Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

enforces

New member
Brak gniazda modemu na tylnej ściance. Mają go wszystkie dekodery z serii BGCB i BGCT. BGCT to właśnie Monsterboxy.

Wow. Brawo za spostrzegawczość. Może nie mieli właściwej wizualki. No mniejsza o to. Nie zmienia to faktu że jest taki dekoder (z dyskiem 1TB) do wybrania. :)
 

zwierzak11

New member
kilka dni temu zmierzyłem zużycie energi nbox recoreder 500G w stanie standby- i ..........- to był szok. urządzenie podłączone do gniazdka wyłączone pilotem zużywa 23 W. rocznie daje nam 23W x 24h x 365 dni - 201480 Wh=201 kWh. Srednia cena 1kWh= 0,6 zł w gopodarstwie domowym, co daje nam kwotę 120 zł za to ze jest on podłączony do gniazdku z prądemi tylko i wyłącznie. Wg. mojej informacji nie mieści sie ono w żadnej klasie efektywności energetycznej!!!!!!!!!! a wyłączanie go pilotem w stan uśpienia to jest złudzenie oszczędności energii .
 

JackS.

New member
Bez reklam
kilka dni temu zmierzyłem zużycie energi nbox recoreder 500G w stanie standby- i ..........- to był szok. urządzenie podłączone do gniazdka wyłączone pilotem zużywa 23 W. rocznie daje nam 23W x 24h x 365 dni - 201480 Wh=201 kWh. Srednia cena 1kWh= 0,6 zł w gopodarstwie domowym, co daje nam kwotę 120 zł za to ze jest on podłączony do gniazdku z prądemi tylko i wyłącznie. Wg. mojej informacji nie mieści sie ono w żadnej klasie efektywności energetycznej!!!!!!!!!! a wyłączanie go pilotem w stan uśpienia to jest złudzenie oszczędności energii .
To i tak dużo mniej niż pobiera w ten samej sytuacji ten z dyskiem 250GB. One po prostu nie mają wyłącznika. Chcesz zgasić taki recorder, to wyłącz mu prąd. Przełączanie go w stand-by ma sens tylko gdy potrzebujesz korzystać z zegarka na przednim panelu.
 

menes

New member
Mam pytanie, potrzebuje wziąć na dniach jakąś platformę cyfrową rodzicom.
W sumie w domu 3 tv są ale wystarczy by na dwóch chodziło.
Teraz w N kończy się promocja... i czy poczekać bo pewnie wskoczą z czymś nowym zaraz? Ma ktoś jakieś przecieki ;] (ogólnie szybko tę sprawę chciałbym załatwić bo zostali bez tv ;/ )
 

buczo81

New member
Informacja z forum n :
"Moi Drodzy, bardzo miło mi obwieścić, iż przed nami „szalona środa” co oznacza, że tylko dziś do północy składając zamówienie* w BOK pod numerem 12-2947800 lub korespondencyjnie (liczy się data rejestracji maila) na adres doradca@n.pl** (macie szansę na wykupienie wskazanych usług w promocyjnej cenie.


Tylko dzisiaj proponujemy Wam:

• nPremium i nSeriale na okres do 7-miu miesięcy w cenie 15,90 zł (zgodnie z warunkami tych usług, te dostępne są w cenie 65 zł – oszczędność: 49,10 zł na miesiąc )
• nPremium na okres do 7-miu miesięcy w cenie 9,90 zł (zgodnie z warunkami opcji ta dostępna jest w cenie 35 zł – oszczędność: 25,10 zł na miesiąc )
• nSeriale na okres do 7-miu miesięcy w cenie 9,90 zł (zgodnie z warunkami kolekcji ta dostępna jest w cenie 30 zł – oszczędność: 20,10 zł na miesiąc)
• Cinemax na okres do 7-miu miesięcy w cenie 9,90 zł (zgodnie z cennikiem opcja ta dostępna jest w cenie 15 zł – oszczędność: 5,10 zł na miesiąc )
• Filmbox na okres do 7-miu miesięcy w cenie 4,90 zł (zgodnie z cennikiem opcja ta dostępna jest w cenie 15 zł – oszczędność: 10,10 zł na miesiąc)

Opisywać wskazanych Opcji i Kolekcji chyba nie musimy, dobrze je znacie (przynajmniej z opisów), SZALONA ŚRODA daje możliwość tym, którzy tych usług jeszcze nigdy nie mieli włączonych do zapoznania się z nimi przez najbliższe miesiące na promocyjnych warunkach!

