TV LG Seria LA690S – 55/47/42” - wszystko o serii 2013

TV3D

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o matryce w 42" to tak:
clouding jest, ale minimalny największy w lewym dolnym rogu. Nie rzuca się w oczy przy normalnym oglądaniu nawet w ciemnych scenach. Kąty widzenie w pionie rewelka, w poziomie delikatnie ale dość szybko gubi czerń.

Przeglądarka mile mnie zaskoczyła :) Chodzi dość szybko. Pracuje się na niej dość fajnie.
Podoba mi się wyszukiwanie pojedynczej frazy :) Mówisz do pilota i masz...
Jako amator ogólnie ten model oceniam dość wysoko.

a jak na nim działa TV-Internetowa weeb.tv ? płynnie ,czy obraz przycina?
 

edi730

New member
Faktycznie :/ nie zaskoczyłem...
Sprawdzam w tej chwili i działa rewelacyjnie bez przycinek itd. Nawet programy HD.
Co do legalności hmm...
 

TV3D

New member
Bez reklam
Sprawdzam w tej chwili i działa rewelacyjnie bez przycinek itd. Nawet programy HD.
.
Obraz z programów na weeb.tv w LA691s masz na calym Ekranie TV?
czy na samym dole masz taki pasek szybkiego uruchamiania od weeb.tv? który jest widoczny przez cały czas! czy po chwili znika?

ważne -jaki masz soft w LA691s czyli wersje oprogramowania?
 
Ostatnia edycja:

edi730

New member
Obraz z weeb.tv na pełnym ekranie posiada na dole pasek nawigacji i nie znika. Oprogramowanie mam najnowsze dostępne.
Pomijając temat weeb.tv... Bo to akurat mi nie potrzebne.
Zauważyłem że podczas zabawy z grami dostępnymi w smart TV potrafi się zawiesić. Pomaga tylko wyłączenie i ponowne włączenie. Na szczęście wszystko z poziomu pilota.
Odnośnie pilota ma pewną wadę. Może się czepiam , ale prawie wszystko co chcesz zrobić musisz go mieć w łapie :/
Ten co chciał przełączyć kanał jednym palcem na leżącym pilocie na blacie zrozumie. Tym bardziej że pilot jest radiowy i nie musisz kierować go w stronę tv.
 

actchris

New member
Witam.

1: Czy pilot może obsługiwać inny sprzęt LG np. BD ?
2: Jak wygląda czerń ale wieczorami i w nocy ?
3: Czy bez problemu czyta pliki MKV z sieci jak LG BD660 ?
4: Czy ktoś podpinał pod niego kartę dekodera UPC ?
 

Maciej87

New member
Kiki, czy jest szansa na test LG 42LA690S? Chętnie wykupię członkostwo premium, byle tylko przeczytać coś na jego temat. Waham się między tym modelem, a Panasonic tx-l42et60e
 
A ja mam takie pytanie. Czy ktoś testował kamerę LG AN-VC300 lub jakąś inną na LG LA69x S? Czy tak jak pisze w instrukcji do modeli tv z tego roku pasuje tylko LG AN-VC400. Pytam bo ta pierwsza jest o połowę tańsza, a co istotniejsze wg specyfikacji to jest chyba nawet o 2 razy lepsza. Ja testowałem już kamerę od PS3 i jakąś LG do komputera, ale żadma nie jest kompatybilna z LG 55LA691S.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Mam go zainstalowany od 2 dni. Mogę to sprawdzić jutro jak wrócę do domu.

Testował może ktoś jakieś inne kamery poza tą dedykowaną AN-VC400 i jakaś zadziałała? Mnie cały czas zastanawia VC300 tylko nie mam skąd wziąć i sprawdzić czy zadziała. A kupić przez internet i odesłać w razie problemów to też strata kilkudziesięciu zł na przesyłki.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

CrystalDrill

New member
Panowie mam takie pytanie - ostatnio sprawiłem rodzicom taki tv - dokładnie 42la690s - chciałbym zapytać czy istnieje możliwość dokupienia normalnego pilota? ten magic remote to porażka jest...

50 letni człowiek ma problemy z obsługą tego - dla mnie to zwykły bajer jednak normalne czynności na tym pilocie trwają 5 razy dłużej
 

D2mian

New member
Panowie mam takie pytanie - ostatnio sprawiłem rodzicom taki tv - dokładnie 42la690s - chciałbym zapytać czy istnieje możliwość dokupienia normalnego pilota? ten magic remote to porażka jest...

50 letni człowiek ma problemy z obsługą tego - dla mnie to zwykły bajer jednak normalne czynności na tym pilocie trwają 5 razy dłużej

Zakup uniwersalny pilot logitecha np. remote 650 albo dowony od TV LG :)
Ja bym nie skreślał magic remote to bardzo dobre rozwiązanie, daj sobie więcej czasu :)
 

edi730

New member
Panowie mam takie pytanie - ostatnio sprawiłem rodzicom taki tv - dokładnie 42la690s - chciałbym zapytać czy istnieje możliwość dokupienia normalnego pilota? ten magic remote to porażka jest...

50 letni człowiek ma problemy z obsługą tego - dla mnie to zwykły bajer jednak normalne czynności na tym pilocie trwają 5 razy dłużej

PILOT DO TV LG LCD AKB 72914021 (3531164439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Taki będzie pasował.
 
Do góry