Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

iqpablo

New member
maxpoll napisał:
Ja jestem ogromnie zadowolony z wejscia na nasz rynek TV HD , i zamierzam od jej pierwszego cieszyć oczy wysoką rozdzielczością , ale mam dylemat gdyż chciałbym docelowo mieć tuner z dyskiem który bedzie osiągalny dopiero 12 listopada , wiec chciałbym upewnić się czy jeśli najpierw wydzierżawię ten podstawowy tuner z możliwoscia ogladanie TV HD od 12 pażdziernika to czy po pokazaniu sie tunerów z dyskiem będe mógł bez problemu wymienic go na ten droższy - oczywiscie z doppłatą wynikającą z różnicy cen pomiędzy tymi dekoderami , czy przypadkiem owa zamiana tunerów bedzie mogła mnie kosztować więcej ??? Bo może okazać się że po miesiącu za wymianę tunera na lepszy oprócz dopłaty wynikajacej z wyższej ceny tego drugiego tunera trzeba bedzie zabaniaczyć jeszcze kwotę za usługe podmianki - a to mi sie nie uśmiecha . :???::???::???:

dzwonilem w tej sprawie do n i odpowiedzieli mi ze takie informacje dopiero po 12 pazdziernika. W sumie to sie zastanawim czy oni maja jakies inne odpowiedzi na pytania, bo na kazde pytanie jakie im zadalem odpowiadali ze po 12 pazdziernika bedzie odpowiedz.
 

iqpablo

New member
goostol napisał:
trzy pytanka:

2)na czym polega różnica między umowami na 15 i 24 miesiące?

jak dzwonilem do nich to powiedzieli ze informacje na jak dlugi okres trzeba podpisac umowe beda dopiero po ........ zgadza sie po 12 pazdziernika :) jak wszystkie inne informacje :)
 

G@RY

New member
Jussi napisał:
Dokladnie tak jak piszesz, to najlatwiejsze rozwiazanie. Chyba ze chcesz zeby wygladalo na bogato to do drugiego abonamentu mozesz tez zamowic 2 antene :)
ja sobie dzisiaj ide przez swoja mieścinę patrze a tam jedno podworko a na nim jeden dom a na domu 3 talerze Cyfry+ albo Cyfrowego Polsatu (nie pamiętam teraz :)) :D:D:D jeden obok drugiego tak w odstępie pół metra :) bede musiał chyba fote zrobić bo czegoś takiego jeszcze moje oczka nie widziały.

a może ktoś wie o co chodzi w tym? :)
 

Mazoku

New member
a może ktoś wie o co chodzi w tym?

a) właściciel jest niepełnosprytny i nie wie, do czego służy konwerter typu quad

b) właścicel odbiera sygnał z kilku satelit (można to też co prawda robić z pomocą jednego talerza, ale jak kto lubi ;))
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Kuzyn mojej zony ma na jednym talerzu 7 konwerterów i to podwójnych. Jak zobaczyłem ilosc kabli to stwierdziłem ze jak byłem w UPC to wygladało podobnie z tym ze to nie było mieszkanie prywatne ;)
 

Jussi

New member
Bez reklam
A jak w takich platformach wyglada sprawa kanalow filmowych? Chodzi mi konkretnie o wersje jezykowe. Rozumiem ze beda one dostepne w formie napisow ale czy np sa oferowane filmy z lektorami tudziez dubbingiem polskim? Wie ktos jak to bedzie wygladalo?

Pozdrawiam
 

sadaman

New member
Jeee

Witam
Nie jestem pewien tak do końca - ale w którymś z tematów zachcaczających mniej lub bardziej o temat platformy "N", pojawiły się dysputy na temat kanałów premium które w tejże platformie mają się pojawić - jednak nikt nie wiem w jakiej postaci i co to będzie.
Czas pokaże.

Ja jednak chciałem się odnieść do "zdań" które już padły a które brzmiały mniejwięcej tak "jeżeli w tej platformie pojawi się kanał premium to i tak nie ma szans na ciekawe tytuły ponieważ to co najlepsze na rynku jest już przejęte przez CANAL+ oraz HBO - mam na myśli podpisane umowy z wytwórniami - a jeżeli już coś będzie to napewno będzie to kaszana".

