WD TV HD Media Player

zsoi3

New member
Bez reklam
imalas napisał:
Pozostaje jeszcze pytanie: kto oglądał te scalaki?, a że tak mu się wydało to jeszcze nic nie znaczy! !

tak wiec Ty oglądnij i to bedzie cos znaczyc :) napisz na forum jakie sa wyniki Twojej obserwacji scalaków
 

rezmus

New member
udalo sie pierwszej osobie odpalic wifi uzywajac zmodyfikowanego jadra i sterow do chipsetu zd1211b, takiego jak siedzi np w tplink wn422g, ktorych pelno na allegro. moze ja wezme do zabawy, ale generalnie parcia nie mam, bo i tak router jest kolo wd, a po kablu zawsze stabilniej i szybciej.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jesteś na forum HDTV, jeśli nie masz zielonego pojęcia co to jest HDMI to chyba pomyliłeś adresy i ten sprzęt nie jest dla Ciebie.

Pozdrawiam,
 

bravia4000

New member
powrót do oficjalnego fw

Czy z tego nieoficjalnego firmware jest mozliwy powrót do oryginalnego czy też jest to operacja nieodwracalna?
 

erni111

New member
wiem co to jest HDMI tylko jaka jest roznica miedzy hdmi 1.1 , 1.2 czy jak pisza 1.3? czy to gniazda? ile mozna miec w sprzecie?
 

ArekR79

New member
jurasick napisał:
Witam
Czy wiadomo kiedy ma sie pojawic nowy firmware?
Obiecywali, a tu cisza, miesiace mijaja i nic sie nie dzieje.
pozdro

Według zapewnień na avsforum usera ScottWD (pracownika WD) nowy firmware ma być jeszcze w tym miesiącu. Inna sprawa czy dotrzymają terminu :)
Jego wypowiedź z 12.03.2009
"I know you guys are anxious for the new update... so am I. We still have the developers and test teams working hard to deliver this month. I promise to be back to let you know what's going on. Stay tuned!

-ScottWD"
 

zarluk

Member
Mam kartę Lan na USB ADMtek ADM8511 i WD ją wykrywa, ale później w logu mam coś takiego: Jan 1 00:22:30 WDTV user.info kernel: NETDEV WATCHDOG: eth0: transmit timed out

czy jest szansa by zadziałała czy trzeba wymienić na inną.
 

rezmus

New member
z tym chipsetem nie jest za rozowo, sprobuj podlaczyc ja przez huba 2.0 (czesem pomaga), jak to nic nie da wymien karte na cos z asix / mcs7830.
 

marcingabrys

New member
A jaką kartę z allegro polecacie? Bo nie ma informacji o chipsetach...
Update: czy EdiMax EU-4206 się nada?
 
Ostatnia edycja:
Do góry