 

KIELAQ

New member
No to teraz uważajcie - odpowiedź od PHILIPSA !!!

Szanowny Panie,
Dziekujemy za kontakt z firma Philips.

W odpowiedzi na otrzymany e-mail informujemy iż model 37PFL9603D jak najbardziej posiada funkcję 100Hz Clear LCD, jest to również model TV który w calarzu 32 także posiada tą funkcję (32PFL9603D).

Z poważaniem,
Biuro Obsługi Klienta

To chyba przesądza sprawę . Zamawiam ten model !!! :) :p :D :cool:
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
No to teraz uważajcie - odpowiedź od PHILIPSA !!!

Szanowny Panie,
Dziekujemy za kontakt z firma Philips.

W odpowiedzi na otrzymany e-mail informujemy iż model 37PFL9603D jak najbardziej posiada funkcję 100Hz Clear LCD, jest to również model TV który w calarzu 32 także posiada tą funkcję (32PFL9603D).

Z poważaniem,
Biuro Obsługi Klienta

To chyba przesądza sprawę . Zamawiam ten model !!! :) :p :D :cool:




no to ja jestem w :shock: :shock: :shock: oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu :grin: ogolnie KIElAQ swietna robota :eek:k: jesli chodzi o to info .pozdr


wychodzi wiec na to ze jednak warto bylo czekac :)
.
 

KIELAQ

New member
Też mi się gęba cieszyła jak dostałem tego maila :) . Mam nadzieję że biuro obsługi abonenta nie ściemnia . Poza tym było by to trochę dziwne że 42" ma a 37" nie . W instrukcji opis (jeżeli dostępne) musi tyczyć się tego końcowego numeru (u nas /10). Tak czy inaczej poinformujcie wujka KIELAQA gdzie model 37PFL9603D/10 można kupić najtaniej ! :) . Pozdrowienia dla wszystkich i dzięki za ten tony informacji które bardzo się przydały przy podejmowaniu wiekopomnej decyzji !
 

KIELAQ

New member
Na Ceneo jest w 3 sklepach - 5250,5500,5750 (ale mają równe różnice)
Chyba jednak trzeba opanować emocje i poczekać z tydzień albo dwa . Podejrzewam że warto poczekać . Jak pojawi się w większej ilości sklepów - będzie taniej .
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
Też mi się gęba cieszyła jak dostałem tego maila :) . Mam nadzieję że biuro obsługi abonenta nie ściemnia . Poza tym było by to trochę dziwne że 42" ma a 37" nie . W instrukcji opis (jeżeli dostępne) musi tyczyć się tego końcowego numeru (u nas /10). Tak czy inaczej poinformujcie wujka KIELAQA gdzie model 37PFL9603D/10 można kupić najtaniej ! :) . Pozdrowienia dla wszystkich i dzięki za ten tony informacji które bardzo się przydały przy podejmowaniu wiekopomnej decyzji !



na skapcu jest 5 sklepow wystawiajacych ten model ale jesli chodzi o zakup od reki to z tym jest trudno (mozna podzwonic ale z tego co ja gadalem to 3 od gory go jeszcze nie maja) .na allegro jest jeden sprzedawca (na obecna chwile) ktory go sprzedaje a jego nick to aiwaplatz i moim zdaniem jest on chyba wiarygodny (sprzedaje juz od dluzszego czasu ).tak czy inaczej cena u niego z polska gwara itd jest za 4850zl a jak mieszkasz w okolicy wawy to mozna odebrac go osobiscie .pozdr



.
 

KIELAQ

New member
Dzięki , sprawdzę . Ale mówiąc szczerze to nie mam zbytnio przekonania do allegro . Chociaż faktycznie tanio ma . Tylko czy to czasem nie jest sprowadzany ? Sprzedawca będzie zapewniał że nie , ale kto wie ? Najlepiej kupić w dużym sklepie internetowym .
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
Dzięki , sprawdzę . Ale mówiąc szczerze to nie mam zbytnio przekonania do allegro . Chociaż faktycznie tanio ma . Tylko czy to czasem nie jest sprowadzany ? Sprzedawca będzie zapewniał że nie , ale kto wie ? Najlepiej kupić w dużym sklepie internetowym .


no coz nie bede namawial bo zadnego interesu w tym nie mam choc ja osobiscie jesli juz cos kupuje to przewaznie przez allegro i jakos nie bylo do tego czasu zadnych problemow. ostatnio kupilem dla brata LCD 40" Samsung model M87 za 3800zl z odbiorem osobistym (z gwara samsunga na polske - dwa lata z faktura Vat itd) i wszystko jak na razie smiga az milo (w saturnie ten TV stoi za 5,5 tys zl :twisted: ) pozdr



.
 

KIELAQ

New member
Patrzyłem na Allegro . Wszystko dobrze opisane , z podkreśleniem że z POLSKĄ gwarancją . Wygląda bardzo zachęcająco . A cena najbardziej ;).
Zadzwonię jutro do tego Aiwaplatz . Możliwość położenia swoich łapsk na tym TV już w przyszłym tygodniu jest również zachecająca :p
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
Patrzyłem na Allegro . Wszystko dobrze opisane , z podkreśleniem że z POLSKĄ gwarancją . Wygląda bardzo zachęcająco . A cena najbardziej ;).
Zadzwonię jutro do tego Aiwaplatz . Możliwość położenia swoich łapsk na tym TV już w przyszłym tygodniu jest również zachecająca :p



zadzwonic zawsze mozna .teoretycznie duzo to nie kosztuje a sprawa jest warta fatygi bo co jak co zawsze to kilka stowek w portfelu sie uratuje :)


.
 

KIELAQ

New member
Dołozy się trochę grosza i będzie na Blue-ray . Jest jednak jeden szkopuł . On chyba nie sprzedaje (za pobraniem). A zatem trzeba zapłacić z góry. Spoko jutro pogadam . Napiliłem się jak małolat . Muszę ochłonąć :-D.
Pośpiech w takich przypadkach nie jest wskazany . Może w końcu ktoś zamieści jakiś teścik albo chociaż opinię posiadacza . Narazie dyskusja jest czysto teoretyczna .
 

jarek12345

New member
KIELAQ napisał:
Dołozy się trochę grosza i będzie na Blue-ray . Jest jednak jeden szkopuł . On chyba nie sprzedaje (za pobraniem). A zatem trzeba zapłacić z góry. Spoko jutro pogadam . Napiliłem się jak małolat . Muszę ochłonąć :-D.
Pośpiech w takich przypadkach nie jest wskazany . Może w końcu ktoś zamieści jakiś teścik albo chociaż opinię posiadacza . Narazie dyskusja jest czysto teoretyczna .



mozesz napisac jakis mail z intrygujacymi cie pytaniami dotyczacymi tego sprzedawcy (jak to jest z ta gwara ,czy gwara jest polska razem z paragonem, czy sprzet jest ok -bez wad itd) i powysylac jego kopie do osob ktore juz u niego kupowaly .czas na wysylke tego samego maila duzo czasu nie zajmnie a odpowiedzi otrzymane jakies rozeznanie juz tobie dadza (w miare obiektywne) .pozdr



.
 

KIELAQ

New member
Napisałem do niego maila czy można by kupić za pobraniem , jaki byłby koszt i jaką firmą kurierską . Zobaczymy co odpisze . Myślę jednak że poczekam aż ten model będzie w większej ilości sklepów internetowych . Być może także na Allegro będzie wiecej oferentów . Czekałem tyle czasu , poczekam jeszcze tydzień lub dwa . Na EURO zdążę na pewno .
 

KIELAQ

New member
Sprawdzałem dzisiaj , dzwoniłem i sytuacja kiepściutka . Model 37PFL9603 jest na zamówienie w tylkomarkowe.pl za 5679 + 59 koszt przesyłki . W innych sklepach mówią że może początek maja . TRZEBA CZEKAĆ .
 

urad

New member
niestety nigdzie nie widzialem modeli 9603/9703 dostępnych "od ręki" bez wzgledu na wielkośc matrycy :( tylko zamowienia
U mnie dziś powinni sie odezwać z zamowieniem i poinformować mnie że mają już dla mnie ten TV zgodnie z ich 72h relizacją zamówienia - ale prawdę mówiąć nie liczę na to...

trzeba czekać tak myślę co najmniej do połowy maja.
 
Do góry