TV nie reaguje na pilota ani przyciski z panelu bocznego - modele 42pfl7633 (i inne?)

michalbryl

New member
w czwartek tv zabrali do Radomia serwisu , po tygodnu w czwartek telewizorek juz miałem w domu,ze strony Philpsa jestem bardzo zadowolony, w sumie z tego ze usterka została naprawiona oraz o informacji o usterce o tv mogłem sie dowiadywac na bierrząco ze str.http://www.mik.radom.pl/index.php?id=order_status
Data przyjęcia: 2009-07-06
Data wydania: 2009-07-08
Status naprawy: odebrane
Numer fabryczny sprzętu: xxxxxxxxxxxxxx
Opis naprawy: wymiana odbiornika podczerwieni.
zauwarzyłem tez ze ukazała się Aktualizacja oprogramowania http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/...L5603D/12&mid=Link_Software&hlt=Link_Software
czy ktoś sprawdzał
 
Ostatnia edycja:

leevin

New member
michalbryl napisał:
zauwarzyłem tez ze ukazała się Aktualizacja oprogramowania
czy ktoś sprawdzał
Kurde byłeś szybszy......;)
Rano nie można było pobrać nowego firmware ,wywalało taki komunikat:
Nie masz prawa dostępu do żądanego katalogu. W katalogu nie ma indeksu lub katalog jest zabezpieczony przed odczytem. Nie masz dostępu do żądanego obiektu. Jest on zabezpieczony przed odczytem lub nie może być odczytany przez serwer.
Puściłem e-maila ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi, zresztą teraz wszystko cyka.
Dodam tylko :Q522E_0.64.78.0
1.TV keeps rebooting itself when watching TV channel. (Only applicable to
country, UK).
2.Audio loss when changing channel on external set-top box through HDMI
connection.

Pozdro...
 

arqo

New member
posiadam 42pfl5603d/12 wszystko było ok az do wizyty w serwisie z powodu "buczenia" wgrali mi nowego softa i nie mam teraz głosu jak podłącze mojego laptopa do tv przez HDMI jeżeli ktoś posiada starsze softy niż ten który jest aktualnie na ich stronce to bardzo proszę o jakiegoś linka pozdrawiam
 

leevin

New member
Jeżeli 42pfl5603d/12 i 37pfl5603d/10 mają ten sam soft to
proszę bardzo firmware z 25.09.08 ale powrót do starszej wersji jest problematyczny...
http://rapidshare.com/files/299081676/37pfl5603d_10_fus_eng_1.AL.zip | 26836 KB

sprawdź jeszcze czy ta końcówka .../12 i .../10 mają ten sam firmware żeby nie było problemów...

P.s najpierw wrzuciłem plik na serwer
a w trakcie pisania postu zauważyłem te rozbieżności w oznaczeniu
a szkoda wywalać może się komuś przydać....;)


Pozdro...
 

arqo

New member
wgrałem ten soft i w dalszym ciągu nie mam głosu z laptopa może postaram się zmienić jeszcze sterowniki w lapku ale dzięki za starania
 

leevin

New member
Właśnie ściągam jak wrzucę to napiszę....
chyba że już ktoś wgrał i podzieli się spostrzeżenia ?

Pozdro...

Nowe wgrane nie widzę żadnych zmian...
Q522E_0.64.79.0
Add the option in the TV menu to switch off the automatic channel updates
feature during standby.
może ktoś to przetłumaczy bo nie za bardzo kumam o co im chodzi....

Pozdro...
 
Ostatnia edycja:

michalbryl

New member
Właśnie ściągam jak wrzucę to napiszę....
chyba że już ktoś wgrał i podzieli się spostrzeżenia ?

Pozdro...

Nowe wgrane nie widzę żadnych zmian...
może ktoś to przetłumaczy bo nie za bardzo kumam o co im chodzi....

Pozdro...

ja tez wgrałem i kicz :hmm:zero zmian,juz opisywałem robią z nas sondarzyk.

Q522E_0.64.79.0 Dodaj opcję w menu telewizora, aby wyłączyć automatyczne aktualizacje kanał funkcji w trybie gotowości.
tez nie kumam o co im chodzi :fool:​
 

ekspon

New member
posiadam Philips LCD TV 37PFL5603D przestal działać pilot natomiast dzilają przyciski z boku ekranu, mam pytanie jaki przycisk na panelu bocznym odpowiada OK na pilocie? czy mógłbym od kogos pożyczyć pilot do tego modelu z Wawy sprawdzic czy to wina pilota czy tv??
 

michalbryl

New member
mój Philips tv LCD 42PFL5603D ukazuje, nie wspomagany format wizji czyli mam mpeg-2 i lipa nie da się oglądac tv naziemnej,a Philpsa nie wyda pewnie takiego oprogramowania z MPEG 3 lub 4 zapytam jeszcze czy jest taka mozliwosc zamontowania karty CI np Neotion MPEG4 i jaka karta będzie kontabilna z tym modelem tv.
 
Ostatnia edycja:

DominPL1

New member
Witam. Przejde od razu do rzeczy. Posiadam tv Philips LCD 42PFL5603D. Wczoraj probowalem wgrac soft Q522E 0.64.79.0 zaczelo sie wszystko ok tzn dwie pierwsze kreski wgraly sie do konca a trzecia dochodzi do polowy i pojawia sie napis ERROR PROGRAMING. TRY AGAIN OR CONTACT YOUR DEALER. Probowalem kilka razy oraz zmienialem pendrivy i zawsze to samo. Wyciagniecie wtyczki nic nie daje bo zawsze wyskakuje ekran aktualizacji softu.Moze da sie jakos powrocic do aktualnego softu bez aktualizacji?
 

krzysiek23c

New member
Witam

Wgrałem przed chwilą SOFT Q522E-0.64.79.0, powodem zmiany softu jest problem z głosnoscią, a zmiana i tak nie pomogła.

Mam cyfrowy polsat, i na kanałach HD TV jest 10-razy głosniejszy przy podłączeniu na HDMI, przy podłaczeniu na EURO problemu niema.

Moze miał ktoś ten problem i wie jak to rozwalić.

Dzięki z góry.

Pozdrawiam
 

krzysiek23c

New member
Witam. Przejde od razu do rzeczy. Posiadam tv Philips LCD 42PFL5603D. Wczoraj probowalem wgrac soft Q522E 0.64.79.0 zaczelo sie wszystko ok tzn dwie pierwsze kreski wgraly sie do konca a trzecia dochodzi do polowy i pojawia sie napis ERROR PROGRAMING. TRY AGAIN OR CONTACT YOUR DEALER. Probowalem kilka razy oraz zmienialem pendrivy i zawsze to samo. Wyciagniecie wtyczki nic nie daje bo zawsze wyskakuje ekran aktualizacji softu.Moze da sie jakos powrocic do aktualnego softu bez aktualizacji?


Moze masz ściagnięte sterowniki z błedem,jak je sciągałeś?

Pozdrawiam
 
Do góry