TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Evitare

New member
Z tego , co piszą i mówią sprzedawcy lepiej poczekać ...bo można zaoszczędzić na dodatkowe
okulary , albo i więcej. To już sprawa najbliższych tygodni..niecierpliwość bywa ..kosztowna !!!

po informacji, że niedługo wejdzie seria D i ja częściej myślę o poczekaniu i tak już czekam 2 m-ce, jeszcze 2 i seria D pewnie już będzie
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
znow naszlo mnie na ponowna kalibracje, bo sciagnelem nowego softa i poszlo, mam fajne ustawienia od 1 uzytkownika z tego forum, ale musze je troche doszliwowac, bo juz sa jak dla mnie prawie idealnie, ale zastanawia mnie 1 rzecz, czesto ogladam filmy z dysku, czy jak ustawie dla HDMI 1 moje ustawienia i potem jak odpale film z dysku to bedzie uzywalo tych ustawien czy dla tych sa osobne (bo w tools sa jakies mini ustawienia, czy jak tego nie bede ruszac to zostanie tak jak dla HDMI1?)

A co do ustawien 3d ktos ma jakies dobre?
 

julianoz

New member
Myslę, że już zdecydowałem :) C8000 46 cali .
Skoro zdecydowałem jaki model TV, to proszę podpowiedzcie jaki model odtwarzacza Blue-rey mam dokupić. Chciałbym to załatwić jednocześnie. Przeznaczam na to kwotę +/- 1000 zł Zastanawiam się nad wytworami Samsunga, ale kompletnie nic nie wiem na ich temat. Widziałem 2 modele w jednym ze sklepów internetowych, wyglądają niemal identycznie, specyfikacja bardzo podobna, a różnica w cenie ponad 300 zł .
?????? Z góry dzięki za podpowiedź ;-)
 

Jacajacenty

New member
Ja zakupiłem kino domowe Samsung HTC-6930W.Jeśli sam odtwarzacz to polecam Samsung BD C8900.Posiada twardy dysk 500 GB i jest 3D.W komplecie z C8000 będziesz miał niezły zestaw ;)
 

kazikw1

New member
długie oczekiwanie

Tak możesz czekać do śmierci. D nie będzie olśniewająco lepsza od C, dodają trochę gadżetów programowych (a może uda się wszczepić je do C) i odrobinę zmieniają stylistykę, plus ten pilot ala 9000.
Pamiętaj, że będziesz musiał nadpłacić za nowość ze 30% ponad ceny C plus będziesz borykał się z problemami "wieku młodzieńczego"; błędy w sofcie a niedaj-boże w hadware.

po informacji, że niedługo wejdzie seria D i ja częściej myślę o poczekaniu i tak już czekam 2 m-ce, jeszcze 2 i seria D pewnie już będzie
 

julianoz

New member
po informacji, że niedługo wejdzie seria D i ja częściej myślę o poczekaniu i tak już czekam 2 m-ce, jeszcze 2 i seria D pewnie już będzie
A ja widzę sens w czakaniu jeśli po wejściu do sprzedaży serii D spadną ceny serii C o ok 1000 zł. Jednak strasznie kusi mnie by kupić już teraz ( precz szatanie!!!) ;)
 

Jacajacenty

New member
:) To ciągłe gonienie króliczka...Sądzę że w chwili wejścia na polski rynek,46D8000 będzie kosztował ok. 10000 PLN Podobnie jak było to z serią C.Będzie więc różnica w cenie pomiędzy serią C i D.Na dużą zniżkę ceny raczej bym nie liczył.
 

lukasz213

New member
Witam!!!
Mój problem dotyczy odtwarzania filmów po usb. Chodzi o to że niektórych plikow nieda się przewijac. Teraz moje pytanie jakim programem można naprawic indeks plików wmv, żeby można było przewijac filmy. A jeżeli nie ma takiego programu to jaki bedzie dobry do przekonwertowania bez zauwazalnej straaty jakosci.probowałem przebudowy inddeksu programem windows media encoder. Nie zadziałało na samsungu dalej pliku nie da sie przewijac. Na komputerze pliki z tak przebudowanym indeksem wyraznie chodzą szybciej. Pozdrawiam
 

Slygado

New member
A ja widzę sens w czakaniu jeśli po wejściu do sprzedaży serii D spadną ceny serii C o ok 1000 zł. Jednak strasznie kusi mnie by kupić już teraz ( precz szatanie!!!) ;)
Hej.