Moim zdaniem na tym forum wiele osób zapomina o tym że bardzo często pod danym "tytułem" kryje się nie tylko główna wytwórnia typu NEW LINE CINEMA, UNIVERSAL, etc...zapominacie jeszcze o tzw kooproducentach jak kto woli innych wytwórniach które także biorą udział w konkretnym projekcie. I prawda jest także że tak jest w wielu przypadkach.
Co to oznacza t chyba każdy wie...tym bardziej że ani jeden ani drugi podmiot nie wykupił praw u wszystkich istniejących wytwórnii.

Nie zdziwcie się jeżeli na kanale - jak zapowiadają HOLLYWOODZKIM - pojawią się tytuły znane wam z C+ i HBO, oraz takie które już są zapowiadane.

A tak na marginesie - szkoda że nasze Polskie AXN nie jest takie jak HISZPAŃSKIE >> oto co tam teraz można oglądać - nie aż tak nowe ale za to perełka:)
5.JPG

A może "N" załatwiło odmienną wersję AXN niż ta znana z C+ lub CP - byłoby jeszcze ciekawiej :)
Ale to tylko marzenie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
lukas63 napisał:
Logicznei myśląc będą blokowali

MOże jak będzie stronka www może w tym temacie to się wyjaśni
Logicznie myśląc to jest inaczej, nie będzie blokowania. Kanały FTA dodali do pakietów ze względu na ich typ. Nie zapominajmy, że pakiety w N to jednocześnie odrębne listy kanałów. Czyli, jeśli nie mam wykupionego pakietu "Style, Moda, Muzyka" to i tak będę oglądał z niego Vivę, TVN Gra czy 4Fun bo są właśnie na tej liście tematycznej. Nie obejżę za to kanałów MTV i TVN Style bo są płatne. Jeśli je wykupię nie będzie czarnych ekranów między kanałami.
Tak to pewnie spece z N sobie wymyślili, co nie zmienia faktu, że podali to na konferencji w bardzo niezręczny sposób.
 

Grzegorz

New member
marcintgr napisał:
Co to jest za rozdielczości 1080i podana w parametrach nboxa? Nie zgodna z rodzielczościom ani plazmy ani lcd!
Jak masz plazmę za 1499 kupioną na wyprzedaży w sklepie dla inteligientnych inaczej to faktycznie może być niezgodna... :-?

ale zobacz tutaj
Jak widać na załączonym obrazku plazma może być i jest 1080i.

jak chciałeś błysnąć to chyba Ci się udało, pytanie czy od tego błysku nie podpaliła Ci się koszulka... :cool:
 
Ostatnia edycja:

wonio

New member
pytanie

Czy nowe n-boxy będzie mozna połączyc w sieć z pc i zgrywac na "twardziela" jakies ulubine filmy HD ze swojej kolekcji ??
 

G@RY

New member
wonio napisał:
Czy nowe n-boxy będzie mozna połączyc w sieć z pc i zgrywac na "twardziela" jakies ulubine filmy HD ze swojej kolekcji ??

To pytanie padało tutaj już kilka razy poczytaj tematy na temat nowej platformy raz jeszcze (tego naprawde nie ma tak dużo) a wtedy zadawaj pytania, bo tak to się bałagan robi jak co dwie strony padają te same pytania.
 

pl_k

New member
Tak sie zastanawiam czy wziecie drozszego boxa z hdd bedzie sie wiazalo z obowiazkowym korzystaniem z VOD. Bo przeciez ktos moze chciec hdd tylko w celu nagrywania z tv. Tylko ile wtedy miejsca na twardzielu by sie marnowalo :???:

Jak myslicie ?

