WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

brandt78

New member
A wd jest poprawnie podpiety do sieci? Mozesz bez problemu ogladac na nim filmy z udostepnionego folderu na kompie?

U mnie wd discovery wyglada tak:

http://yfrog.com/jqwddiscoveryj

jak nacisne Browse Network Shares to pokazuje mi podpiety pendrive Toshiby i otwiera mi okno wrzuconymi tam plikami.

A u ciebie jak jest?
I gdzie wd discovery pokazuje ci IP?
Jak widzisz u mnie na screenach nie widac mojego IP (tylko w skrocie na pulpicie).
 

jejek78

New member
Nie wiem jak to ustawić żeby PC widział dysk podpięty do WD niby wyświetla mi w WD Discowery WDTV LIVE ale jak nacisne browse Network Shares to jest taki komunikat 192.168.1.101
 

jejek78

New member
sorki bateria mi padła w klawiaturze 192.168.1.101 The Network Path was not found mi się wydaje że to nie jest WD IP tylko modemu no nie wiem
 

brandt78

New member
sorki bateria mi padła w klawiaturze 192.168.1.101 The Network Path was not found mi się wydaje że to nie jest WD IP tylko modemu no nie wiem

Ciezko sie z toba rozmawia :/ na pytania odpowiadasz wybiorczo i malo konkretnie :/

Powtorze tym razem w punktach:
1. Mozesz bez problemu ogladac na nim filmy z udostepnionego folderu na kompie?
2. Jak wyglada ten komunikat? Zapodaj screena...

i jeszcze nowe:
3. Skoro nie jestes pewny tego IP to czmu nie sprawdzisz przydzielonego IP w opcjach WD'ka?
 

jejek78

New member
Ten numer jest w opcjach WD IP taki sam jak na WD Discowery ja mam jakiś problem z siecią domową nie wiem jak to skonfigurować w instrukcji jest to bardzo proste internet na WD działa ale dysku nie widzi i tyle
 

brandt78

New member
W WD Discovery nic sie nie konfiguruje. Jesli wd widzi foldery udostepnione na PC'cie i odtwarza z nich fimy to powinno byc wszystko OK i w druga strone tez powinno dzialac.

Niestety tego nie wiem bo po raz n-ty nie odpowiedziales na moje pytanie:
1. Mozesz bez problemu ogladac na nim filmy z udostepnionego folderu na kompie?

Jesli nie, to masz raczej problem z konfiguracja sieci (moze firewall) i dopoki tego nie rozwiazesz to nawet nie masz po co odpalac wd discovery...
 

jejek78

New member
WD nie widzi kompa ani odwrotnie tylko na WD działa internet nie wiem ja nie dam rady musze fachowca znaleść bo ja z kompem nie za bardzo wiem co mam szukać może coś z przewodem bo sam go robiłem ale ja sobie na dzisiaj daje spokój bo tak nic nie zdziałam
 

Danilo84

New member
Witam. Mam jeszcze takie pytanko. Pobrałem sobie z netu plyte DTS Audio (pliki to wave). Oczywiscie Wd to odwarza i wszystko jest ok. Razem jest 10 plików + okładka. Wd nie wyświetla mi jej jako minaturki (w filmach jest ok). W czym leży problem. Orientuje się ktoś jak to rozwiązać?? Pozdrawiam
 

brandt78

New member
U mnie w folderach z wave'ami pokazuje miniaturki bez problemu.
Folder masz udostepniony na kompie? Jesli tak to odlacz WD'ka na chwile od pradu i sprawdz jak juz sie odpali (czasem sie nie odswieza).
Z tego co widze to nawet nazwa jpg'a nie musi sie zgadzac z nazwa folderu, bo i tak dziala.
 

Danilo84

New member
Folder jest udostepniony na dysku sieciowym. Z plikami mp3 pokazuje bez problemu fotke. Moze dlatego ze to wav 6 kanałowy i dlatego nie pokazuje zdjęcia. Dziwna sprawa. Zna ktoś program abym można była w takie wav wpakować okładke jak to się robi z plikami mp3??
 

jejek78

New member
Wracam do tematu

Cały czas mam problem połączenia przez lan nie mam pojęcia jak to mam skonfigurować na kompie
 

Attachments

  • nm.jpg
    nm.jpg
    63,9 KB · Wyś: 115
  • w.jpg
    w.jpg
    71,5 KB · Wyś: 103

garbo

New member
Cały czas mam problem połączenia przez lan nie mam pojęcia jak to mam skonfigurować na kompie

Network Share Problems on XP

START> PANEL STEROWANIA> Wydajność i konserwacja> Narzędzia administracyjne> Usługi> Usługi(lokalne) :
DDE sieci > prawe kliknięcie>> własciwości > typ uruchamiania Automatyczny> zastosuj> OK
DSDM DDE sieci - takie samo działanie jak wyżej.
Zrestartować komputer i WD TV HD Live.
 
Do góry