WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

chato.pl

New member
Tak na marginesie ... jest tu ktoś z załogi HDforum :?:
Bo to wstyd z takimi ortografami powiadomienia wysyłać

Wiadomość, która właśnie została dodana:
***************

---Cytat (Orginał przez chato.pl)---
3,5" - każdy musi
2,5" - nie potrzeba

---Koniec Cytatu---
Dzięki za odpowiedz
***************
 

reverze

Banned
Przejrzałem 45 stron tego topicu i stwierdzam że od razu gdy kupię TV, kupuje ten kombajn multimedialny. Wszystko tak jak chce. Jak wyjdą jakieś problemy w praniu, dam znać i mam nadzieje że uzyskam odpowiedź.
 

himilsbach

New member
Czy wszystkie dyski zewnętrzne firmy Western Digital współpracują z urządzeniem z zasilaniem usb. Chodzi mi o płynne odtwarzanie filmów hd
 

brandt78

New member
Witam,
czy istnieje możliwość regulacji napisów wyświetlanych na ekranie ?
Chodzi mi o wysokość

Powinienes przejrzec caly ten topic, nie jest tego zbyt duzo...
Wtedy bez zbednych pytan wiedzialbys, ze nie.
Dowiedzialbys sie tez ze napisy wewnetrzne sa na samym dole, a zewnetrzne troche wyzej i moze zauwazylbys fotki pokazujace to w praktyce^^

Jestem zdecydowany na zakup tego urządzenia ale mam ostatnie pytanie czy sprzęt się bardzo grzeje,i czy płynnie odtwarza 1080p mkv.

Po kablu i z podpietych dyskow mkv 1080p smiga plynnie. Po wifi moze byc juz gorzej.
Jak by zbyt mocno sie grzal to by sie zawieszal, a tak nie jest, wiec nie ma sie co tym przejmowac. Najwazniejsze ze ma pasywne chlodzenie i nie slychac wnerwiajacych wentylatorkow jak w innych playerach.
 
Ostatnia edycja:

waldek69

Member
Wczoraj podłączyłem wd live. Nie robiłem jeszcze aktualizacji softu. Pracuję na podstawie 1.00. Jak dotąd wszystko bardzo ładnie śmiga (brrip, dvdrip, dvd iso). Trochę długo trawa czytanie dysku. Testowałem dotychczas dwa dyski - seagate 80gb 2.5" oraz seagate 320gb 2.5" w kieszeni MediaTech. Obydwa dyski działają bezproblemowo. Sprzęcik nie grzeje się mocno (30-35 st). Polecam zakup dysku 2.5" oraz oddzielnie kieszeni z usb i esata. Ten drugi znacznie przyspieszy kopiowanie dużych ilości danych z komputera.
 

himilsbach

New member
Powinienes przejrzec caly ten topic, nie jest tego zbyt duzo...
Wtedy bez zbednych pytan wiedzialbys, ze nie.
Dowiedzialbys sie tez ze napisy wewnetrzne sa na samym dole, a zewnetrzne troche wyzej i moze zauwazylbys fotki pokazujace to w praktyce^^



Po kablu i z podpietych dyskow mkv 1080p smiga plynnie. Po wifi moze byc juz gorzej.
Jak by zbyt mocno sie grzal to by sie zawieszal, a tak nie jest, wiec nie ma sie co tym przejmowac. Najwazniejsze ze ma pasywne chlodzenie i nie slychac wnerwiajacych wentylatorkow jak w innych playerach.
Dzięki teraz już wszystko wiem biorę na 100 procent zamówienie zostało złożone, dla mnie najważniejsza też jest cisza.
 

brandt78

New member
a może popcorn? :)

a moze TViX, EGreat, O!Play, Xtreamer, Ariva, itd, itp? :)
Odtwarzaczy sieciowych jest cala masa i prawie kazdy ma swoj osobny watek na tym forum (popcorn tez). W klasie cenowej wdtv live , czyli 400-500zl nie ma odtwarzacza idealnego, kazdy ma swoje plusy/minusy i kazdy wybiera inny w zaleznosci na czym mu zalezy - pasywne chlodzenie, menu w obrazach plyt, regulacja napisow, alternatywny firmware, klient torrenta, jakosc, awaryjnosc,...

