Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

yogibabo

New member
Wydaje mi się, że jakość kanałów SD od jakiegoś czasu ( od stycznia ?) zaczyna się poprawiać. inni userzy wiedzą nawet jakiej jakości sygnał jest podawany. Pisano też na forum, że wpływ na to ma przerwa w Lidze Mistrzów i "wolne" pasmo po trzech kanałach na których "rzekomo" w hd nadawano mecze. Dodam także, że mój tv ma matrycę full hd, a więc jeszcze bardziej jest wrażliwy na jakość sygnału.
 

dark972

New member
Mam pytanie do bardzej obeznanych osób w temacie.
Umowa zawarta dn. 03.12.2008r. Promocja świąteczna.

1. Pod koniec lutego muszę zgłosić deaktywację na kanały HBO oraz Filmbox. Rozumiem ,że wszystkie pakiety ( poza tymi wyłączanymi) będą nadal do 6msc. ?
Ile kosztuje po tych 3 msc. pakiet Filmbox, 9,90zł czy więcej ?
Muszę zgłosić deaktywację i ponownie dzwonić o aktywację, czy zrobic to od razu ?

2. Nie dostałem "kuponu" na bezpłatną wymianę nbox na nrecorder ?
Zamawiałem przez internet, też ktoś nie dostał ?
Pytanie... czy po ewent. wymianie na nrecorder, trzeba płacić 30zł. za VOD ? Jeżeli tak to przez jaki czas ?
 
Filmbox po 3 m-cach kosztuje 15zł. Jeżeli nie zrezygnujesz z tej promocji to po tych 3 -mcach będzie płacił właśnie 15zł, abonament na ten pakiet automatycznie się przedłuży

Jeżeli chodzi o kupon, to nie przejmuj się, na pewno niedługo dojdzie pocztą
 

dark972

New member
F_R_A_N_E_K napisał:
Filmbox po 3 m-cach kosztuje 15zł. Jeżeli nie zrezygnujesz z tej promocji to po tych 3 -mcach będzie płacił właśnie 15zł, abonament na ten pakiet automatycznie się przedłuży

Jeżeli chodzi o kupon, to nie przejmuj się, na pewno niedługo dojdzie pocztą

Ok. jednak jak zgłoszę rezygnację w odpowiednim terminie , jak pisałem wyżej, to mi wyłączą zgodnie z umową. następnie zgłosze aktywację, ale po 9,90zł. Chyba dobrze rozumuję :rolleyes:

Wracając do recordera > Pytanie... czy po wymianie nboxa na nrecorder, trzeba płacić 30zł. za VOD ? Jeżeli tak to przez jaki czas ?
 

margielm

New member
F_R_A_N_E_K napisał:
Jeżeli chodzi o kupon, to nie przejmuj się, na pewno niedługo dojdzie pocztą

Nie do końca. Też się zastanawiałem "gdzie ten kupon" przegladajac wszystkie papiery z kartonu. Poszukałem tutaj (na forum) i znalazłem ze kupon trzeba zamówić telefonicznie. Tak tez zrobiłem. Zadzwoniłem na infolinię - poprosiłem o kupon, pani powiedziała, że mi zamówiła i niedługo powinien dojść.

Także nie czekaj tylko dzwoń.
 

margielm

New member
tak. Tylko że jak zadzwoniłem w sobotę rano to .. raz na "zgłoszenie się konsultanta" czekałem 10 min. Straciłem cierpliwość - rozłączyłem się. Ale zadzwoniłem ponownie - czekałem chyba 30 min - guzik z pętelka! potem chyba jeszcze raz zadzwoniłem i czekałem ponownie 10 min - i tez nie połączyłem się.

Uznałem ze w sobotę pewnie jest mało ludzi , więc postanowiłem zadzwonić w poniedziałek. Tak tez zrobiłem - zadzwoniłem około 8:30 - chyba ze 2 sekundy czekałem na połączenie.

Jaki z tego wniosek? Spróbuj zadzwonić teraz i poczekaj 5 min. Jeśli nie odbiorą to przełóż to na poniedziałek rano ;)
 

dark972

New member
Ja dzwoniłem dzisiaj 8 rano. Czekałem 15min. (tj. ok.5zł.) -słuchając tej beznadziejnej melodyjki i się w końcu doczekałem. Konsultant powiedział że mają jeszcze czas na wysyłke tego kuponu, ponieważ wymiana na recoder może nastapić dopiero po zapłaceniu pierwszego rachunku; niestety takie sa warunki tej promocji. Czyli nic nie załatwiłem a dowiedziałem się tylko ,że NIEBAWEM dostane owy kupon pocztą....
Czy po wymianie na recorder trzeba opłacać 40zł. za kolekcje VOD ?
....przepraszam ,że kolejny raz pytam a zapomniałem zapytać konsultanta :) .....
 

arsenal

Moderator
VIP
Nie. Obie kolekcje są za darmo przez dwa miesiące. Można z nich zrezygnować od razu na infolinii i po dwóch miesiącach wyłączą bez dodatkowych kosztów.
 

dark972

New member
dziękuję za odpowiedź mrs.modertor....

