WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

chato.pl

New member
Sama skrzyneczka twierdzi co innego ...

453052.jpeg


... zrobiłem więc upgrade tradycyjnie ;)

.
 
Ostatnia edycja:

smyrko1

New member
Witajcie!

zapytam wprost czy jest możliwe odtwarzanie pliku MKV 8.3 GB przez sieć WLAN?

oddałem WD Player i dostałem nową sztukę gdyż podczas odtwarzania plików przez sieć przerywało połączenie. Przerywał również podczas odtwarzania przez sieć LAN i to nawet DIVX.

Oddałem i dostałem 2 sztukę. Pierwszy test MKV 8.3bg przez WLAN i znów zerwało połączenie, to samo dzieje się przy DIVIXie.

Wykorzystanie sieci WLAN 23%...

Czy próbowaliście odtwarzać przez sieć?
 

chato.pl

New member
Ja teraz oglądam tylko przez sieć.
Do tej pory połączenie w trakcie projekcji zerwało mi się dwa razy.
Podejrzewam jednak, że mogło to wynikać z ogólnego obciążenia routera, bo na drugim porcie hula maszynka dedykowana dla uTorrenta.


.
 

Pietia1

New member
smyrko1 napisał:
Witajcie!

zapytam wprost czy jest możliwe odtwarzanie pliku MKV 8.3 GB przez sieć WLAN?

oddałem WD Player i dostałem nową sztukę gdyż podczas odtwarzania plików przez sieć przerywało połączenie. Przerywał również podczas odtwarzania przez sieć LAN i to nawet DIVX.

Oddałem i dostałem 2 sztukę. Pierwszy test MKV 8.3bg przez WLAN i znów zerwało połączenie, to samo dzieje się przy DIVIXie.

Wykorzystanie sieci WLAN 23%...

Czy próbowaliście odtwarzać przez sieć?

Witam, jestem całkiem tu nowy! Również od niedawna szczęśliwy posiadacz bohatera postu. Jeśli chodzi o WLAN to powinno iść nawet 1080p bez przycinania. Kolego zmień ustawienia kompa na WORKGROUP, wtedy lepiej sprzęty powinny się widzieć. U mnie po wi-fi przycina pliki hd i full hd, pewnie słaba karta w laptopie. Ktoś pytał o dts i dolby po optyku. U mnie śmiga na amplitunerze. Trzeba było tylko ustawić na cyfrowe wyjście audio.
Pozdrawiam wszystkich.
 

smyrko1

New member
witajcie

zmieniłem na Workgroup i na razie działa, tzn nie przerywa w tych momentach co przedtem, ale nie miałem czasu oglądnąć dłużej. Dam jutro znać, ale wygląda to na to, że w tym leżał problem.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Windows Sharing rządzi się sobie znanymi prawami i nie zaszkodzi, aby urządzenia znajdowały się w tej samej grupie roboczej. Jej nazwa nie ma znaczenia, byle była taka sama.

ArtS :)
 

actchris

New member
Już mam w cenniku dodaną pozycję WD TV Live cena dla forum 480 zł ....

Na razie jadą ale jak ktoś będzie chętny to pisać ...

Zamówione jest 100 sztuk ... powinny być wczoraj ale pewnie gdzieś leżą i nie są jeszcze oficjalnie na stanie magazynu ....

Odbiór osobisty w Warszawie lub paczka kurierska 15zł po wcześniejszej wpłacie na konto.
 
Ostatnia edycja:

luka80

New member
witam
1.proszę o info jak radzi sobie z zewnętrznymi napędami DVD? dostępne oficjalne oprogramowanie obsługuje tą opcję bez dodatkowych kombinacji?
2.jak się ma sprawa płynnego zoomu i menu w dvd do poprzednika wd1
 

chrisjan

Member
Pytanie do tych co już nowego WD posiadają a wcześniej mieli kontakt z pierwszym WD.
Czy pomijając obsługę sieci i wszyskiego co z nią związane są inne zmiany na plus w porównaniu do pierwowzoru?
Ktoś wspominał że zdjęcia wyraźnie lepiej się przegląda, czy coś jeszcze?
Czy np. poprawnie wyświetlają się już filmy z wysokim refframem?
 

chato.pl

New member
luka80 napisał:
1.proszę o info jak radzi sobie z zewnętrznymi napędami DVD? dostępne oficjalne oprogramowanie obsługuje tą opcję bez dodatkowych kombinacji?
nie obsługuje - właśnie podpiąłem swoją zewnętrzną nagrywarkę od notebooka (LG GP08NU20) i ni hu hu
takie urządzenie dla Live'a nie istnieje.


.
 
Do góry