Oczywiscie ze popcorn c-200 jest lepszy, tylko ze jest 3x drozszy niz wdtv live. A-200 jeszcze nie ma w sprzedazy, ale tez bedzie drozszy od wd'ka.
 

himilsbach

New member
Głośniki komputerowe

Czy jest jakiś sposób na podpięcie głośników komputerowych do wd tv live media player. Jakaś przejśćiówka jeśli tak to jaka
 

koalaxp

New member
proszę o poradę

Przeczytałem już 2 razy te 46 stron by nikt nie zarzucił,że to już było a więc wd śmiga i odtwarz wszystko z USB, najnowszy soft 17, podłączyłem do sieci ( kabelek do routera i wd) do WD wpiąłem wifi usb - no i wszystko pięknie ustawienia sieci wykryte automatycznie dostęp do Youtube i pozostałych (zdjęcia i radio ) OK. natomiast gdy chcę połączyć się ze swoim stacjonarnym kompem wyświetla mi bym podał login i hasło - wpisuję i za każdym razem wyskakuje błąd.
W ustawieniach kompa jest wszystko udostępnione to co trzeba w usługach też, konto "Gościa" włączone, login wpisuje normalnie duzymi literami natomiast jak wpiszę hasło (5 gwiazdkowe) to po zatwierdzeniu w rubryce hasło wyskakuje chyba z 16 gwiazdek no i oczywiście nie mogę się zalogować.
Jak ktoś miał to samo to niech mi podpowie jak wejść na dysk komputera stacjonarnego.
 

brandt78

New member
,troszkę mnie to zmartwiło

Mnie zmartwilo ze zadales pytanie i sam sobie na nie w dziwny sposob odpowiedziales :/

Raczej nie bedzie gorzej, czemu mialo by byc?
Ja czytalem np. o artefaktach przy 1080p na LG370.

Prawidlowe pytanie powinno brzmiec raczej - czy LG370 moze dorownac WD'kowi w jakosci odtwarzania plikow mkv?

Przeczytałem już 2 razy te 46 stron by nikt nie zarzucił,że to już było a więc wd śmiga i odtwarz wszystko z USB, najnowszy soft 17, podłączyłem do sieci ( kabelek do routera i wd) do WD wpiąłem wifi usb - no i wszystko pięknie ustawienia sieci wykryte automatycznie dostęp do Youtube i pozostałych (zdjęcia i radio ) OK. natomiast gdy chcę połączyć się ze swoim stacjonarnym kompem wyświetla mi bym podał login i hasło - wpisuję i za każdym razem wyskakuje błąd.
W ustawieniach kompa jest wszystko udostępnione to co trzeba w usługach też, konto "Gościa" włączone, login wpisuje normalnie duzymi literami natomiast jak wpiszę hasło (5 gwiazdkowe) to po zatwierdzeniu w rubryce hasło wyskakuje chyba z 16 gwiazdek no i oczywiście nie mogę się zalogować.
Jak ktoś miał to samo to niech mi podpowie jak wejść na dysk komputera stacjonarnego.

A probowales przy laczeniu na WD'ku - anonymous i puste haslo? U mnie tak wchodzi... Poza tym auto logon na WD'ku ustawione na "On" i nic nie trzeba kombinowac.
Na Viscie musialem w prawach udostepnionych folderow dodac uzytkownika Everyone...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

himilsbach

New member
Mnie zmartwilo ze zadales pytanie i sam sobie na nie w dziwny sposob odpowiedziales :/

Raczej nie bedzie gorzej, czemu mialo by byc?
Ja czytalem np. o artefaktach przy 1080p na LG370.

Prawidlowe pytanie powinno brzmiec raczej - czy LG370 moze dorownac WD'kowi w jakosci odtwarzania plikow mkv?
No to spoko bo rano zamówiłem sprzęt i czekam,a informację taką wyczytałem na innym forum pewnie chodziło o wd1.
dzięki
 
Do góry