To bardzo atrakcyjna jednak ta oferta wymiany.
Do npunktu oddaję tylko nbox a karta zostaje ? I ponownie muszę ja aktywować dzoniąc pod 08010555 05 ? A ta aktywacja cos kosztuje?
Rozumiem ,że cała wymiana z aktywacją to zerowe koszty, no poza dostarczeniem do npnktu decodera.
 

tarind

New member
Witam mam pytanie ponieważ nie wiem czemu nie moglem się dodzwonić
telefonicznie.
Jakie sa potrzebne dokumenty do podpisania z nimi umowy??
Chodzi mi o zawarcie umowy na 12 mc przez internet. I jak jest z odbiorem
talerza +dekoder czy to kurier przywozi i wtedy place czy jak??
Oraz takie pytanie co wchodzi w skład odbiornika? Sam talerz czy maszt itp
tez . lub czy można to nich nabyć oraz chciał bym spytać czy oni
montuja lub maja jakieś zewnętrzne firmy czy to już musi klient sam kogoś
szukać??
Na koniec proszę mi powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na sprzęt od
zawarcia umowy?
Pozdrawiam.
 

ADAM12116

New member
może ktoś wie o co chodzi, podpisałem umowę, dostałem n-box i kupon na wymianę na rekorder ale gość kazał mi przyjść za 90 dni wymienić na rekorder bo szybciej nie można, dlaczego 90dni??
 

elrubio

New member
Pytanko

Jak podpisałem umowę 25 grudnia, to HBO i całą tą paczkę będę miał przez końcówkę grudnia i styczeń za darmo. A za luty będę musiał zapłacić?
 

acton777

New member
Bez reklam
tarind napisał:
Witam mam pytanie ponieważ nie wiem czemu nie moglem się dodzwonić
telefonicznie.
Jakie sa potrzebne dokumenty do podpisania z nimi umowy??
Chodzi mi o zawarcie umowy na 12 mc przez internet. I jak jest z odbiorem
talerza +dekoder czy to kurier przywozi i wtedy place czy jak??
Oraz takie pytanie co wchodzi w skład odbiornika? Sam talerz czy maszt itp
tez . lub czy można to nich nabyć oraz chciał bym spytać czy oni
montuja lub maja jakieś zewnętrzne firmy czy to już musi klient sam kogoś
szukać??
Na koniec proszę mi powiedzieć jaki jest czas oczekiwania na sprzęt od
zawarcia umowy?
Pozdrawiam.
1. Dowód osobisty
2. Kurier przywozi, podpisujesz papiery, płacisz, on sprawdza Twoje dokumenty
3. Dekoder, zasilacz, pilot, Euro, nie pamiętam czy Component+Cinch. Na pewno nie ma kabla HDMI. Talerz bez masztu. Nie mozna nabyć u nich, bo to platforma cyfrowa, a nie sklep internetowy ze sprzętem RTV-SAT+ kompleksowe usługi montazowe. Chcesz mieć wszystko za jednym podejściem musisz iść do APSu lub znalezś dystrybutora z Twojej okolicy- na pewno mają wszystko co potrzebujesz ale moze być drozej, bo nie kupiłeś u nich...
4. Róznie od 3-7 dni do miesiąca...
 

papuut

New member
DarioB napisał:
Witam, jestem na etapie analizowania, którego operatora cyfrowego wybrać (C+, UPC, Polsat, N), czytam to forum już od chyba 2-3 miesięcy i mimo napalenia się na Nkę to wasze komentarze mocno odstraszają. Czy ma ona aż tak fatalną jakość? Czy w porównaniu z pozostałymi operatorami jest mniej więcej podobnie?
Kolega, którego cytuję pisze też o kanałach sportowych - pomija Eurosport - czy ja czegoś nie doczytałem odnośnie tej stacji? Bo jeżeli jest nadal w ofercie to chyba narzekanie zależy tylko i wyłącznie od tego jakich transmisji się oczekuje - dla mnie Eurosport + OrangeSport (pomarzyć można :)) byłby wystarczającym zestawem sportowym.
Nie chciałbym też zaśmiecać tego wątku, bo ludzi z podobnym problemem jak ja jest pewnie wielu ale spróbuję. Będę też wdzięczny za ewentualny odsyłacz do innego tematu, gdzie znajdę odpowiedź - jeżeli nie chce Wam się pisać po raz kolejny :)
A zatem - jako szczęśliwy posiadacz (dzięki opiniom na tym forum) Samsunga 40A656A postanowiłem pożegnać analogową UPC (dziś podpisana rezygnacja) choć ciężko było się rozstać, gdyż jej jakość wcale nie jest kiepska na moim TV ale może po prostu mam słabe wymagania.
Jak już wspomniałem wyżej, w swojej lokalizacji (Gdańsk) mogę skorzystać z UPC Cyfrowej, Polsatu, Cyfry, N-ki.
Jak pewnie większość chciałbym mieć jak najwięcej kanałów HD i dodatkowo przystępną cenę + możliwość nagrywania (choć to ostatnie nie jest to dla mnie póki co jakimś priorytetem).
I po analizie (może jestem w błędzie to będę wdzięczny za naprowadzenie)
Polsat - jakoś w ogólnie do mnie nie przemawia jego oferta ani cenowo ani programowo
Cyfra - oferta porządna, jest najważniejszy dla mnie OrangeSport ale cena po skończeniu okresu promocyjnego za pakiet z kanałami HD powala mnie na kolana (około 150zł/miesiac)
UPC - też ciekawa oferta ale żeby korzystać z HD trzeba mieć najdroższy abonamet czyli 100 miesięcznie - też dla mnie sporo (TV oglądam max 2-4h dziennie)
N - cena jak dla mnie najkorzystniejsza, oferta programowa, że tak powiem może być - tylko wasze opinie o jakości odstraszają.

Pomożecie?

wydaje mi sie ze negatywne nastawienie niektorych osob wynika byc moze ze zle zestrojonej anteny. Ja mam bardzo dobry sygnal i na moim Panasonicu wszystko jest super, a programy hd to jak bym byl na miejscu
 
Do góry