WD TV HD Media Player

zsoi3

New member
Bez reklam
dziekuje.

a powiedzcie mi - czy jest jakas mozliwosc z alternatywnym firmware aby jakos wygodnie pobierac i ogladac materialy z youtube?
 

rezmus

New member
wdtv nie obsluguje flv, mozna jedynie uzyc serwera upnp chodzacego na pc i transkodowac w locie material na cos co wdtv lyknie.
 

misiekpl

New member
Witam, posiadam od niedawna WD TV HD z najnowszym softem i jak podłączam pena 1 gb to wszytsko lata ładnie ale jak podłaczam dysk 120 GB Barracuda ata V przez adapter USb na IDE coś takiego
na allegro jest numer aukcji to 590384202 Adapter USB-IDE 2.5/3.5/5.25 to mi nie czyta wyskakuje napis "Unrecognized USB drvice"
i druga sprawa nie czyta filmów w formacie dvd jak mozna zrobić aby chodził dysk i film dvd. Z góry dziękuje i pozdrawiam mb
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Sprawdź najpierw czy ta przejściówka IDE/USB w ogóle działa, podłączając ją na przykład pod USB w kompie...

Uo Matko! 170 PLN za wybrakowany towar, bez zasilacza?

:eek:

Jeśli kupiłeś bez zasilacza, to masz wyjaśnienie...

Ja bym kupił tu:

https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=3755

65 PLN brutto... Z zasilaczem...
 

misiekpl

New member
ja mam kompletny z zasilaczem działa normalnie wsyztsko na kompie lata a jak podłączam do wd tw to dupa ;-/ co można z tym zrobić czy an orginalnym sofcie nie tala to bo mam version 1.01.02
 

Inspektore

New member
Mam pytanie jaką macie ustawioną rozdzielczośc wyświetlania w opcjach wd. Ja mam plazmę o rozdzielczości 1024x768 i do tej pory miałem ustawione na auto bo oglądam również sporo mkv w 1080p. Może ustawienie w opcjach 720p50Hz będzie bardziej optymalne dla takiego telewizora.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
rezmus - sa jakies mozliwosci poprzez skrypty w autmoatyzowaniu pewnych czynnosci w samym WD HD; np. pobranie napisow do filmu, konwersja tych napisow, etc. albo konwersja sciezki dzwiekowej DTS do AC3?

co mozemy zrobic i jak z wydajnoscia takich rozwiazan?

dzieki i pozdrawiam
 

rezmus

New member
sa, sa ;) u mnie np wd sciaga sam seriale, ktore ogladam z usenetu jak tylko sie pojawia, potem spawadza, czy sa napisy jak sa to sciaga i dopasowuje do wdtv i sle mi sms ;) opisze to niedlugo na wiki, generalnie jest to zlepek paru skryptow, niezbyt idealny. jak ktos zna dobrze pythona, czy basha i ma pare zbednych minut to niech da znac na pw, moze sie to troche dopiesci. ale generalnie dziala ;) co do automatycznej konwersji dts do ac3 to juz nad tym myslalem, poprosilem juz o kompilacje na wd mkvtoolnix, jak beda binarki to sie zrobi skrypty jakies do tego.
 

zsoi3

New member
Bez reklam
super :)

a powiedz mi - dyski podpiete do WD HD sa widoczne w otoczeniu sieciowym na PC'cie? to jest po prostu samba?

no i ciekwy jestem jak wypada wydajnosciowo WD HD w stosunku do jakiegos wzorcowego PC;ta. ile moze trwac np. taka konwersja DTS to AC3? na PCcie trwa to powiedzmy kilkanascie minut
 

rezmus

New member
tak dyski sa sa normalnie widocze. co do wydajnosci to nie wiem dokladnie, ale akurat konwersja dts do ac3 to glownie kopiowanie danych, sam procek nie jest mocno obciazany, wiec nie sadze, ze bedzie to trwalo duzo dluzej (a jak to zrobi skrypt z automatu zaraz po pobraniu to nawet sie nie zauwazy kiedy ta konwersja sie odbyla).
 

zsoi3

New member
Bez reklam
dziekuje. no to dzialaj rezmus i opisuj prosze to wszystko - bo widac, ze sie dobrze znasz na tym i robisz bardzo wartosciowa dla polskiego uzytkownika WD HD strone; za co w swoim - i mam nadzieje -innych zainteresowanych forumowiczow imieniu, dziekuje :)
 

lysy0800

New member
Witam wszystkich!
Chcę kupić jakiś odtwarzacz HD i WD jest jedną z opcji, ale jak ostatecznie sprawa wygląda z literkami PL (czytałem cały wątek od początku ale nie wiem, czy WD ostatecznie zadeklarowało się, że ogonki dla nas dorobią) oraz z czego wynikają problemy z dźwiękiem opisane przez jednego z użytkowników?
Zaletą urządzenia jest niewątpliwie niska cena...

Jak ma się sprawa z Popcorn A110? Ponoć nic się nie tnie, nie ma problemu z dźwiękiem, napisy się nie desynchronizują i mają "ogonki"?
Tylko ta cena...

Jest szansa, że FW poprawi wszystkie te niedociągnięcia w odtwarzaczu WD?
 

zsoi3

New member
Bez reklam
zapytaj o to w przyszlym tygodniu - bedzie nowy firmware.

na teraz - ogonkow nie ma; ale konwersja napisow z sieci do napisow akceptowalnych przez WD HD to kwestia 30 sekund roboty. nie mowiac juz o alternatywnym firmware, gdzie - jak pisze rezmus - mozna ta konwersje automatyzowac w samym WD HD
 

lysy0800

New member
Wiem, że przeróbka napisów to chwilka, ale nie ukrywam, że "ogonki" byłyby mile widziane (zapewne przez nas wszystkich). A może ktoś się odnieść do Popcorna A110? Czy ma sens kupowanie tego urządzenia za +/- 1000PLN, czy cierpliwie czekać, aż FW połata wszystkie luki w WD?
Jakiej klasy urządzeniem jest A110? Może jednak warto dołożyć?
 
Do góry