WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

topsy

New member
To ja pierwszy z problemem po aktualizacji wiesza mi sie podczas oglądania ( Pacific X264 720p ,Visitors X264 720p) jeszcze sprawdzę inne filmy
 

brandt78

New member
Na zagranicznych forach nikt nie ma takich problemow jak ty po aktualizacji...
Wszyscy potwierdzaja ze dziala juz przewijanie w M4V, wiec jak najbardziej ten format jest dalej odtwarzany.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Panowie, moge was prosic o odpoiwedz w jednym poscie na te pytanka
z gory dziekuje

0 odpowiedni support, robienie dobrego FW
1 nie za drogi
2 DD5.1
3 DTS najwiecej w mkv, wiec na TV obowiazkowy dzwiek, choc mam dekoder zewnetrzny creative 5700 (optykiem)
4 odtwarzanie duzej ilosci plikow (formatow), divx, xvid, mkv(720p,1080p), mts itd
5 DVD ISO (zmiana napisow jak i audio)
6 DVD voby (zmiana napisow jak i audio)
7 ISO Blu ray - fajnie by bylo (wybor audio i napisow)
8 Blu ray z plikow - fajnie by bylo (wybor audio i napisow)
9 mkv zmiana napisow wbudowanych, wybor
10 mkv odczytywanie napisow zewnetrznych, nawet jak sa wbudowane, jesli sa np z roznymi nazwami
11 mkv zmiana sciezek audio jak sa wbudowane
12 mkv odtworzenie sciezki zewnetrznej
13 analagowe wyjscie stereo do wzmacniacz
14 mp3, FLAC do sluchania na wzmacniaczu, najlepiej bez TV,
 

phantomwd

New member
wiecie czemu na wd mi wyświetla źle synchronizowane napisy a na kompie jest wszystko dobrze:)??
i jeszcze ma problemy jak są napisy ass i czasem tekst w tych napisach leci u dołu i u góry:)??
 
Ostatnia edycja:

Sasanki

New member
no producent to się nie popisał w danych tech. produktu, cokolwiek oznacz opis "typ złącza - minijack" to może być różnie...jeśli to jest minijack optyczny ( w co wątpie) to jest OK , ale jak ten zestaw ma tylko minijacka analoga to w zasadzie pozamiatane i nie rozumiem wtedy napisu 5.1 , jedyne co wtedy można uzyskać to 2x stereo + sub , czyli coś na modłę audio w aucie.

jest na allegro oferta tych głośników..kolo sprzedaje 3 szt, najpewniej byłoby zapytać mailowo jakimi wejściami dysponuje sub i tyle.Pzdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kubayashi

New member
Ja mam podpięty zestaw CREATIVE INSPIRE 5700 Wyjście optyczne, wyjście cyfrowe, różne opcje ustawień, pilot. Bardzo przyjemny dźwięk. Z wd-kiem współpracuje bardzo dobrze. Sprzęt troszkę leciwy, więc na allegro można wyhaczyć za grosiki. A wygląd nienajgorszy. Sorry za brak linka.
 

derek7

New member
witam, mam pewien problem. WD mam podpięty kablem do routera a laptop łączy się po WiFi.Do WD TV LIVE podłączyłem dysk który widzę na laptopie ale WD nie widzi folderu udostępnionego na komputerze, gdzie jest problem z konfiguracją, zależy mi na oglądaniu w sieci bez podpinania dysku do WD. Z góry thx za pomoc...;) Internet na WD jest skonfigurowany dobrze, mogę oglądać youtube..
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Ja mam podpięty zestaw CREATIVE INSPIRE 5700 Wyjście optyczne, wyjście cyfrowe, różne opcje ustawień, pilot. Bardzo przyjemny dźwięk. Z wd-kiem współpracuje bardzo dobrze. Sprzęt troszkę leciwy, więc na allegro można wyhaczyć za grosiki. A wygląd nienajgorszy. Sorry za brak linka.


mam ten sam sprzet :)
za grosze, hm chcialbym znalezc
 

derek7

New member
witam, mam pewien problem. WD mam podpięty kablem do routera a laptop łączy się po WiFi.Do WD TV LIVE podłączyłem dysk który widzę na laptopie ale WD nie widzi folderu udostępnionego na komputerze, gdzie jest problem z konfiguracją, zależy mi na oglądaniu w sieci bez podpinania dysku do WD. Z góry thx za pomoc...;) Internet na WD jest skonfigurowany dobrze, mogę oglądać youtube..

nadmieniam że mam Vista 64 i zauważyłem że WD zakładki media servers i network shares są nie aktywne..
 
Do góry