Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

matthew123

New member
witam wszystkich
chiałbym się dowiedzieć w jakiej formie płacicie za n-kę, czy czekacie na rachunek, czy płacicie na konto podane na stronie internetowej w strefie abonenta. Bo ostatnio przyszedł mi rachunek z dużym opóźnieniem i kwota podana do zapłaty była sumą należności z dwóch miesięcy, mimo że płaciłem za wcześniejszy miesiąc, chciałem się dowiedzieć czy macie podobne problemy z opłatami za n-kę.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Z opłatami problemu nie ma ;) Problem jest, jak wspomniałeś, z fakturami - przychodzą z opóźnieniem kilkutygodniowym albo w ogóle a platforma sobie z tego nic nie robi.
Możesz czekać na faktury i płacić je z opóźnieniem, jeżeli jest ono duże (zbyt duże) nadawca wysyła na "adres" Twojego dekodera komunikat mówiący o konieczności zapłaty za fakturę. Można też płacić zgodne z grafikiem daną kwotę co miesiąc sprawdzając szczegóły w "Strefie abonenta" albo i nie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przygotować zlecenie stałe na kwotę abonamentu. Znajomy tak zrobił i ma święty spokój.

Pozdrowienia!
 

wuder

New member
W tamten czwartek zamówiłem N-ke przez telefon. Od konsultant usłyszałem, że nbox otrzymam "w przeciągu kilku dni roboczych". Minął tydzień. Dzwonię dzisiaj na infolinie, a konsultant informuje mnie, że moja przesyłka jeszcze nie została podjęta przez kuriera.... Na to wychodzi, ze dla niektórych klika dni to pojęcie o szerokim zakresie czasowym.
 

sklonowany

New member
Kurier Nki przyjeżdża w przeciągu kilku dni roboczych, ale mają na to około dwóch tygodni. Zasada jest taka, że zależy ilu w danej chwili jest klientów, ale nie można oczekiwać cudu, że jeśli jest się 100 na liście to dostanie się tuner jutro.
 

kingpin

New member
Recorder zamowiony telefonicznie 20 lutego kurier dostarczyl 24.To cztery dni ,w tym niedziela a wiec trzy dni robocze.
Chcialem aktywowac "N -ke" od kwietnia i po kilku przeczytanych postach na tym i innych forach chcialem byc przezorny i zamowilem z odpowiednim wyprzedzeniem.Chlopaki sie jednak postarali i bede musial aktywowac od marca. ;););)
 

wuder

New member
W dniu dzisiejszym zamontowano mi Nkę. Wszystko działało. Wróciłem przed chwilą do domu, odpadalm nboxa, TV i ..... Nbox cały czas mi się restartuje, pokazuje informację, że wgrał nowe oprogramowanie ? i nie chce się odpalić ... Resetowałem go, odpinałem antene i nie wiem co z tym zrobić. W między czasie mignął mi jakiś komunikat o HDCP na TV.... Proszę o pomoc !
 

snoopdogg_tg

New member
Czy w TV Sony Bravia 40W4000 podłączonym do nboxa przez HDMI nadal występuje błąd HDCP i 1-sekundowe zaniki dźwięku, czy już nie ma tego problemu? :)
 

jacolk

New member
Hdcp

Ja Na Swoim Samsungu 46a765 Mam Cały Czas Problem Z Hdcp ( Czasem Po Kilka Godzin Nie Można Nic Oglądać ).
Nie Pomaga Wyłączanie I Inne Cuda.
Pocieszam Się, że Jak Zmieniąw Marcu Dekoder Na Ten Z Nagrywarką To Może Proglem Zniknie.
Jak Nie Zrywam Umowę I Wracam Do Polsatu.
Pozdr
Jacolk
 

akslow

New member
snoopdogg_tg napisał:
Czy w TV Sony Bravia 40W4000 podłączonym do nboxa przez HDMI nadal występuje błąd HDCP i 1-sekundowe zaniki dźwięku, czy już nie ma tego problemu? :)


ja mam wersje V4000 i nie ma problemow z hdcp
 

kala40

New member
Czy można nagrać

Witam wszystkich! moje pytanko jest nastepujące, mam zamiar podłączyć n-kę pod moją stacjonarną nagrywarkę DVD, po componencie, czy będzie się dało cokolwiek nagrać? gość z punktu sprzedaży powiedział mi że dekoder blokuje sygnał w celu nagrania na innym urządzeniu, tak samo jest w przypadku gniazda USB, podobno działa tylko w jedną stronę? czy to prawda? prosze o pomoc, pozdrawiam :)
 
Do góry