TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

sfw

New member
u mnie 36' na górze obudowy po 4h pracy... nie wydaje mi się by tv miał jakiekolwiek problemy z cyrkulacją

55' dość odczuwalnie grzeje się tuż powyżej gniazd kabla sieciowego, antenowego i reszty ... nie wiem z czym jest to związane dodam, że na razie stoi na oryginalnej podstawie. Przy powieszeniu na uchwucie ultra slim ta część TV znajduje się bardzo blisko ściany.
:hihi:
to jest jasne że nie będą odpowiadać, tak samo jak w prawie każdej instrukcji jest napisane że montażem powinien się zajmować wykwalifikowany monter..
zapomniałeś dodać że w opisie linki jest informacja o udźwigu maksymalnym 200kg...

Mój to 55' i jak patrzę na tą lineczkę i jej sposób mocowania to jednak mam mieszane odczucia ...
 

Nicolas01

New member
Uchwyt do samsunga

Witaj kolego, ponieważ mam takie uchwyty dwa (oryginalne SAMSUNGA), na jednym wisi mój UE46C8000 druki dziewiczy nie otwierany jak chcesz mogę Ci tanio odsprzedać taki uchwyt (mam dwa bo jeden kupiłem osobna zanim kupiłem telewizor a drugi dostałem w promocji z TV). Pozdrawiam Krzysztof

Właśnie zakupiłem sobie UE55C8000 i będę potrzebował takiego uchwytu. Kolego jak jest to jeszcze aktualne to zostawiam gg 433359. Czekam na kontakt.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
nie wiem czy interesujecie sie targami CES, ale ja od 6 co chwila przegladam rozne strony itp
Wydali jak zwykle nowa serie TV, wedlug alfabetu w tym roku mamy: D i dodali nowe ramki, super cienkie, zarabiscie wygladaja :D, dodali takze nowa wersje smart@TV (nawet przegladarka z adobe flash jest), niby nasza seria C nalezy do smart@tv, wiec jakies nikle szanse sa, ze cos nowego dostaniemy, ale pewnie nie az takich bajerow jak w seri D (chociaz mam nadzieje, ze zmienia nam na taka jak w seri D) :D
Pozdrawiam i czekam na jakies fajne podsumowanie targow na tym forum jak co roku bylo to robione
 

boncio1

New member
nie wiem czy interesujecie sie targami CES, ale ja od 6 co chwila przegladam rozne strony itp
Wydali jak zwykle nowa serie TV, wedlug alfabetu w tym roku mamy: D i dodali nowe ramki, super cienkie, zarabiscie wygladaja :D, dodali takze nowa wersje smart@TV (nawet przegladarka z adobe flash jest), niby nasza seria C nalezy do smart@tv, wiec jakies nikle szanse sa, ze cos nowego dostaniemy, ale pewnie nie az takich bajerow jak w seri D (chociaz mam nadzieje, ze zmienia nam na taka jak w seri D) :D
Pozdrawiam i czekam na jakies fajne podsumowanie targow na tym forum jak co roku bylo to robione

Następca czyli D8000 będzie miał nowe okulary 3D, nowego pilota z 3" ekranem i funkcjami jak z pilota do C9000. Dodatkowo pełna przeglądarka www i wbudowane WiFi. To tak pokrótce.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Następca czyli D8000 będzie miał nowe okulary 3D, nowego pilota z 3" ekranem i funkcjami jak z pilota do C9000. Dodatkowo pełna przeglądarka www i wbudowane WiFi. To tak pokrótce.
okulary chyba beda pasowac do naszego tez (tylko cos tam pisza, ze chca wprowadzic jakies okulary na bluetooth) pilot brzydki ten z c9000 ladniejszy byl, ale tam pelna przegladarka dowalili i podpisali nawet umowe z adobe i bezproblemowo flash z html 5 ruszy, pokazywali YT przez przegladarke
 

saper_1981

New member
Witam wszystkich,

przy ogladaniu kanalow z dekodera N na nie ktorych kanalach HD zmienia sie format obrazu z 16:9

na 4:3 Patrzylem w ustawieniach TV i opcja Rozmiar obrazu ( Auto Szerokosc ) jest niedostepna, a

normalnie pod kablem antenowym z kablowki ona jest dostepna tylko przez HDMI nie.

Czy wy u siebie macie to samo. ???

Np: ogladam fakty jest O.K 16:9 caly obraz wypelniony a przy ich wstawkach z roznymi

reportazami nagle zmienia sie na 4:3. Jest kicha

Dajcie znac o co kaman

pzdro
 

accu

New member
Bez reklam
Witam wszystkich,

przy ogladaniu kanalow z dekodera N na nie ktorych kanalach HD zmienia sie format obrazu z 16:9

na 4:3 Patrzylem w ustawieniach TV i opcja Rozmiar obrazu ( Auto Szerokosc ) jest niedostepna, a

normalnie pod kablem antenowym z kablowki ona jest dostepna tylko przez HDMI nie.

Czy wy u siebie macie to samo. ???

Np: ogladam fakty jest O.K 16:9 caly obraz wypelniony a przy ich wstawkach z roznymi

reportazami nagle zmienia sie na 4:3. Jest kicha

Dajcie znac o co kaman

pzdro

Witam.
Na stacjach telewizyjnych TVN tak już jest. Na Philipsie 32PFL9705H , którego jestem użytkownikiem jest podobnie.:kom:

Pozdrawiam , :)
accu
 

star32

New member
Warto dodać, że ze wsparcia zniknęły wszystkie modele 3D czyli seria C7000, C8000 i C9000. Natomiast w Globalnym Centrum Pobrań znajdują się modele 3D, tylko pojawiła się dodatkowa zakładka z podtypami. Wygląda to tak:
Typ produktu: Television
Podtyp: 3D LED
Model: np. UE40C8000XW

W zwykłym centrum pobrań coś zepsuli przy dokładaniu podtypów, do tej pory nie było wyszczególnienia modeli 3D
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
czego uzywacie do czyszczenia TV, ja dzisiaj wzielem jakis srodek do matryc + szmatka dolaczona do TV i same smugi :p wyglada gorzej niz przed czyszczeniem??

Nastepnie jak czyscicie okulary, bo te mi sie czesto brudza a ta szmatka slabo idzie (moczycice ja czy cos, bo ja narazie na sucho robie nie wiem czy mozna jakis srodkow uzywac do okularow)
 
Do góry