TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Gawd

New member
Dokładnie ten pilot z c8000 będzie pracował jak zwykły czyli bez podglądu kanałów. Jest aplikacja na iPhona która działa jak ten pilot ale też nie przesyła obrazu na phona :|
 

crash

New member
@Daras72

Heh powiedz gdzie mam 4paka wysłać ;) Idealnie nie jest ale teraz jest do zaakceptowania. Znowu mogę cieszyć się TV. Może któraś wersja softu wyeliminuje ten problem całkowicie.
 

Warner

New member
Witam, mam mały problem. Udostępniłem pliki w PC Share manager, wszystko ładnie chodzi, ale gdy przestałem udostępniać (czyli wyrzuciłem z listy PCSM, odświeżyłem serwer itp) telewizor ciągle widzi te pliki. Mój model TV 46C8000. Założę że wina jest po stronie kompa, tylko nie wiem jak to rozwiązać. Czy PCSM ma jeszcze jakieś logi z historia udostępnień czy coś w tym rodzaju?
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Witam, mam mały problem. Udostępniłem pliki w PC Share manager, wszystko ładnie chodzi, ale gdy przestałem udostępniać (czyli wyrzuciłem z listy PCSM, odświeżyłem serwer itp) telewizor ciągle widzi te pliki. Mój model TV 46C8000. Założę że wina jest po stronie kompa, tylko nie wiem jak to rozwiązać. Czy PCSM ma jeszcze jakieś logi z historia udostępnień czy coś w tym rodzaju?
Trzymaj: Samsung PC Share Manager + Samsung LE40C650 - dziwny problem - HDforum
 

Daras72

New member
@Daras72

Heh powiedz gdzie mam 4paka wysłać ;) Idealnie nie jest ale teraz jest do zaakceptowania. Znowu mogę cieszyć się TV. Może któraś wersja softu wyeliminuje ten problem całkowicie.

He he wiedziałem że będzie lepiej.
Mam ten tv od lipca i rozkminiłem go kompletnie.
Wcześniej miałem Sony z i uważam że po mękach z ustawieniami SAMSUNG - zeżarł Soniacza.
Pozdrawiam Wesołych Świąt
 

Daras72

New member
Witam
Ze względu na duże zainteresowanie postanowiłem udostępnić swoje ustawienia do Samsunga C8000.
Pamiętajcie tylko że co mi się podoba - nie zawsze innej osobie też.
Ustawienia oczywiście do sygnałów cyfrowych.
Pozdrawiam i życzę wszystkim forumowiczom wszystkiego dobrego i Wesołych Swiąt.

Tryb Standard
Podświetlenie 12
Kontrast 85
Jasność 45
Ostrość 35
Kolor 55
Odcień bez zmian
ECO
Czujnik eco włączony
min podświetl 7
oszczędzanie energii wyłączone
Ust Zaawans.

T czerni Ciemna
kontrast śred
gamma minus 1
wz. zaawan. wyłącz
tryb rgb - wyłącz
Przestrzeń kolor - oryginał
balans bieli bez zmian
odcien skóry bez zmian
uwydat krawedzi wyłącz
L m plus kino

Opcje obrazu
Ton kolorów ciepły 1
filtry zakłóc obydwa na auto
tryb film wyłacz
motion plus wyraźny
d smart led nisk
 

akante

New member
2d>3d

A wiec tak prosze o pomoc zakupilem sobie telewizor samsung 46 c8000 i nie wiem jak wlaczyc funkcje 2d>3d w sumie to juz wlaczylem ale nie widze efektow:} czy moze ktos napisac albo wrzucic zdjecia jak krok po kroku uruchomic ta opcje?
 

akante

New member
Witam wlasnie stalem sie sczesliwym posiadaczem samsunga c8000 46 cali mam pewien problem nie wiem jak wlaczyc opcje 2d>3d po wlaczeniu tej opcji z obrazem nic sie nie dzieje w aktywnych okularach:} prosze moze ktos krok po kroku napsize co robic zebym mogl cieszyc sie funkcja 2d>3d
 

Kozo

New member
Mi dopiero od ostatniego firmware wreszcie zaczął poprawnie działać oryginalny moduł wifi i zaczął się łączyć z routerem od strzału a nie tak że raz było połączenie a raz nie - kurde tylko dlaczego im to zajęło pół roku?!?

a co do opcji 2d>3d to ostatnio kupiłem sobie okulary i żałuje tych wydanych 350 zł. na nie, gdyż efekt prawie żaden, a głowa to mnie po 5 minutach zaczęła boleć no chyba że coś źle robię - gdzie widać ten super hiper efekt tak reklamowany przez samunga?
 
Ostatnia edycja:

Warner

New member
Na normalnych programach konwersja do 3D może być mało zauważalna, jeżeli chodzi o nowsze filmy czyli Avatar itp, efekt mogę ocenić na 50% tego co widziałem w Imaxie. Ale jeżeli chodzi o film z BluRay - Sezon na misia 3D i transmisje w N, efekt jest bardzo dobry.

akante nic więcej już się nie włącza w opcjach, tylko to co napisałeś.
 