Dawno nic się tu nie udzielałem, ale od jakiegoś czasu zaczytuję się w forum, gdyż przyszedł czas na pójście z duchem czasu ;)

Obecnie mam LE32m87bd, telewizorek rewelacja, obraz bajeczka, ale przydałby się trochę większy i nowocześniejszy :)

Po lekturze forum wstępnie padło na le46c750, ale po kontakcie z kolegą, który pracuje w jednym ze sklepów zapadła decyzja o poczekaniu ;) za miesiąc półtora nowa seria ma sprawić obniżki na modele z poprzedniego roku, więc czekam ;)

No i w tym czekaniu czytam forum i czytam i już mnie korci, aby dołożyć parę zł i zakupić c7000 lub c8000.
Czytając wywnioskowałem, że jak już mam dokładać na led i rezygnować z c750 to już chyba pójdę na całość i kupię c8000 :roll:

Z drugiej zaś strony zastanawiam się, czy warto pakować tyle kasy w TV:hmm:
Różnica dla oka siedzącego 3,5m [c700 VS c8000] od TV nie będzie tak wielka, a w portfelu ubędzie 2K więcej.

Wiem, że to musi być moja decyzja ile chcę wydać, ale chciałem Was zapytać, czy dokładanie 2k dla bajerów, które mało wpłyną na odbiór, to ma sens...

Korzystam z Ntv.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
akurat mam podobny model do Ciebie le40n87bd (rodzice maja) a ja kupilem sobie ue40c8000 i jakosc w obrazu jest widoczna odrazu, polecam Ci przejsc na LED-a super sprawa?

Ludzie pytanie do was, czy u was po wylaczeniu TV po jakies 1-2h tak jakby cos pyknie w TV, cos tam kiedys slyszalem, ze to normalne, bo jakies kondesatory czy cos sie wylaczaja, moze ktos potwierdzic?
 

Zorro100

New member
akurat mam podobny model do Ciebie le40n87bd (rodzice maja) a ja kupilem sobie ue40c8000 i jakosc w obrazu jest widoczna odrazu, polecam Ci przejsc na LED-a super sprawa?

Ludzie pytanie do was, czy u was po wylaczeniu TV po jakies 1-2h tak jakby cos pyknie w TV, cos tam kiedys slyszalem, ze to normalne, bo jakies kondesatory czy cos sie wylaczaja, moze ktos potwierdzic?

nic nie słyszałem


Moje pytanie troche jest inne
Mam karte graficzną G-force GTX 260 zotax na standardowych sterach. Nie chodza mi filmy 3d jak powinny z kompa jakies są dziwne. Czy potrzebuje specjalnych sterowników do mojej karty????
Kiedy ten sam film właczam przez HDMI w TV jest klasa.
Komp jest podpiety do c8000 przez hdmi
 

lukasz213

New member
Coś pyka w tv bo włącza się przekaźnik właczajac całą elektronikę od podswietlania itd nie "jakiś tam kondensator" . pozdro
 

Slygado

New member
U mnie też slychać pykanie, ale to w tym starszym modelu M87BD. Z tego co czytałem to właśnie się coś tam wystudza i wydaje taki dźwięk ;)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
odkrylem nastepna fajna rzecz, mam samsunga wave sciagnelem aplikacje remonte samsung TV, no i na poczatku nie znajdywal mi TV, poniewaz do TV wi-fi nie mam polaczone tylko tak: TV<-kabel->router<-wi-fi->telefon i allshark dziala bez problemu na takiej konfiguracji; wydali jakis update aplikacji i teraz sie lacze bezproblemu z TV, fajnie bo QWERTY jest i nie trzeba pilota szukac :D w seri 9 jak sie mialo pilot dotykowy lub telefon z ta aplikacja to PIP mozna bylo na telefonie ogladac, czy na seri C8000 tego nie ma? Bo nic nie widze? bo w d8000 juz taka mozliwosc ma byc.
 

Plonus

New member
Witajcie,
Kupiłem wreszcie ten Tv ale czekam aż zamontuja mi dekoder HD bo na razie analog z UPC. Mam jednak pytanie o strony, porady, programy itp rzeczy które pomogą mi skalibrowac mój tv bez uzywania zewnętrznych urządzeń? Chętnie bym sie w tym temacie poduczyl, jak to sie robi, w jakich warunkach/ dzień noc itp.. Na razie mam jeden problem ale mam nadzieje ze po włączeniu dekodera zniknie tzn., na każdym programie po analogu muszę zmienIac formaty obrazu bo często mam znieksztalcone postacie... Mam jeszcze jedno pytanie czy nalezy bezwzglednie aktualizowac wykryte przez tv aktualizacje? Czy jest moze to przynieść szkody? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam.
Nie należy się spieszyć z aktualizowaniem . Należy się zapoznać w miarę możliwości co nowy soft wnosi
nowego , jakie błędy poprawia. Czasem soft nie jest zupełnie wskazany , gdyż zawiera błędy i po wgraniu nowego softu chciałoby się wrócić do poprzedniej wersji.Poczekać na opinie innych użytkowników o nowo wydanym sofcie. A w ogóle o ile telewizor Twój funkcjonuje bezbłędnie to nie należy poprawiać tego co dobrze funkcjonuje , bo można po prostu przedobrzyć.
Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Do góry