WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

Mariu

Member
Czy ten WD sam ustawi częstotliwość odświeżania? W zależnosci od tego ile film ma klatek ?JAk podłacze optyka do Ampli,to pości rowniez sygnał stereo przez optyka ?
Dziekuje pozdrawiam :D
 

phantomwd

New member
jakie było najlepsze nagłośnienie to tego odtwarzacza (możliwe jak najtańsze). A jak się robi takie miniaturki przy filmach video w wd
 

Duris

New member
Witam po raz pierwszy. Panowie mam pytanie. Czy ktos z Was ma WDTV Live kupiony w USA ? Za 100 USD jest tam dostepny, tylko zastanawia mnie czy czasem wersja na Ameryke: WDBAAN0000NBK-NESN rozni sie tylko zasilaczem (musze tylko kupic za 5PLN przejsciowke) czy jeszcze czyms innym (wg w kwesti video typu PAL, NTSC). Inny sprzet kupowany w USA smiga OK (N900, 1TB zewnetrzny WD i Seagate, laptop HP). Jakby mogl mnie ktos uswiadomic w tej kwesti to bede wdzieczny.

Edycja: po części sam znalazlem sobie odpowiedz na necie. Mam tylko prosbe do uzytkownikow WDTV Live aby ktos mi to potwierdził, jezeli to probowal (instrukcja WDTV Live, str. 9):
"Reset switch: Press for one second to reset to factory default. Press and hold
10 seconds to toggle between NTSC and PAL. (using a finetipped
stylus or the unfolded end of a paperclip)".

Wychodziloby z tego, ze teoretycznie i praktycznie WDTV Live obsluguje zarowno PAL i NTSC. Jakby mi mogl to ktos potwierdzic to thx.
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
Czasami ten sprzet bede musial podlaczyc poprzez [FONT=Arial,Bold]Composite i dlatego to takie wazne jest (bylo).

Nie cytujemy poprzednika. Poprawiłem
[/FONT]
 

kilkujadek01

New member
Podpowiedzcie proszę, czy ta karta morele.net/karta-sieciowa-ovislink-usb-100mw-20dbm-r-sma-5dbi-wl-1600usb-214211/ będzie działała z WD TV LIVE, czy nadaje się ona tylko do kompa lub laptopa bez WiFi?
 

LeoJohnson

New member
Witam.

Czy to urządzenie obsługuję skróty do plików/folderów? Mam lokalnie na dysku pogrupowane fimy w wiele kategori. Wg roku, gatunkami itd. Czy WD HD zobaczy taką strukturę? Czy skróty do plików/folderów również będa posiadały miniatury?

Pozdrawiam.
 

morzin123

New member
Ja tez sie zastanawiam juz dośc długo nad zakupem takiego urzadzenia, a co za tym idzie przeglądam to forum regularnie. Ostatnimi czasy można zaobserwować lekie znużenie już tymi tematami. Kto miał kupić to kupił i używa, a nie zajmuje sie powtarzaniem wkółko tych samych odpowiedzi.
Na dzień dzisiejszy jakoś bliżej mi do Asusa niż to tego WD-eka.
 

ghost123

New member
nikt nie wiem, czy nikt nie chce powiedziec, nie chce kupowac pare i testowac !

Wystarczy przejrzec ten temat.
Tak obsluguje ISO. Nie obsluguje natomiast menu z ISO.



Co do asusa - moze jakies porownanie?
Osobiscie jesli kogos to interesuje moge porwnac WD HD Live do Hyundai MBox L110 - Full HD Light Media Player, bo tylko tymi dwoma sie bawilem.
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
wiesz czytalem, bo regularnie czytam, ale teraz czytanie jeszcze raz mi nie odpowiada.
CO do czytania ISO i plkow Bluray to czy jestes pewny + czy zmienisz napisy i audio, WD i Asus maja dobra cene, z tym ze Asus ma lepsza, a funkcjonalnosc pewnie taka sama.
 

brandt78

New member
ale teraz czytanie jeszcze raz mi nie odpowiada.

Skoro tobie nie odpowiada czytanie jeszcze raz watku, to nie dziw sie ze innym nie odpowiada odpowiadanie jeszcze raz na te same pytania :)

obrazy dvd/bd na wdtv live byly juz walkowane w tym topicu i na ta chwile nic sie nie zmienilo - poza tym ze wd pracuje nad dodaniem obslugi menu w obrazach, ale kiedy to wyjdzie tego nie wie nikt

Co do asus vs wdlive to wybralem wd i jestem zadowolony - decydujace bylo dla mnie pasywne (czyli bezglosne) chlodzenie, to ze lepiej sobie radzi plikam z wysokim bitrate i swietnie sie rozwijajacy firmware alternatywny (i oficjalny tez)^^
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
pisalem o plikach blu-ray nie DVD!


wyobraz sobie ze jestem na bierzaca z tymi tematami i nie musze pamietac wszystkiego, wole zrobic po roku podsumowania tych urzadzen, takie tamty czyta sie od tylu a nie poczatku, bo te odtwarzacze to jedna wielka niedoroba, czy dla Ciebie wszystko juz jasne

ostatnia linijka tesktu Twojego jest bardzo dobra, wiec dziekowac
 
Ostatnia edycja:

drjones

Member
...wole zrobic po roku podsumowania tych urzadzen, ....
ostatnia linijka tesktu Twojego jest bardzo dobra, wiec dziekowac

O to to mości Panowie seniorzy forum, może by warto pomyśleć o takim mega zestawieniu "budżetowych" playerków (z górna granica gdzieś w okolicy popcorn A-200) w jednej czytelnej tabeli stale aktualizowanej wraz z edycjami softu, obejmującej kryteria typu co i jak czyta, jakie ma dodatkowe fukncje (p2p, WWW, serwisy, radia netowe itd itp ?). Skończyłyby się radosne posty pt co wybrać a i przekopywanie sie przez setki postów w większości przypadków nie byłoby konieczne.
Co o tym sądzicie?

Zdrówko!
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to chcialbym, ale sie nie da, ktos musi miec czas a to kosztuje
tak sie zdaje ze to latwe, a to juz duzo pracy, wiec nie wypali, jak sie nie zaplaci to sie nie ma. Wiec pewnie kupie sobie i sam sprawdze.
 

brandt78

New member
Za to dodali w koncu cos co powinno byc dostepne od poczatku - regulacje polozenia napisow^^


Version 1.02.21:

Resolved Issues:
· Added Play To support for Microsoft Windows 7.
· Added external subtitle location options (Up/Down arrows).
· Added larger subtitle font size options.
· Added Western European language input for keyboard.
· Added serial and part number to About page.
· Added support for embedded subtitles in mpg files.
· Added new category in Photo/Video to view by date.
· Added a field in network settings for changing the workgroup name.
· Added ability to play a video from the preview window without restarting.
· Added username/password feature for SAMBA security.
· Added Wireless LAN strength bar in Network info page.
· Changed default browsing by date to start with the latest files first.
· Changed video browse default to Preview mode instead of Thumbnail mode.
· Corrected several language translations issues.
· Resolved Cover-Art issue with folder.jpg & file.jpeg
· Resolved slow to source MKV files over network share.
· Resolved issues with external subtitle sync adjustment (Right/Left arrows).
· Resolved abnormal display of BMP photos through a media server.
· Resolved audio channel information showing up in AutoPlay mode.
· Resolved Blu-ray ISO subtitles not displaying throughout video playback.
· Resolved Blu-ray slow playback across SAMBA.
· Resolved camera files not enumerating correctly in mass storage.
· Resolved login issue with SAMBA after exiting screen saver.
· Resolved DVR-MS black screen problem on resume after fast-forward and rewind.
· Resolved external sub/idx subtitles flashbacking issue.
· Resolved playback across media server failures.
· Resolved hard drive icon from disappearing in the video list under preview mode.
· Resolved issue of HDMI becoming jittery after long-time play.
· Resolved M4V files not supporting fast-forward and rewind.
· Resolved manual network addressing issue.
· Resolved missing shuffle & repeat icon for slideshow within Flickr.
· Resolved music search not displaying playlist names.
· Resolved network devices (SAMBA) disappearing without warning.
· Resolved PTP issue of unsupported video file formats DX6490, DIMAGE Z2 & X1,
Optio555, and DMC-FX2.
· Resolved Sony Walkman not showing photos within directory.
· Resolved unsupported file formats not showing an error message.
· Resolved video playback overscan issue for CRT TVs.
· Resolved WIFI Belkin F6D4050 with RAlink 3070 chip, and Linksys WUSUB100 Ver 2.
· Resolved WIFI ZyXel NWD-270N dongle not enumerating.
 
Do góry