TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

osek00

New member
witam.jeżeli podłącze xboxa 360 to tv przez hdmi i zarzucę grę w 5.1 a tv podłącze optycznym konkretnie do logitech z-5500 to uzyskam 5.1.niestety z-5500 ma tylko jedno wejście optyczne więc nie mogę podłączyć jednocześnie tv i konsoli.
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy możecie mi doradzić jakiś uchwyt mocujący do ue46d7000 ? Potrzebuję taki, żebym mógł telewizor odsunąć od ściany o jakieś 25-30 cm i lekko nachylić go w dół. Jak się da, to żeby cena nie zabijała, tzn nie więcej jak 500 a najlepiej bliżej 300 ;-)
Dzięki
 

weksla

New member
Bez reklam
Nie ma chyba oprogramowania w wersji 001017 ponieważ jak włączam aktualizację online u mnie w tv to pisze że nie ma nic nowszego niż ta którą mam zainstalowaną czyli 001016. Więc jak?

Poprawka zwracam honor, faktycznie jest nowa wersja oprogramowania, jednak jest do instalacji tylko przez USB przez online jej nie widzi. No i jest po angielsku. czy to ma jakies znaczenie??
Czy można w ciemno ściągać i instalować?
 
Ostatnia edycja:

powersatbox

New member
Wejdz w oprogramowanie i opis samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE46D7000LSXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**D70** Series
3. Carrier or Corporate Customer

4. Description
T-GAPDEUC-1017.3

-Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
- Support to Channel range for Germany KDG Cable broadcast
- Support 3D MPO file.
 

darpiot

New member
Czy może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak używać klawiatury qwerty w tel. galaxy s plus do obsługi np przeglądarki w tym tv? Piszą mądrzy ludzie że taka możliwość jest ale za #^% nie mogę tego odpalić.
 

arek15

New member
Witam , mam prośbe - może ktoś miał podobny problem -niedawno kupiłem 46 D 7000 i po konfiguracji pamietał wszystkie ustawienia internetu przez WI-FI, ale po 2 dniach po wyłączeniu TV nie pamieta ustawien i nie widzi sieci bezprzewodowej i musze za każdym razem wbijac hasło- może to wina aktalizacji - ma wersje 14.
z góry dzieki za pomoc.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam , mam prośbe - może ktoś miał podobny problem -niedawno kupiłem 46 D 7000 i po konfiguracji pamietał wszystkie ustawienia internetu przez WI-FI, ale po 2 dniach po wyłączeniu TV nie pamieta ustawien i nie widzi sieci bezprzewodowej i musze za każdym razem wbijac hasło- może to wina aktalizacji - ma wersje 14.
z góry dzieki za pomoc.

Generalnie pamięta..póki nie jest wyłączony z gniazdka , wtedy trzeba ponownie.
 

Geezer

New member
Czyżby polskie egzemplarze były pefekcyjne ??

Same oh-y i ah-y w tym wątku widzę podczas gdy Anglicy nie pozostawiają suchej nitki na tej serii Samsunga:
  • clouding
  • backlight bleeding
  • flashlights
Samsung D7000 Owners Thread *Part 2* | AVForums.com - UK Online

Ja kupiłem 40D8000 do sypialni i ...żałuję jak nigdy !
Mam plazmę LG 60PZ950 - obraz idealny oraz starszego LG 42LE8500 (full led) u rodziców i tenże LG bije na głowę Szajsunga.Zero chmurek i innego g... Prawdziwe szkło chroniące matrycę a nie plexi.

Zachciało mi się cienkiej ramki i "małego" TV 40 cali... :-(
 

weksla

New member
Bez reklam
Skoro jesteś zwolennikiem LG to nie rób propagandy, tylko polemizuj w swojej kategorii. Jak Ci się zachciało samsunga i masz pecha to Twój problem, Mi się tam LG nie zachce bo nie poważam i nigdy nie poważałem tej firmy. U mnie oprócz cloudingu nic nie występuje. Apropo to już mój 3 tv samsunga i każdy kolejny tez będzie tej firmy.
 

Karszun

New member
Cześć w przypadku Samsunga niezbędnym jest posiadanie podstemplowanej Karty Gwarancyjnej wraz z dowodem zakupu. W tym przypadku swoich obowiązków nie dopelnil sprzedawca, powinnaś sie z nim skontaktować.
 
Do góry