Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

maniekn274

New member
Bez reklam
Wysłane wypowiedzenie poskutkowało utrzymaniem dotychczasowych warunków, tj. 6 pakietów/12m-cy/48zł.
ja też wysłałem już 1,5 tyg i narazie nic,umowa się kończy 2 marca ja jestem w Londynie więc mają do rodziny dzwonić,o ile zadzwonią,czekamy.oczywiscie wyp wysłane było że jako ja je wysyłam,a ofertę jaką przedstawią ma mi rodzina powiedzieć i jaką decyzję podejmę,też za 48pln i na 12m tylko to mnie zadowala.
 
nagrywanie

witam chcialbym dziś nagrać mecz polska -portugalia
mam dekoder [250gb] czy wejdzie mi caly mecz
chcialbym nagrać z TVP HD
 

maniekn274

New member
Bez reklam
witam,umowa się kończy w marcu,wysłane wypowiedzenie,pierwsza rozmowa i oferta na 18miesięcy za 6 pakietów po 54pln-do tej pory 48pln,wczoraj znowu dzwonią i po targach 48pln nadal za 6 pakietów na 12 miesięcy + turbo za99pln,bo ja swojego nie mogłem uturbić BZZB model,ale jak zapytałem czy może mnie zapewnić czy otrzymam turbo nowego to nie mógł mnie konsultant zapewnić,więc czekamy na kuriera,i tu pytanie czy przy kurierze mogę go rozpakować i jak zobaczę ślady użytkowania to mogę odmówić przyjęcie dekodera.
 

WoofeR

New member
soplus: Nie da rady, ale łatwo to wyczuć. Nagranie filmu w HD przy dysku 500GB (gdzie miejsce na PVR to 320GB) zajmuje około 2% dysku, a to jest do sprawdzenia w menu dekodera. PVR na dysku 250GB ma pojemność 80GB.

maniekn274: Oczywiście, że nie. Nie masz zagwarantowanego nowego urządzenia, tylko sprawne technicznie. Dostaniesz albo nową sztukę albo taką po wymianie obudowy itp. Pilota na pewno dostaniesz nowego ;)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
soplus: Nie da rady, ale łatwo to wyczuć. Nagranie filmu w HD przy dysku 500GB (gdzie miejsce na PVR to 320GB) zajmuje około 2% dysku, a to jest do sprawdzenia w menu dekodera. PVR na dysku 250GB ma pojemność 80GB.

maniekn274: Oczywiście, że nie. Nie masz zagwarantowanego nowego urządzenia, tylko sprawne technicznie. Dostaniesz albo nową sztukę albo taką po wymianie obudowy itp. Pilota na pewno dostaniesz nowego ;)
oczywiście że nie tzn co-że nie mogę rozpakować czy że nie mogę zrezygnować z jego przyjęcia bo np ma obudowę porysowaną-mimo że bebechy są ok
 

WoofeR

New member
Możesz zrobić co chcesz, źle się wyraziłem. Możesz otworzyć paczkę, możesz nie przyjąć zamówienia... tylko co Ci to da?

Jeśli chcesz 100% nową sztukę dekodera (nie wiem też w sumie po co skoro jego właścicielem jest n) to rozwiąż umowę i podpisz nową w salonie odbierając nowego monsterboxa z 1TB dyskiem.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Możesz zrobić co chcesz, źle się wyraziłem. Możesz otworzyć paczkę, możesz nie przyjąć zamówienia... tylko co Ci to da?

Jeśli chcesz 100% nową sztukę dekodera (nie wiem też w sumie po co skoro jego właścicielem jest n) to rozwiąż umowę i podpisz nową w salonie odbierając nowego monsterboxa z 1TB dyskiem.
sztuka może być po przebiegu ale żeby wszystko śmigało,i żeby obudowa była bez skazy,jestem estetą i porysowany temat mnie nie kręci,w sumie zdecydowałem się na turbo tylko ze względu że ponoć ciszej działa,a 1tb mi jest nie potrzebny,i jeszcze luknij za ile ja będę płacił a przy nowej dużo więcej a 99 pln za to że będzie ciszej chodził to jest pryszcz.
 

