WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

wa2

New member
Jak ten program dla ciebie za trudny sprobuj moze napiprojekt pobiera okladki i napisy.

NapiProjekt 1.0.6.9 PL - download - PROGRAMS.pl

Choc dziesiec minut poswiecone na nauke i odrazu przyjemniej sie oglada :)

53a5bs.jpg

1zzhxue.jpg
 
Ostatnia edycja:

phantomwd

New member
a nie ja mam oryginalne oprogramowanie. a na oryginalnym widziałem gdzieś że jak się wybierało filmy to ktoś miał miniaturki wiecie jak to zrobić.
 

wa2

New member
Masz przetlumaczone translatorem Google Tłumacz
Obsluga tego programu jest prawie intuicyjna bez opisow mozna zrozumiec o co w nim chodzi.


Jedynie co nalezy pamietac to dodanie szablonow do katalogu Templates (w nowej wersji Thumbgena ma byc dodany jakis szablon standartowy)
Szablony znajdziesz w tym temacie>>> WDTV - MovieSheet Templates
 

bartula

New member
czegos pewnie nie doczytalem,
ale po kolei: jade aktualnie na 1.01.24_B-RAD.CC_EXT3-BOOT_LIVE-0.4.1.9-6
dorzucilem do pena osdModLive-0.2-osd.bin
Zmienila mi sie tapeta oraz ikonki, generuje sobe moviesheet'y tym Thumgen ale mimo to ze mam ustawione thumbnail mode w opcjach video setting to widze tylko miniaturki okladek, gdzies cos pominalem?

juz wiem co pominalem ;)
Edycja S00custom-options

Wszystko dziala ok
 
Ostatnia edycja:

himilsbach

New member
Menu dvd

Na forum przeczytałem że jest szansa na menu dvd natomiast bluray menu nie ma szans ponieważ do bluray menu potrzebna jest java. Uważam że w takiej sytuacji menu dvd by się przydało.Jeśli chodzi o jakość dvd uważam że przy Bitrate ok 6000 jakość jest przyzwoita.Mam pytanie czy obraz dvd skalowany z odtwarzacza bluray wygląda lepiej niż skalowany na odtwarzaczu wd tv live media player.Póki co filmów bluray z lektorem jest stosunkowo mało.Natomiast dvd jest ogromna. Wiem że do dvd jest odtwarzacz dvd ale super by było mieć całą kolekcje filmów w jednym miejsu.
 
Ostatnia edycja:

derek7

New member
czegos pewnie nie doczytalem,
ale po kolei: jade aktualnie na 1.01.24_B-RAD.CC_EXT3-BOOT_LIVE-0.4.1.9-6
dorzucilem do pena osdModLive-0.2-osd.bin
Zmienila mi sie tapeta oraz ikonki, generuje sobe moviesheet'y tym Thumgen ale mimo to ze mam ustawione thumbnail mode w opcjach video setting to widze tylko miniaturki okladek, gdzies cos pominalem?

juz wiem co pominalem ;)
Edycja S00custom-options

Wszystko dziala ok

co należy dopisać w S00custom-options ??
 
Do góry