TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

makis

New member
idzie nagrywac z DVB-T/C z analogowej tez, ale nie daje 100% i musisz skonfigurowac dysk zewnetrzyny i podlaczyc go pod USB HDD

Próbowałem nagrywać z każdego wejścia, nic z tego wyświetla komunikat "niedostępne",jedynie z pozycji TV /antena/ jeżeli program jest nadawany sygnałem cyfrowym jest możliwe nagrywanie, natomiast gdy sygnał antenowy jest analogowy pokazuje znowu "niedostępne".Czyli nagrywanie jest mozliwe tylko sygnału naziemnego i to w wersji cyfrowej,jezeli jestem w błędzie to może ktoś poda sposób na nagrywanie z pozostałych żródeł,zaznaczam że mój zew.dysk jest sformatowany przez TV i jak wspomniałem bez problemu nagrywa cyfrowy sygnał naziemny i nic więcej.Pozdrawiam
 

seba_27

New member
tez tak wyczytałem na angielskich stronach ze tylko pvr ,ale to lipa bo przyciesz np sygnał przez dekoder(np aster) tez jest cyfrowy i co ?
 

makis

New member
może by zgrać z sygnału wchodzącego po komponęcie. Nie ma HDCP.

Nie da rady,nawet po "Scarcie" nie widzi,żadne wejście zewnętrzne nie jest aktywne do nagrywania,lipa z tym PVR bo nawet jezeli chodzi o ochronę autorską/HDPC/to materiał nagrany na zew.dysk można odtworzyć jedynie na TV ktory to zarejestrował, u sąsiada na identycznym TV nie da sie odtworzyć,bo nagranie jest przypisane do tego który nagrał materiał.Pozdrawiam
 

seba_27

New member
dostałem odpwiedz do samsunga nie powiem zebym był pocieszony((((




Szanowny Kliencie


W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie
dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy
poinformować:
Funkcja personal video recorder umożliwia nagrywanie wyłącznieprogramów
telewizji cyfrowej naziemnej. Przy próbie nagrania z innegoźródła
pojawi się komunikat "niedostępny".

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.
 

saper_1981

New member
Witam wszystkich,

od wczoraj posiadam dekoder cyfrowy platformy N. Bardzo chcialem miec duza ilosc kanalow HD, a tu po podlaczeniu calego sprzetu okazuje sie ze te HD nie jest takie jakie bym chcial. Otoz, z bliska czyli 1m od ekranu widac takie jakby plamy ( cos w tym stylu :p )
Ustawienia Anteny mam nastepujace:
Siła: 95%
Jakość: 100%
Czy u was na kanalach HD tez tak jest czy nie ??? Dajcie znac , wszczegolnosci Ci co maja N-ke

pzdr :cool:
 

frodo74

New member
Witam
Dzisiaj odebrałem w euro zamówiony 40C8000 i były dodane okularki na baterie pierwsze wrażenie banan od ucha do ucha. Teraz czeka mnie trochę ustawiania delikatne chmurki w rogach jak jest w pokoju ciemno i tylko podczas zmiany kanałów delikatne światełko i chmurki znikają.

W najbliższy poniedziałek 29 listopada FC Barcelona – Real Madryt będzie transmitowany na antenie CANAL+ GOL w technologii 3D.Początek relacji o godz. 20:45.

Będzie można przetestować całe to 3D
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
WAŻNE,
okulary 3d są dodawane za free !
Okazuje się, że pewna część dostaw 3D SAMSUNG do Polski została źle spakowana w słowackiej fabryce.

Jeżeli macie egz. bez okularów a wyprodukowany w sierpniu lub później (wynika z daty prod. z s/n na tab. znamionowej) to sprzedawca musi dodać okulary.
Coć moja instrukcjia obsługi nie wymienia okularów 3D w pozycji: co zawiera paczka.
to data prod. przesądza o ich obecności w zestawie.

Sprzedawca i SAMSUNG mają wiedzę, które dostawy były obarczone "błędem logistycznym".
Dzięki dla RHJG za podanie jak czytać datę produkcji z s/n.

Mi się udało więc i Wy działajcie.
 
Ostatnia edycja:

Sk_uter

New member
Bez reklam
WAŻNE,
okulary 3d są dodawane za free !
Okazuje się, że pewna część dostaw 3D SAMSUNG do Polski została źle spakowana w słowackiej fabryce.

Jeżeli macie egz. bez okularów a wyprodukowany w sierpniu lub później (wynika z daty prod. z s/n na tab. znamionowej) to sprzedawca musi dodać okulary.
Coć moja instrukcjia obsługi nie wymienia okularów 3D w pozycji: co zawiera paczka.
to data prod. przesądza o ich obecności w zestawie.

Sprzedawca i SAMSUNG mają wiedzę, które dostawy były obarczone "błędem logistycznym".
Dzięki dla RHJG za podanie jak czytać datę produkcji z s/n.