Kozo

New member
Na normalnych programach konwersja do 3D może być mało zauważalna, jeżeli chodzi o nowsze filmy czyli Avatar itp, efekt mogę ocenić na 50% tego co widziałem w Imaxie. Ale jeżeli chodzi o film z BluRay - Sezon na misia 3D i transmisje w N, efekt jest bardzo dobry.

akante nic więcej już się nie włącza w opcjach, tylko to co napisałeś.

jednego nie rozumiem - mam odtwarzacz blu-ray i czy ten sezon na misia 3d to mogę odtworzyć czy muszę mieć odtwarzacz blu-ray 3d

czyli czym wyzsza rozdzielczosc tym lepiej widać ten efekt?
 

makis

New member
jednego nie rozumiem - mam odtwarzacz blu-ray i czy ten sezon na misia 3d to mogę odtworzyć czy muszę mieć odtwarzacz blu-ray 3d

czyli czym wyzsza rozdzielczosc tym lepiej widać ten efekt?

Blu-ray 2D i Blu-ray 3D rozdzielczość jest ta sama,ale technologia inna - do odtwarzania obrazu 3D musisz mieć blu-ray zdolny odtworzyć sygnał 3D.Przy konwersji 2D do 3D im wyższa rozdzielczość sygnału tym lepszy efekt, ale daleko mu do orginalnego Blu-ray 3D.
 
Ostatnia edycja:

adler01

New member
Ja jakoś tego tv nie moge przetrawić :)

Ostrzegam wszystkich kupujących że jest to tv który trzeba oglądać na wprost i musi być na wysokości oczu każde inne odchylenia powoduje zmianę barw obraz staje się brzydki wyprany najbardziej cierpią kolory czerowony/złóty efekt najlepiej widoczny na twarzach. Oczywiście w sklepach nam puszczają łączki i kolorowe kulki i tego aż tak nie widać :). Sprawcą tego jest matryca VA jest ona bardziej (przez słabe kąty) predysponowana do monitorów komputerowych a nie rodzinnego telewizora. Jesteś Singlem i ogladasz tv góra w 2 osoby to dasz radę. postaw na wporst telewizora kanape 2 osobową i nic więcej ;) Chcesz oglądać telewizje z kanapy czy fotela? a może przyszpanować telewizorem przed rodziną? może być wstyd i lipa :p
Byłem przyzwyczajony że pod słowem słabe kąty ukryty jest problem utraty czerni w Samsungu zobaczyłem że pod kątem traci się przyjemność oglądania. Gdzieś w zachodniej opini ktoś napisał odchylisz się o kilka stopni i mamy GAME OVER.
Przetrawiłbym beznadziejny pilot słaby dźwięk i nierówne podswietlenie ale kątów nie mogę:)
Myślę że moje zdanie mówiące o wadach tego tv będzie cenne dla wielu stojących przed zakupem pozwoli to jeszcze lepiej sprawdzić telewizor przed zakupem i uchroni przed rozczarowaniem po nim..

Aha z góry dziękuję za rady kup sobie plazme :)

potwierdzam,bardzo dobry tv do oglądania na wprost,ewentualnie z niewielkiego kąta.Przy tej cenie obraz oglądany z dużego kąta jest nie do przyjęcia (wyblakłe kolory,blade odcienie skóry,lekka mgła).Posiadam plazme 42 cale Panasonica (straszy model) i wiadomo że w plazmach ten problem nie występuje,gdybym jednak miał znowu wybór między nową plazmą 3d Panasonica a tym Samsungiem wybrałbym tego drugiego ze względu na niesamowitą jakośc obrazu ( na wprost),żywe ale zarazem naturalne kolory.Obraz ustawiałem ręcznie przez kilka godzin,po prostu sprawdzajac każdy parametr jak wpływa na obraz.Podawane na tym forum ustawienia nie za bardzo mi odpowiadały (uzywam na przyklad neutral zamiast ciepły 1,podbijając trochę kolor i kontrast na ustawieniu "film").
Nieciekawym" zgrzytem" są nie działąjące okulary 3d,sprzedawca polecił mi zgłosić to do serwisu.Po za tym wszystko jest ok, fajna funkcja internet tv (trzeba dokupic pendriva),filmy z usb bardzo dobrej jakości (nie działa nagrywanie),obraz z konsoli ps 3 rewelacja.
 

saper_1981

New member
I jeszcze jedno, internet w tv dalej mi nie dziala chodz mam go podlaczonego z kabla. Kabel jest dobry bo obok mam dekoder w ktorym mam internet z owego kabla.
Podsumowujac tv:
nie nagrywa
neta brak
Dlatego wziolem dekoder N i mam nagrywanie i internet.
A wydajac te 7 tysi mialem pewnosc ze bedzie O.K
 
Do góry