banker_2

New member
6 marca 2012 roku nastąpi zmiana numeracji kanałów na liście EPG telewizji n. Dotyczy to zarówno abonentów platformy N jak i użytkowników N na kartę.
Nową listę można zobaczyć np. tu: SATKurier.pl / n / n: zmiana numeracji kanałów od 6 marca
no właśnie doświadczyłem od jakiegoś czasu, bardzo dziwne ustawienie. Czy ktoś zna powody dla których "N" zdecydowała się na taki ruch? Uzasadniali to jakoś? Dziwne bardzo te wypchnięcie TVP na inne pozycje i "promowanie" siłowe kanałów TVN - naprawde ktoś myśli że tym ruchem poprawi oglądalność tych stacji? Szkoda,ze nikt nie liczy się z opiniami klientów - opinie chocby w przytaczanym artykule sa bardzo złe.
 

banker_2

New member
czy "N" planuje jakis stały kanał 3D? Obecnie takie telewizory sa coraz bardziej powszechne, a dedykowany ogólnodostępny kanał 3D zniknął z oferty. Owszem, jest Hustler 3D, ale to hmmm... trochę monotematyczny kanał :), nie każdemu odpowiada i jest dostępny w osobnym pakiecie. Czy "N" planuje tu jakieś ruchy? Zwłaszcza wobec zapowiadanych transmisji 3D z igrzysk byłoby to ciekawy ukłon w stronę klienta...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
czy "N" planuje jakis stały kanał 3D? Obecnie takie telewizory sa coraz bardziej powszechne, a dedykowany ogólnodostępny kanał 3D zniknął z oferty. Owszem, jest Hustler 3D, ale to hmmm... trochę monotematyczny kanał :), nie każdemu odpowiada i jest dostępny w osobnym pakiecie. Czy "N" planuje tu jakieś ruchy? Zwłaszcza wobec zapowiadanych transmisji 3D z igrzysk byłoby to ciekawy ukłon w stronę klienta...

No ale Hustler w 3D to są dopiero niezapomniane wrażenia, jak nagle przed oczami pojawia Ci się wielki k....s:)
 

soplus

Active member
Bez reklam
no właśnie doświadczyłem od jakiegoś czasu, bardzo dziwne ustawienie. Czy ktoś zna powody dla których "N" zdecydowała się na taki ruch? Uzasadniali to jakoś? Dziwne bardzo te wypchnięcie TVP na inne pozycje i "promowanie" siłowe kanałów TVN - naprawde ktoś myśli że tym ruchem poprawi oglądalność tych stacji? Szkoda,ze nikt nie liczy się z opiniami klientów - opinie chocby w przytaczanym artykule sa bardzo złe.

Właścicielem "n" jest ITI więc ruch normalny, na polszmacie od samego początku tak było i jest.
 

marfm76

New member
Ok ale jak sprawdzić, czy odblokowali, czy gdzieś pojemność można odczytać?
Można jakoś sprawdzić jaka jest pojemność HDD?

Dysk 500 GB mają dekodery CLRA. Taki dekoder może mieć odblokowany cały dysk albo połowę czyli 250 GB.
Oczywiście można sprawdzić czy dysk jest odblokowany do 500 GB czy nie tylko musi być podłączony.
Wciskasz na pilocie SETUP. Przechodzisz strzałkami do zakładki "Diagnostyka", wybierasz "Informacja o Systemie" o wciskasz OK. Teraz sprawdź od jakiej liczby zaczyna się numer "Status"
- jeśli od 1 -dysk jest zablokowany do 250 GB
- jeśli od 3 (lub innej) to masz odblokowane 500 GB
Pamiętajcie tylko, że zarówno przy 250 jak i 500 nie jest dostępna cała ta ilość na dowolne nagrania bo 170 GB jest zarezerwowana na nagrania z materiałów z VOD.

... doświadczyłem od jakiegoś czasu, bardzo dziwne ustawienie....Uzasadniali to jakoś?....
Uzasadnili, wg nich zrobili to dla dobra klienta :):):)

... na polszmacie od samego początku tak było i jest....
No to akurat branie przykładu z Polsatu chluby im nie przynosi. :)

Dla mnie mogą robić co chcą z z listą główną nawet codziennie -ale niech dadzą możliwość na własnej liście poustawiana wszystkich kanałów w dowolnej kolejności.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Jako że darmowe kanały N-premium kończą mi się z końcem marca, zadzwoniłem do N-ki z zapytaniem czy dostanę na nie jakąś promocję po tym terminie. I dostałem je na 13 miesięcy po 20zł. Warto zwrócić na to uwagę bo w cenniku kosztują 35zł a wiele z nas korzystało z promocji pod koniec roku i właśnie z końcem marca się ten promocyjny okres kończy. W przypadku braku reakcji policza za nie własnie 35zł.
Ta promocja po 20zł nie przedłuża umowy, więc w zasadzie z końcem roku mogę wybierać inną promocję.
 
Do góry