Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

soplus

Active member
Bez reklam
U was też dźwięk DD (szczególnie polski) idzie cicho? Przy oryginalenej ścieżce dźwiękowej jest dużo lepiej, przy polskim muszę ampli do połowy rozkręcać (TVN, TVPHD)? Mam dekoder z dyskiem 250 podłączony po HDMI do AVR255 (może dźwięk optykiem lepiej?). Dekoder rozkręcony na maksa.
 

boncio1

New member
Tak. DD jest dużo ciszej niż PCM. Podłączenie Turbo AVR255 przez HDMI. Optyka nie chce mi się sprawdzać. Ale jest możliwość wyrównania głośności. Wystarczy, że dla dźwięku innego niż DD ściszysz do poziomu z DD. Regulacja głośności w DD nie działa, tylko on/off.
 

PatrykBDG

New member
Witam

W najblizszych dniach chcialbym zakupic N-ke full pakiet+turbodekoder. Mam do was 2 pytania:

1. Czy n jest teraz najlepszym wyjsciem (czy moze CP albo C+)
2. Nie chce brac anteny i tych innych pierdol od n po slyszalem ze sa dupne wiec prosze was od podanie aukcji allegro z talerzem,kablami i co tam jeszcze jest potrzebne.
3. Czy nie macie jakis wiekszych problemow z obsluga klienta, sygnalem

Pozdrawiam
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam

W najblizszych dniach chcialbym zakupic N-ke full pakiet+turbodekoder. Mam do was 2 pytania:

1. Czy n jest teraz najlepszym wyjsciem (czy moze CP albo C+)
Mim zdaniem - tak.

2. Nie chce brac anteny i tych innych pierdol od n po slyszalem ze sa dupne wiec prosze was od podanie aukcji allegro z talerzem,kablami i co tam jeszcze jest potrzebne.
Słusznie. Kup jakąś czaszę o wielkości między 85 a 90 cm i konwerter twin monoblock - będziesz mógł wówczas odbierać nie tylko programy z Hotbirda, ale i z Astry.

3. Czy nie macie jakis wiekszych problemow z obsluga klienta, sygnalem
N-ka to jedyna platforma, która ma oficjalne forum, gdzie są zarejestrowane tysiące użytkowników (aktualnie ok. 30 tys.), a i przedstawiciele operatora się udzielają. Adres tego forum, to nhdtv.pl.
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam wczoraj nbox 250 pobrał nowego softa i doszło w menu w ustawieniach rozdzielczość,teraz można z pilota a nie jak wcześniej przyciskiem RES,a może jeszcze coś zauważyliście ,pozdrawiam
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Możesz zadzwonić do nich i powiedzieć że chcesz złożyć wypowiedzenie i najprawdopodobniej dostaniesz ofertę utrzymaniową. Z tego co się orientuję czasem dobrze jest odrzucić pierwszą ofertę i poczekać na lepsze warunki, no chyba że odpowiadają.

Możesz tez wysłać wypowiedzenie poleconym

telewizja nowej generacji n
ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

i wtedy też dzwoni Dział Utrzymania Klienta i proponują przedłużenie na korzystnych warunkach.

Polecam forum N - > umowa i regulamin - n telewizja nowej generacji na pewno znajdziesz to co Ci się przyda :)

Wysłałem wypowiedzenie i dzisiaj zadzwonił pan z "n-ki" i szczerze mówiąc nic ciekawego nie zaproponował :eek: (obnizka abonamentu z 54 na 48 zł + n film hd i n film hd 2 za darmo przez 7 m-cy) Zależało mi bardziej na oprogramowaniu (chciałem mieć turbodekoder) ale na chwilę obecną kosztuje to 130 zł :fool:, a ja i tak "niby" zyskuje bo dekoder który posiadam dla nowych klientów kosztuje 200 zł... no i mam niższy abonament o CAŁE 6 zł :!::!::!: No i sam nie wiem... Jutro będzie ten gościu znowu dzwonił i mam mu dać znać czy się decyduję :niewiem:
 

tomekb19

Member
Byłem w identycznej sytuacji. Przy kolejnej rozmowie powiedziałem, że "na oficjalnym forum telewizji n dowiedziałem się od konsultantów, że mogę dostać obniżony abonament, kanały n film hd i n film hd2 na 7mcy oraz upgrade do dekodera na soft turbo tak więc raczej temu panu podziękuję i sam skontaktuje się z konsultantem, który zgodzi się na te warunki." Pan po drugiej stronie natychmiast powiedział, że "wyjątkowo tym razem dorzuci mi soft turbo"...
Wystarczy powalczyć :)

Edit: Żeby była jasność - nie ściemniałem konsulatanta, wystarczy poszperać na forum n. :)
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Byłem w identycznej sytuacji. Przy kolejnej rozmowie powiedziałem, że "na oficjalnym forum telewizji n dowiedziałem się od konsultantów, że mogę dostać obniżony abonament, kanały n film hd i n film hd2 na 7mcy oraz upgrade do dekodera na soft turbo tak więc raczej temu panu podziękuję i sam skontaktuje się z konsultantem, który zgodzi się na te warunki." Pan po drugiej stronie natychmiast powiedział, że "wyjątkowo tym razem dorzuci mi soft turbo"...
Wystarczy powalczyć :)

Edit: Żeby była jasność - nie ściemniałem konsulatanta, wystarczy poszperać na forum n. :)


