WD TV HD Media Player

adimg19

New member
Ad.1 Strukture katalogow robisz taka jaka ci pasuje. Nie ma to znaczenia
Ad.2 Nie bardzo rozumiem pytanie... chyba, ze chodzi Ci po prostu o wgranie okladki, wtedy wystarczy, ze bedzie miala taka sama nazwe jak plik z filmem.
Ad.3 Najnowszy, oficjalny :)
 
Ostatnia edycja:

adimg19

New member
Rozmiar nie ma znaczenia :p, ja zazwyczaj wrzucam okladki, a wlasciwie plakaty do filmow o rozdzielczosci nie wiekszej niz 800x800. A wyszukuje je po prostu przez images.google.pl
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
adimg19 napisał:
Rozmiar nie ma znaczenia :p, ja zazwyczaj wrzucam okladki, a wlasciwie plakaty do filmow o rozdzielczosci nie wiekszej niz 800x800. A wyszukuje je po prostu przez images.google.pl
no niewiem czy niema znaczenia,przy orginalnym sofcie najlepiej wrzucac okladki foto o rozmiarze 120 x 180.
 

adimg19

New member
Nie wiem czy lepiej, ale u mnie z oryginalanym softem dzialaja w roznych rozdzielczosciach bez zadnych problemow
 
Ostatnia edycja:

saa

New member
A czy jeśli mam konto premium rapidshare, czy mogę skonfigurować soft, żeby zgrywał mi w nocy pliki które mu zapodam na dysk usb ? Czy mogę podłączyć sieć przewodową, czy lepiej wifi ? żeby był max transfer (mam 1Mb).
Czy wiadomo też, jaki jest pobór prądu tego boxa ?
 

Nuno1971

New member
Problem z HDMI

Witam wszystkich,
Jestem swiezutkim uzytkownikiem WDTV i napotkalem na problem z ktorym nie moge sobie poradzic: WD uruchomil sie domyslnie na ustawieniu Video Output - Composite, gdy przelacze na HDMI to przerzuca sygnal do HDMI ale nie zapamietuje tego ustawienia, po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu znowu wraca do wyjscia Composite. Czy mozna cos na to poradzic?
Z gory dziekuje za odpowiedz...
Nuno
 

ArtS007

New member
Bez reklam
WD ma kłopot z dyskami powyżej 2 TB.

Zajrzałem ostatnio na oficjalne forum WD i wyczytałem, że planowanych jest kilka aktualizacji. Najważaniejsze z nich to:

1. Odtwarzanie menu DVD - planowane.
2. Płynny zoom (prawdopodobnie w krokach co 5%) - już nad tym pracują.
3. DTS do stereo - planowane.

Szczególnie cieszy mnie opcja nr 2. Trzecia nie jest mi potrzebna (amplituner), ale wiem, że dla wielu z Was jest ona kluczowa.

Szczegóły: http://wdtv.uservoice.com/pages/17442-general

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

miikew

New member
witam

czy mógłby ktoś obczaskany w linuksie zrobić soft do ext.boot 5.5 żeby odczytywał pliki txt zamiast srt ? wiem że wystarczy z 1.02.10_PL_TXT wyciągnąć coś i wkompilować do ext.boota ale jestem lewy z linuksa i sam nie dam rady
 

adimg19

New member
Tez mnie to zdziwilo, bo nie slyszalem o wiekszych dyskach niz 2 GB. Jedynie trafilem na info, ze WD ma wprowadzic w 2010 roku dyski 3 TB
 

Gort_HM

New member
Z WDTV nie miałem do czynienia ale objaw wygląda na wyczerpaną baterię podtrzymującą pamięć lub bugi w firmware'rze. Spróbuj wymienić bateryjkę (jeśli tam jest :p )
 

chreo

New member
Pytanie które zadam może nie dokładnie pasuje do tego wątku, ale skoro sporo osób to czyta a ja planuję kupić WD TV HD Media Player to zapytam Was:

Będę miał TV LCD 47LG5000.
Do tego kino domowe LG HT903T.

Pytanie 1)
Jakimi kablami połączyć WD Player z powyższymi?
Pytanie 2)
Czy kino załatwi mi dźwięk DTS którego na razie nie ma w playerze?
Pytanie 3)
Czy do tego playera zalecacie kupić dysk zewnętrzny + osobno router czy może znacie i możecie polecić coś w stylu (router+dysk) co mógłbym podpiąć do playera?

Chodzi mi o to, że obecnie mam puste mieszkanie i nie wiem co najlepiej kupić.
Słyszeliście o
OVISLINK AirLive WMU-6500FS (ceneo.pl/729531)?
Jest to router z dyskiem (sam ściąga filmy z netu) ale chyba nie da się go podpiąć do WD Playera?
Czy nie obejdę się bez 3 małych pudełek obok TV, czyli router, dysk zewnętrzny, WD Player?

Please - pomóżcie, Jak to jest rozwiązane u Was? Na pewno macie dobre pomysły :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Na którymś z anglojęzycznych for spotkałem się z wypowiedzią o problemach z 4 GB dyskiem. 3 GB z pewnością są. Przypomnę, że na naszym rynku można kupić 2 GB WD, który składa się z macierzy dwóch 1 GB dysków. A macierze można tworzyć z większych ilości. Zresztą, mamy pojedyncze dyski 1,5 GB, więc dysk 3 GB nie jest problemem (w macierzy).

Jeśli chodzi o podłaczenie kina i telewizora. Kupujesz dwa kable HDMI. Pierwszym łaczysz WD z kinem, drugim łaczysz kino z TV. Niestety, obawiam się, że kino LG nie ma wyjścia HDMI, a tylko wejście, więc ten wariant raczej się nie uda.

Dlatego drugi wariant: kupujesz jeden kabel HDMI i jeden koaksjalny lub optyczny (w zależności jakie wejście cyfrowe jest w kinie LG). WD podłaczasz kablem HDMI bezpośrednio do telewizora. Kino domowe łaczysz z WD kablem koaksjalnym lub optytcznym.

Oczywiście o problemach z DTS możesz zapomnieć, chyba że kino nie będzie posiadać dekodera DTS, co jest w obecnych czasach chyba niemożliwe.

Kupić osobno dysk i router, czy w jednym urządzeniu? Hmm... W drugim przypadku może być nieco taniej, ale moim zdaniem lepiej mieć te urządzenia osobno. Jeśli np. coś się stanie dyskowi, to wymienisz go na nowy. Gdy to samo stanie się w urządzeniu zintegrowanym, wymiana może nie być taka łatwa. A w najgorszym wypadku trzeba będzie kupować ponownie i dysk i router.

ArtS :)
 

artursz1

New member
Witam
Co do pytania 1 - mam kino domowe LG HT903TA i posiada ono wyjscie HDMI - dlatego najlepiej polaczyc je tak jak opisal ArtS007 dwoma kablami HDMI.

Mam z kolei problem: jak na liscie plikow do odtworzania ukryc czesc danych ?
Przechowuje na dysku klikaset filmow, czesc po obejrzeniu przenosze do katalogu o nazwie np. "Obejrzane" i nie chcialbym, aby filmy te pojawialy sie dalej na liscie w WD MP. Probowalem zmienic atrybuty katalogu Obejrzane na System i Hidden (partycja NTFS), ale to nic nie dalo.
 
Do góry