pozdro
 

deoc

New member
co jak co ale najbardziej interesujace jest to czy po 1m-cu bede mogl doplacic do boxa z HDD bo troche glupio tak czekac, a wiadomo ze jako osoba pracujaca czasem chcialbym isc do pracy i po niej obejrzec cos nagranego z Discovery HD np. :) Z drugiej strony nie chce czekac miesiac i zazdroscic ze ktos juz ma :) i samemu sie przekonac czy jest tak super...
P.S. A co do VOD to mam nadzieje ze bedzie to dzialalo na zasadzie np. SMSa lub przedplaty na konto :)
 
Ostatnia edycja:

lukiasz

New member
nie wiem czy juz bylo szukalem chwile ale nie widzialem :(

a dostalem wlasnie takiego mejla z newslettera

Szanowny Panie Łukaszu.

Wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom telewizja nowej generacji n jako pierwsza w Polsce oddaje w Pana ręce platformę telewizyjną opartą na najnowocześniejszej technologii.

Telewizja nowej generacji n, to kanały nadawane w technologii wysokiej rozdzielczości High Definition i z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital.

W ofercie znajdzie Pan szeroki wybór polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych oraz usługi dodatkowe, które stwarzają możliwość oglądania tego, co Pan chce i kiedy chce, są to pvr (osobista nagrywarka wideo) oraz video on demand (programy na życzenie).


To co chce Pan oglądać umożliwiają również doskonale skonfigurowane pakiety tematyczne.

Nazwa Pakietu
Cena
informacja i rozrywka
0 zł
cinemax
10 zł
style moda muzyka
10 zł
dzieci
10 zł
hity filmowe
16 zł
kultura nauka świat
16 zł
sport i motoryzacja
16 zł

Dodatkowo w prezencie otrzymuje Pan pakiet Informacja i rozrywka,
tak więc wybierając minimum 2 pakiety tematyczne, ma Pan telewizję nowej generacji n już za 20 zł miesięcznie !

Nawet wybierając wszystkie pakiety z oferty, abonament miesięczny jest w atrakcyjnej cenie 78 zł!

Tylko w telewizji nowej generacji n nowe programy:
1. nSport,
2. Discovery HD,
3. nowy hollywoodzki kanał filmowy.


Aby skorzystać z oferty telewizji nowej generacji n wystarczy wybrać interesujące Pana pakiety tematyczne, oraz urządzenia służące do odbioru platformy. Jedyna opłata to jednorazowa kwota aktywacyjna, za nbox HDTV – 99 zł, za nbox recorder HDTV – 449 zł.

Bez dodatkowych opłat !


W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem infolinii:

0801-055-555 (24 gr/min na nr 0801-055-555) służymy pomocą 24/7 !
012 291-55-55 (według stawek operatora)
Onet Skype: nkontakt


www.telewizjanowejgeneracji.pl


Jednocześnie informuję, że telewizja nowej generacji n startuje 12 października br., wtedy przedstawimy Panu szczegóły oferty.

Pozdrawiam
Małgorzata Dziama
Młodszy Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji

Biuro Obsługi Klienta
telewizja nowej generacji n

http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/www.telewizjanowejgeneracji.pl
Infolinia; 801 055 555
z telefonów komórkowych (48 12) 291 55 55
fax (48 12) 291 55 50
 

lukas63

New member
Kanały Zone w ofercie "n"

Jeszcze w październiku w ofercie cyfrowej platformy "n" tworzonej przez ITI Neovision, pojawią się wszystkie kanały ZoneMedia - Zone Reality, Zone Club, Zone Romantica oraz Zone Europa.

Przedstawiciele "n" chcą dołączyć do oferty całą paczkę kanałów Zone. Cyfrowy Polsat z kolei zapowiedział współpracę z Zone Romantica. Co ciekawe, kanał prezentujący głównie telenowele od fuzji Wizji TV i Cyfry+ nie znalazł miejsca w żadnej platformie cyfrowej i nadawał wyłącznie w sieciach kablowych.

Nieoficjalnie mówi się, że dzięki współpracy z platformami cyfrowymi, ZoneMedia może zdecydować się na uruchomienie kanału z horrorami - Zone Horror.
Źródło:
media2.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry