TV nie reaguje na pilota ani przyciski z panelu bocznego - modele 42pfl7633 (i inne?)

jenosz

New member
witam
mój tv to model pfl3007h . Dolegliwość podobna, nie działa ani pilot, ani przyciski boczne. Wcześniej włączał się po odłączeniu i ponownym podłączeniu do kontaktu. Wówczas pilot działał przez ok 5s. W tej chwili tv nie reaguje. Gdy odłączam i podłączam do sieci, świeci sie jedynie czerwona lampka. Tv sie nie włącza :( czy ktoś zetknal sie z podobnym problemem ? Czy ktoś poradził sobie z nim? Bardzo proszę o odpowiedz ;))
 

mwisniewski

New member
witam
mój tv to model pfl3007h . Dolegliwość podobna, nie działa ani pilot, ani przyciski boczne. Wcześniej włączał się po odłączeniu i ponownym podłączeniu do kontaktu. Wówczas pilot działał przez ok 5s. W tej chwili tv nie reaguje. Gdy odłączam i podłączam do sieci, świeci sie jedynie czerwona lampka. Tv sie nie włącza :( czy ktoś zetknal sie z podobnym problemem ? Czy ktoś poradził sobie z nim? Bardzo proszę o odpowiedz ;))

Witam,

Mam ten sam problem z modelem 40PFH4509/88.
Czy komuś udało się go rozwiązać?????

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!
 

Jarek88

New member
Witam.

Padł mi Philips PFL 6007k. Z dnia na dzień przestał reagować na przyciski pilota i przycisków z tyłu obudowy. Po podłączeniu TV do sieci przez kilka sekund po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku na pilocie migała czerwona dioda ale TV się nie włączał. Po kolejnych kilkunastu sekundach nie było już całkowitej reakcji na pilota ani na przyciski boczne. Dioda co jakiś czas mignęła 2 razy i za chwile to samo i tak już potem w kółko.

ktoś miał lub ma podobny problem?
 

amdpatryk

New member
Witam.

Padł mi Philips PFL 6007k. Z dnia na dzień przestał reagować na przyciski pilota i przycisków z tyłu obudowy. Po podłączeniu TV do sieci przez kilka sekund po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku na pilocie migała czerwona dioda ale TV się nie włączał. Po kolejnych kilkunastu sekundach nie było już całkowitej reakcji na pilota ani na przyciski boczne. Dioda co jakiś czas mignęła 2 razy i za chwile to samo i tak już potem w kółko.

ktoś miał lub ma podobny problem?

Mam ten sam TV i ten sam problem. Czy udało Ci się go rozwiązać?
 

pantomima

Banned
Hej.
Ponad miesiac temu mialem podobny problem z tv ojca .(te same objawy)
Najprawdopodobniej a raczej napewno padla plyta glowna .
Koszt wymiany to 300 zl, w zaleznosci od modelu .
Tv kupiony w 2014 r, wiec nie byl/nie jest dosyc stary a okres oczekiwania na plyte to przeszlo miesiac z powodu braku czesci .(troche dziwne)
 

pantomima

Banned
Zdarza sie ;)
Na ostatnie 4 zakupione tv przeze mnie z trzema mialem problem .

Plazma g30 2011 rok - serwis , podczas aktualizacji wgral sie dodatkowo jakis syf , ktory powodowal dziwne czerwone sniezenie .Usterka techniczna, nie fizyczna wiec nie trzeba bylo nawet tv rozkrecac.

Plazma vt60 - rok temu padl jakis tam modul ,tv obejmowala jeszcze gwarancja (farcik bo awaria nastapila kilka dni przed jej uplywem).

No i niespelna 2 miesiace temu Philips(srednia polka) wytypowany przeze mnie dla ojca Ups .

Model vt50 - ktory sprzedalem po roku , dziala do dzis bez zadnych problemow.

Jakies fatum ;) 3/4
 
Ostatnia edycja:

pabloXXI

New member
Witam.

Padł mi Philips PFL 6007k. Z dnia na dzień przestał reagować na przyciski pilota i przycisków z tyłu obudowy. Po podłączeniu TV do sieci przez kilka sekund po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku na pilocie migała czerwona dioda ale TV się nie włączał. Po kolejnych kilkunastu sekundach nie było już całkowitej reakcji na pilota ani na przyciski boczne. Dioda co jakiś czas mignęła 2 razy i za chwile to samo i tak już potem w kółko.

ktoś miał lub ma podobny problem?

Chyba miałem podobny problem tylko w 6008k. Tv albo się włączał i brak było obrazu (dźwięk był), albo nie reagował na nic (pilot, przyciski na obudowie) tylko dioda migała 2 krotnie przerwa 3 s. Skończyło się na serwisie - diagnoza uszkodzona płyta główna.
 
Do góry