Mi się udało więc i Wy działajcie.
dzieki, ale u mnie jednak czerwiec :/ szkoda
 

Smołek

New member
Mam problem w tym telewizorze z poukładaniem kanałów w odpowiedniej kolejności w analogu?
(mieli mi wczoraj zakładać pvr z Aster ale przyszedł monter, podłączył zimne urządzenie, spaliło mu się i przyjdzie dopiero w poniedziałek)

teraz segreguje w sposób:
Menu -> kanał -> menedżer kanałów ->tools ->sortuj
ale problem jest taki że jeśli się kanał przeniesie bliżej to wszystkie inne od tego miejsca przesuwają się o 1 dalej, a nie jak w każdym normalnym telewizorze zamieniają się miejscami....

Ktoś może podpowiedzieć jak to poukładać???
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
dostalem dzis TV z gwarancji i wymienili matryce (narazie nie moge spr jak dziala, bo kazali mi go zostawic 5h wylaczonego, bo cala noc byl w samochodzie) jak odpale dam znac czy wszystko ok, czy mozna gdzies spr numery matryc czy mi dobra dali? (na karcie gwar. mam podany numer)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Witam,powinni dać taką samą jak była,a jaki masz nr.na karcie gw.?pozdr.
wieczorem Ci podam, mam nadzieje, ze dali wlasciwa, bo z seriwsami jest roznie, mogli dac jakas gorsza a nie po to placilem ponad 6tys, zeby miec gorsza, wgl inne matryce by pasowaly do mojego TV (tj. UE40C8000)
 

pestek

New member
Hej, od wczoraj stałem się posiadaczem :)
Na razie sygnał tylko analogowy kablowy i soft przed updatem wiec szału nie ma ale generalnie TV robi pozytywne wrażenie.

teraz segreguje w sposób:
Menu -> kanał -> menedżer kanałów ->tools ->sortuj
ale problem jest taki że jeśli się kanał przeniesie bliżej to wszystkie inne od tego miejsca przesuwają się o 1 dalej, a nie jak w każdym normalnym telewizorze zamieniają się miejscami....
Ktoś może podpowiedzieć jak to poukładać???
Właśnie sie zastanawiałem jak posegregowac po swojemu :). Jak dla mnie to akurat plus takie przesuwanie. Tylko nie wszystkie są nazwane, nie wiem dlaczego, np, TVP1, TVP2, na liście maja nazwy a TVN juz nie i trzeba szukać pod jakim numerem się kryje.

Kupiłem za 5149zł z okularkami SSC-2100AB - 1szt, sklep 1 liście Ceneo i z ratami 0% :))) Jestem mega szczęśliwy!
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,dobra inwestycja!!!CYT;Jestem mega szczęśliwy!
Bedziesz dopiero jak zainstalujesz jakąś Platforme cyfrową z przynajmniej kilkoma progr.HD.Dobry sygnał=dobry odbiór.pozdr.
 

NickSon

Member
W saturnie są 46cale za 6550 i 10 rat 0 ale tylko do konca dnia bo to ta akcja bez vat To chyba teraz jedna z lepszych cen bo euro skoczyło z ceną.
 

NickSon

Member
no i stało się tv kupiony hura podniety nie ma tak to jest jak sie przesiada z Philipsa...
Narazie to pierwsze chwile człowiek czepia sie wszystkiego.
W temacie funkcjonalnosci tv posiada 2 porazki
PILOT kto te cudo wymyslil czy ktos z samsunga probowal tym pilotem cos robic po ciemku? a nawet w dzień nie jestem dziadkiem ktory musi przy kazdym przucisnieciu patrzec na pilota ale z tym cudem troche tak sie czuje. Niby niektore wypuklosci moga pomoc ale skutecznie gmatwiają je wypukłe przegrody kazdego z rzędów PORAŻKA

Brak fizycznych przycisków na tv Nie dosc ze dotykowe i calkowicie niewyczuwalne to jeszcze na dole. Chyba nie jeden z was chcial na szybko wlaczyc wylaczyc podglosnic czy zmienic kanal w momecie gdy pilot gdzies daleko

Nastepna sprawa to głośniki kibel
Niestety im cienszy tv tym gorszy dzwięk (zazwyczaj) a wystarczył prosty zabieg na ktorym samsung by jeszcze zarobil a mianowicie zrobic wyjscie na glosniki z tv ale takie z końcówki mocy telewizora Do tego by Samsung mogl sprzedawac ladne male glosniczki w podobnym stylu. Wyjscie spdif mnie nie urządza bo natepny klamot trzeba właczać uzywac inego pilota itd zwlasza ze moj 40kg wzmacniacz w stanie spoczynku zjada ponad 100W.... średnio radosne gdy tv gra kilka godzin dziennie.I żeby nie było to taki patent już był stosowany w kinskopowcach np moja stara Toshiba

Kąty bardzo słabe myślałem że mój 9603 byl slaby to teraz wiem ze samsung nie gorszy ;)

Jutro poczynie dalsze testy i podejme decyzje czy tv zostawic czy oddac :)
Bo jesli ten tv powoduje orgazm tylko w HD to ja poczekam z 10 lat jak wszystkie polskie stacje beda nadawac przynajmniej w 720p
 
Do góry