Mam nadzieję, że ta specjalna oferta cieszyć się będzie u Was powodzeniem i uznaniem!"

Osobiście skusiłem sie na npremium za 9,90 bo to dobra cena.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Mi się udało pozostać przy 48PLN/12 msc + powiększenie dysku do 500GB.

Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka, bez żadnych zbędnych "ceregieli" pozostałem z tym co mam, za tyle co mam, i do tego dysk zwiększony do 500GB - więc dokładnie to co kolega powyżej. I jestem zupełnie usatysfakcjonowany :eek:k:
 

fazer58

Member
Bez reklam
Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka, bez żadnych zbędnych "ceregieli" pozostałem z tym co mam, za tyle co mam, i do tego dysk zwiększony do 500GB - więc dokładnie to co kolega powyżej. I jestem zupełnie usatysfakcjonowany :eek:k:

Może napisz,co dokładnie masz,jakie pakiety i za ile? Ja prowadzę z nimi rozmowy już trzeci tydzień,a jednak nie mogę zostać przy tym co mam i za te same pieniążki.
 

CleaneR

New member
Znalazlem to jakis rok temu podlaczajac miernik, moj skacze do 30W, a uzywamy go okolo 6-8h dziennie. Gdy wylaczam go na noc zaoszczedzam okolo pol kW na dobe. Najlepsze jest to ze mam rowniez amplituner, subwoofer, tv 46 cali i bluray, a to razem w standby nie pobiera nawet 1W.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Może napisz,co dokładnie masz,jakie pakiety i za ile? Ja prowadzę z nimi rozmowy już trzeci tydzień,a jednak nie mogę zostać przy tym co mam i za te same pieniążki.


Mam wszystkie podstawowe pakiety (tzn. bez żadnych Hbo, n film itd.) za 48 zł. Do tego powiększyli mi dysk do 1000 gb (chciałem "tylko" do 500 gb) - nie wiem czy przez pomyłkę, czy jak :niewiem: Zobaczymy jak przyślą kolejną umowę do podpisu - czy będą chcieli żeby coś im dopłacić za ten dysk, bo podczas rozmowy telefonicznej nie było o tym mowy :fool:
 

betman

New member
Który z dekoderów prepaid N ("telewizja na kartę") jest lepszy? Ostatnio byłem w sklepie Euro RTV AGD i są dwa różne dekodery dostępne, oba HD, chyba jeden biały a drugi czarny, różnice we wliczonych miesiącach w ramach zakupu (to akurat najmniej istotne), itd.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Znalazlem to jakis rok temu podlaczajac miernik, moj skacze do 30W, a uzywamy go okolo 6-8h dziennie. Gdy wylaczam go na noc zaoszczedzam okolo pol kW na dobe. Najlepsze jest to ze mam rowniez amplituner, subwoofer, tv 46 cali i bluray, a to razem w standby nie pobiera nawet 1W.
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

A czy ten "nowy" TURBODEKODER Monsterbox HD 1 TB bierze mniej prądu w czasie pracy/ Standby ?
 

flooder

New member
Witam,

Przez dwa lata przeglądałem to forum od czasu do czasu tylko w celach rekreacyjnych. Nadszedł już czas by końcu zmienić TV ze starego CRT na płaski.
Przeglądając wszystkie oferty na rynku wybrałem N na kartę ale mam kilka pytań z nią związanych.

1) Który tuner wybrać zastanawiam się między Opticum HD DVB-T/PVR-ready a HD PRV-ready. CZym one tak naprawdę sie różnią?

2) Czy posiadając talerz N-ki można dzięki niemu oglądać również naziemną telewizję cyfrową czy trzeba dokupić kolejną antenę?

3) Czy montaż całego zestawu przez amatora jest łatwy gdyż chciałbym to zrobić samemu.

4) Czy do połączenia anteny z tuner potrzebny jest dobry jakościowo kabel czy wystarczy taki który obecnie już mam ok 15 letni po którym leci w miarę dobrze UPC SD analogowo.
 

bblleennoo

New member
Witam,

W planach mam zmianę tv na N do końca miesiąca, interesuje mnie Wasze zdanie odnośnie pakietu za 69 zł (m.in 27 kanałów w HD, npremium w cenie, turbo dekoder 250gb z 99 zł, umowa na rok) można coś więcej telefonicznie wynegocjować niższą kwotę miesięczną albo dekoder 1T?
 
Do góry