Pan konsultant powiedział mi dzisiaj ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI upgrade do dekodera na soft turbo przy abonamencie jaki mi zaoferował :niewiem:, jedynie przy większym za 68 zł (łącznie z hbo itp.), oraz że i tak proponuje mi SUPER ofertę.:lol: Powiedziałem mu że na chwilę obecną BARDZO mu dziękuję, mam czas do końca lipca (wtedy kończy mi się umowa) i wtedy podejmę decyzję :p Stwierdził że zadzwoni po raz kolejny za tydzień... Chyba naprawdę zrezygnuję, bo tak szczerze to autentycznie nic ciekawego nie proponują (jedynie obniżka abonamentu z 54 na 48 zł + n film hd który pomimo rezygnacji z niego 3 m-ce temu nadal odbieram)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Pan konsultant powiedział mi dzisiaj ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI upgrade do dekodera na soft turbo przy abonamencie jaki mi zaoferował :niewiem:, jedynie przy większym za 68 zł (łącznie z hbo itp.), oraz że i tak proponuje mi SUPER ofertę.:lol: Powiedziałem mu że na chwilę obecną BARDZO mu dziękuję, mam czas do końca lipca (wtedy kończy mi się umowa) i wtedy podejmę decyzję :p Stwierdził że zadzwoni po raz kolejny za tydzień... Chyba naprawdę zrezygnuję, bo tak szczerze to autentycznie nic ciekawego nie proponują (jedynie obniżka abonamentu z 54 na 48 zł + n film hd który pomimo rezygnacji z niego 3 m-ce temu nadal odbieram)
No to jeśli uważasz że 48 pln plus nfilm hd to zła propozycja to wez sobie CP albo Cyfre
 

Liter1979

Member
Bez reklam
No to jeśli uważasz że 48 pln plus nfilm hd to zła propozycja to wez sobie CP albo Cyfre


Nie uważam ze jest to zła oferta, tylko że jeśli chcą zatrzymać klienta za 6 zł miesięcznie, to nie jest to jakaś rewelacja:!::!::!: A jeśli czytałeś to co napisałem, to wiesz że n film hd mam już od dłuższego czasu, pomimo że go nie chcę:fool:
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jeśli ktoś, z sobie tylko wiadomych przyczyn, chciałby wymienić N-recorder na nowy, to mogę coś podpowiedzieć. Trzeba zgłosić w N-ce że na wyjściu nie mamy Dolby Digital. Każą resetować N-boxa. Jeśli to nie pomaga to wyślą was do punktu obsługi z serwisem w celu sprawdzenia. Tam jednak wyglądą to tak, że jak opisałem objawy,(brak Dolby Digital) to usłyszałem. No a jak ja to Panu sprawdzę? I wymiana. Kolejny przykład dobrego serwisu który dba o interesy reprezentowanej firmy.
 

djk_25

New member
czy ktoś orientuje się, czy 'n' ma zamiar wprowadzić polsat sport i polsat sport extra. jak do tej pory, to na 'n' niema żadnego sportu.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Tych kanałów Polsat nie wypuści z łap. Jak skońćzą nadawać testowo to do N ma trafić tylko Polsat Sport Info.


maniekn274 zostaw sobie tą ofertę za 48 zł i nie cuduj. Softu turbo nie chcę za darmo. Jak coś się sypie to zawsze w turbo. 48 zł za wszystkie pakiety oprócz premium, do tego dekoder z PVR i nic do szczęścia nie potrzeba. Chyba, że ktos poza TV życia nie ma. :p
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Tych kanałów Polsat nie wypuści z łap. Jak skońćzą nadawać testowo to do N ma trafić tylko Polsat Sport Info.


maniekn274 zostaw sobie tą ofertę za 48 zł i nie cuduj. Softu turbo nie chcę za darmo. Jak coś się sypie to zawsze w turbo. 48 zł za wszystkie pakiety oprócz premium, do tego dekoder z PVR i nic do szczęścia nie potrzeba. Chyba, że ktos poza TV życia nie ma. :p
To nie ja cuduję bo mi to odpowiada za 48 pln,tylko kolega sebastian pisał że chciał jeszcze soft.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Siema panowie i panie,jaki konwerter do n-ki twin oczywiście,i czaszę,w LONDYNIE ma to biegać, a wiadomo deszcze padają,proszę o pomoc.Aha i następny temat czy 250 nboxa czy turbo,o pojemność nie chodzi. jak się oba sprawują,ja mamam 250 i jest o.k .piszcie ,pilne
 

crimson-pirate

New member
witam
przegladam ten watek i poszukuje lekarstwa na rozjezdzajacy sie dzwike z obrazem na filmbox HD. WYstepuje to tylko na tym.
Jestem strasznym laikiem jesli chodzi o telewizje satelitarna.
Sygnal mam : Siła 75 / Jakosc 100
Wszystkie inne kanaly ida dobrze takze te HD jak tvn , bbc itp.
Problem wystepuje tylko z Filmbox HD , testowalem to okolo 3,4 godizn bo dzisiaj pdolaczylem pierwszy raz telewizje N.
Czy to moze byc chwilowe i sie poprawi czy mam to zglosic jako usterke ? byc moze tuner zwykly bo taki zamowilem jest uszkodzony ? czy to tylko wina programu.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Nikt z forumowiczów nie jest w stanie konkretnego konwertera polecić,i czaszy,do N-ki,,i pytałem jeszcze o nboxa,lepiej 250 czy turbo,to jest dla brata,jest w LONDYNIE,ja jadę na nbox 250,trochę go słychać w nocy więc może turbo jest lepszy,tzn ciszej chodzi o pojemność dysku nie chodzi tylko ogólnie
 
Do góry