TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

Jareckiw

New member
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem samsunga,to mam do sprzedania kilkudniowego UE55d7000,jest praktycznie nowy,kilka razy wlaczony w zestawie z pilotem dotykowym,dwie pary okularów.Cena będzie na pewno dużo niższa niż nowy,ewentualne pytania proszę na maila jareckiw@o2.pl albo na forum.Mogę zaprezentować w domu przy odbiorze osobistym
 
Ostatnia edycja:

rapik

New member
Jeśli można wiedzieć co będzie następcą Samsunga (?), bo właśnie czekam na D7000 i coś dojechać nie może - jakiś deficyt mają tych modeli na magazynach.
A tak na marginesie - jakie miasto?
 

Jareckiw

New member
Jeśli można wiedzieć co będzie następcą Samsunga (?), bo właśnie czekam na D7000 i coś dojechać nie może - jakiś deficyt mają tych modeli na magazynach.
A tak na marginesie - jakie miasto?

Zdecydowałem sie na plazme LG PZ950 60" . Okolice Warszawy
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
O ile mi wiadomo to ta promocja w ME za 4999 się już skończyła, no chyba że zamowiłeś i zadatkowałeś jeszcze jak trwała. Ja kupiłem 3 tyg temu tv i już był z nimi problem.
 

tdx

New member
Bez reklam
Druga sprawa dotyczy funkcji sleep, odkąd pamiętam już 20 lat temu była ona w jednym guziku na pilocie, w nowym samsungu niestety trzeba gmerać w menu żeby się takowej doszukać, uważam że jest to minus bo starsze osoby, np moja mam ma już z tym problem.

sorry zły post zacytowałem zacytowałem zły post :)

Tak mi się przypomniało... jak wciśniesz tools to masz "auto wyłączanie" i tam ustawiasz czas kiedy TV ma się wyłączyć
 

dziku

New member
Od jakiegoś czasu gdy włączam swojego 46D7000 to przez kilkadziesiąt sekund nie reaguje na przełączanie z pilota. Myślałem, że wczytuje aplikacje z SmartTV ale odłączyłem kabel sieciowy i dzieje się tak samo. Też tak macie? Wzywać serwis? Oczywiście baterie sprawne.
 

dziku

New member
a nie masz podłączonego dysku albo urządzenia po anynet?

Przedłużacz USB jest wpięty na okrągło ale dysk ma zasilanie zewnętrzene i włączam go tylko gdy potrzebuje. Anynet czyli HDMI ARC jest podłączone do amplitunera obsługującego takie połączenie ale w opcjach mam to wyłączone.
 

adriam

New member
witam!od wczoraj jestem prawie szczesliwym posiadaczem w/w TV.i jest cos,co mn ie troszke irytuje.Od dolnej krawedzi mam lekka poswiate na calej dlugosci na wysokosc ok 1cm.Jest jakas mozliwosc wyeliminowania tego, czy trzeba z ta wada podswietlenia sie pogodzic?dzieki za wszelkie info!!!
 

konio68

New member
Na początek ustaw:
Podświetlanie 9-11 ( oryginalnie jest 15 ) a to za jasno .
Czerń - ciemniejsza
kontrast dynamiczy : średni
Głębia czerni : -2
Tonacja czerni: ciemniejsza
Co do teatru to - Motion plus na : wyraźny.

ps.
W Samsung Aps dodali dzić TVN Player :)
 
Ostatnia edycja:

Sky_LiNe

New member
Jak na topowy model SAMSUNGa to nie mogę zdzierżyć tego jak wygląda clouding w tym modelu.. WIELKA PORAŻKA! Zastanawiam się nad wymianą na D8000, ale nie wiem czy to pomorze... Podobno tam ten efekt jest niezauważalny?
 

konio68

New member
Jak na topowy model SAMSUNGa to nie mogę zdzierżyć tego jak wygląda clouding w tym modelu.. WIELKA PORAŻKA! Zastanawiam się nad wymianą na D8000, ale nie wiem czy to pomorze... Podobno tam ten efekt jest niezauważalny?
Ja mam D8000 i clouding niezauważalny.
Oczywiście dużo zależy od konkretnego modelu jego montażu bardziej .
Ja podczas oglądania czegokolwiek nie widzę chmurek. Oczywiście dużo też zależy od ustawień i intensywności podświetlania.
Co do samego cloudingu to dziwię się producentom bo efekt ten można wyeliminować całkowicie.
Oczywiście byłoby to kosztem wagi TV ale na grubość specjalnie wpływu by nie było.
 

Evitare

New member
Jest nowe oprogramowanie T-GAPDEUC-1018.0

1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**D70** Series
3. Carrier or Corporate Customer

4. Description
T-GAPDEUC-1017.3

-Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
- Support to Channel range for Germany KDG Cable broadcast
- Support 3D MPO file.
 
Do góry