Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

plast

New member
Gdzie pisali? Na fakturze nie widzę, żadego pisma nie dostałem, informacji systemowej też nie było. Dlatego pytam czy to coś u mnie czy tak ma być :).
 

plast

New member
Na stronie n.pl nie widzę żadnych informacji. Czasopism nie kupuję, wolę książki.

Ale po waszych komentarzach wnoszę, że jestem jedyną osobą, która jest zaskoczona tym faktem, zatem tak ma być. To mi wystarczy, dzięki.
 

misiar

New member
Na stronie n.pl nie widzę żadnych informacji. Czasopism nie kupuję, wolę książki.

Ale po waszych komentarzach wnoszę, że jestem jedyną osobą, która jest zaskoczona tym faktem, zatem tak ma być. To mi wystarczy, dzięki.

Również nie otrzymałem/nie znalazłem żadnych informacji o zmianach na niekożyść użytkowników, nie było również żadnej umowy z nowymi warunkami. Pani konsultant twierdzi: "Informuję, iż przed akceptacją przedłużenia umowy na nowe warunki ( zaakceptowanie nowej oferty w dniu 27.12.2011) został Pan poinformowany o wyłączeniu tych kanałów z dniem 31.12.2011 z naszej oferty"
i twierdzi że moja rezygnacja z umowy jest bezpodstawna...
 

marfm76

New member
Nie prawda.
Wcześniej już to pisałem. Dali mi 48zł na rok, odblokowanie 500Gb gratis i do końca marca N-premium gratis.

Z tego co czytałem na forum N to dawali w grudniu do 48zł.+6m.HBO,dlatego moje pytanie czy w tym roku ktoś dostał.

Takie propozycje można było otrzymać jeszcze przed świętami - od nowego roku coraz trudniej wywalczyć utrzymanie 48 zł nawet bez odblokowania dysku. Wcześniej chyba zależło im, aby zrobić "dobry wynik" na koniec roku -a teraz to d....
 

marfm76

New member
Gdzie pisali? Na fakturze nie widzę, żadego pisma nie dostałem, informacji systemowej też nie było. Dlatego pytam czy to coś u mnie czy tak ma być :).
Sprawdź na fakturze -powinna być informacja już na listopadowej.

Również nie otrzymałem/nie znalazłem żadnych informacji o zmianach na niekożyść użytkowników, nie było również żadnej umowy z nowymi warunkami. Pani konsultant twierdzi: "Informuję, iż przed akceptacją przedłużenia umowy na nowe warunki ( zaakceptowanie nowej oferty w dniu 27.12.2011) został Pan poinformowany o wyłączeniu tych kanałów z dniem 31.12.2011 z naszej oferty"
i twierdzi że moja rezygnacja z umowy jest bezpodstawna...
Wiesz co -jak przedłużałem umowę w grudniu, to konsultat mie informował że kanały znikają (TVN+1, Boomerang, CartoonNetwork, CNN,...i coś tam jeszcze( i musiałem potwierdzić że się zgadzam. Oni to nagrywają -więc jeśli jesteś na 100% pewny, że Ci nie przekazali tej informacji to możesz się kłócić i wtedy sprawdzą nagranie. Muszą je mieć ponieważ zawarta umowa była słownie więc muszą mieć jakąś "podkładkę".
 

JackS.

New member
Bez reklam
Takie propozycje można było otrzymać jeszcze przed świętami - od nowego roku coraz trudniej wywalczyć utrzymanie 48 zł nawet bez odblokowania dysku. Wcześniej chyba zależło im, aby zrobić "dobry wynik" na koniec roku -a teraz to d....
E, tam. Wczoraj konsultant, który do mnie dzwonił, od razu zaproponował mi 48 zł za 6 pakietów na 12 miesięcy, jeśli wycofam wypowiedzenie.
 

sopranowski

New member
Witam, mam problem, zachciało mi się multiroom-u przy przedłużaniu umowy. Koleś z infolinii bajerował i w końcu mnie wkręcił. Wcisnął mi multiroom standard chociaż ja cały czas myślałem o prenium. Dostałem biały dekoder i wtedy okazało się, ze musi być do niego podciągnięty dodatkowy kabel antenowy. Tu zaczął się problem / nie chodzi o wiercenie/ ale o konieczność zakupu nowego konwertera bo w obecnym mam tylko 2 wyjścia. jaki konwerter mam kupić, czy coś możecie mi polecić. Jakiej firmy, na co muszę zwrócić uwagę. Pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Witam, mam problem, zachciało mi się multiroom-u przy przedłużaniu umowy. Koleś z infolinii bajerował i w końcu mnie wkręcił. Wcisnął mi multiroom standard chociaż ja cały czas myślałem o prenium. Dostałem biały dekoder i wtedy okazało się, ze musi być do niego podciągnięty dodatkowy kabel antenowy. Tu zaczął się problem / nie chodzi o wiercenie/ ale o konieczność zakupu nowego konwertera bo w obecnym mam tylko 2 wyjścia. jaki konwerter mam kupić, czy coś możecie mi polecić. Jakiej firmy, na co muszę zwrócić uwagę. Pozdrawiam

Ja ostatnio kupiłem Inverto. Podobno dobre i polecane.
 

buczo81

New member
Te Zinwell, są ciensze niż zwykłe bo średnica to 38.
Normalny konwerter ma 40, więc ten trzeba troszkę taśmą poowijać.
Miałem tydzień go ale potem zmieniłem jak kupiłem antene Corab 80 plus konwertet quad opticum.
 

sopranowski

New member
w głównym czarnym dekoderze jest jedno gniazdo eternetowe, do którego mam podłączony internet. biały dekoder na multiroom ma być połączony z czarnym kablem sieciowym.Czy kabel internetowy trzeba będzie odłączać czy można zastosować jakiś rozgałęźnik bez straty jakości sygnały , czy aby one sie " nie gryzą" / chyba takie istnieją - wybaczcie ale słabo się na tym znam/. Mogę prosić o jakieś porady??
 

sopranowski

New member
w głównym czarnym dekoderze jest jedno gniazdo eternetowe, do którego mam podłączony internet. biały dekoder na multiroom ma być połączony z czarnym kablem sieciowym.Czy kabel internetowy trzeba będzie odłączać czy można zastosować jakiś rozgałęźnik bez straty jakości sygnały , czy aby one sie " nie gryzą" / chyba takie istnieją - wybaczcie ale słabo się na tym znam/. Mogę prosić o jakieś porady??
 

sopranowski

New member
czyli dwa dekodery nie będą ze sobą połączone bezpośrednio a jedynie przez router bezprzewodowy. Nie będzie żadnej straty sygnału telewizyjnego???????
 

krisder

New member
Bez reklam
Nie ma najmniejszego znaczenia dla jakości sygnału. Takie połączenie jest zalecane przez "N" dla zachowania pełnej funkcjonalności zestawu.
 
Do góry